Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Turizem

Të gjitha Individ Kompanitë
07/05/2008
miniapartamente me qera
Per sezonin veror ofrojme hyrje te perbera nga dhome,banje,kend gatimi e te pajisura per 4 persona,me tv,frigo,aparat ventilimi.Ndodhen vetem 15mt nga deti.Te pershtatshme per familjet me femije te vegjel.Cmime duke u nisur nga 14 euro/nata x person.Aplikohen dhe ulje nga 25-50%.nese jeni te interes...
Vlorë falas
28/04/2008
Apartament per pushime ne Durres
Jap me qera apartament ne Durres prane detit, i perbere nga hyrje ne korridor, soxhorno me vend gatimi, dhome gjumi me ballkon, banje me dush, kati i pare pamje nga deti. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha, televizor e ajer te kondicionuar. Per kontakt e mail [email protected]
Tiranë falas
26/04/2008
Agjente udhetimesh
Jam agjente udhetimesh,kam pervoje pune prej dy vitesh me sistemet:Galileo dhe Amadeus.Kerkoj pune ne nje agjensi mundesisht rroga te jete mbi 250 eur.Ju lutem mekontaktoni ne e-mailin tim!
Tiranë falas
20/04/2008
Shtepi me qira per pushimet verore ne borsh
Jap shtepi me qira per sezonin veror ne BORSH . Shtepi te reja e te kompletuara me te gjitha konfortet. tel 00355-682220009
Tiranë falas