Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Turizem

Të gjitha Individ Kompanitë
19/05/2019
PUSHIME NE BREGDET
Ju ofrojme kushte ideale per pushime ne bregdetin shqiptar, Sarande, Vlore, Shengjin, Durres etj dhe me cmimet me te lira. Derg sms ne nr 0355688798068 dhe do mbeteni shume te kenaqur.
Sarandë 15.00 Euro €
11/05/2019
Hotel Tati ulqin
Kerkojm 2 pastruse per pun sezonale Fjetja dhe haja e garantume falas Te ken pak pervoj pune
Ulqin Kontrolloni me shitësin
dhoma plazhi në ksamil 08/05/2019
dhoma plazhi në ksamil
disponojmë dhoma plazhi në ksamil për sezonin turistik ,Dhomat janë me kushte super të mira çmimet fillojnë nga 15 deri në 60 dhe përfundojnë 15 euro. Përfshihet fjetja nëse dëshironi kemi dhe ushqimi në ambientet e restorantit që ndodhet në kat të parë .Obiekti ndodhet 350m nga deti me pamje prej t...
Sarandë 15.00 Euro €
Vuno 08/05/2019
Vuno
Miresevini ne Vuno. Jepet shtepi e kompletuar me te gjitha kushtet per pushimet juaj me relxuse. Shtepia 1+1. Me 1 dhome gjumi me krevat dopjo, plus krevat tek nese deshironi.. 1 dhome prytje me kuzhine te kompletuar (TV, Radio, A/C, Espresso Coffee Machine, Frigorifer, etc). Pamje ne peizazh pa fun...
Vlorë 60.00 Euro €
16/04/2019
shtepi me qera 3+1
shtepi me qera ne Sektor rinia durres ,per sezonin e veres ,20€ nata .e completuar me te gjitha .shtepi private siperfaqe 90 m2 + 400 m2 baqe
Durrës 20.00 Euro €
10/04/2019
qira
Jepet me qira hotel ne qender te Shkoders 900 m ndertese 5 katee 22 dhoma me banjo me parkim.Jepet si hotel,azil,lnstitucion. Cel:0695567222.
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Udhetime Pranverore ne Kanioni i Holtes & Pishina Termale. 25/03/2019
Udhetime Pranverore ne Kanioni i Holtes & Pishina Termale.
🌻 #KANIONI I #HOLTES & #PISHINA #TERMALE 🌻 🗓 Nisje cdo te diele duke filluar nga dt.31.Mars e ne vazhdim.. âž– âž– âž– âž– âž– âž– 💰 Cmimi: 1800 LEK/P 💰 Cmimi per grupe mbi 5 veta e lart (te vete konfirmuar): 1500 LEK /P âž– âž– âž– âž– âž– âž– ♻️Perfshihen: ⬆️Transporti â...
Tiranë falas
Udhetime Pranverore ne Permet & Banjat e Benjes. 25/03/2019
Udhetime Pranverore ne Permet & Banjat e Benjes.
🌺Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes🏞 🗓Nisje dt.30.mars & 6.prill. 🐾Udhetim 1 ditor. 👉🏻Grup i konfirmuar per udhetimin e dt.30.mars.👌🏻 âž– âž– âž– âž– âž– âž– 💰Cmimi: 1800 LEK/P 💰Cmimi per grupe mbi 5 veta e lart (te vete konfirmuar): 1500 LEK /P âž– âž– âž– âž...
Tiranë falas
01/07/2018
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi pushimi ne shengjin me te gjitha kushtet.
Lezhë falas
20/05/2018
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi per pushime ne Shengjin. Cmimi 25 euro nata. Per info.na kontatoni ne nr.e cel. 00355694753378
Lezhë falas
20/05/2018
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi per pushime ne Shengjin. Cmimi 25 euro nata. Per info.na kontatoni ne nr.e cel. 00355694753378
Lezhë falas
20/05/2018
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi per pushime ne Shengjin. Cmimi 25 euro nata. Per info.na kontatoni ne nr.e cel. 00355694753378
Lezhë falas
Shtepi Plazhi Durres-Golem 30/04/2018
Shtepi Plazhi Durres-Golem
Apartament i madh 75 metra katrore.Ndodhet ne katin e dyte te nje kompleks larg 150 metra nga deti. Kompleksi ndodhet ne Golem (Miami Beach), eshte i rrethuar, permban roje dhe vend per makine. Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per te fjetur. Nje dhom gjumi me krevat dopio, ...
Durrës falas
12/04/2018
Apartament per pushime
Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimi varion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416.
Vlorë falas
Apartament per pushime 12/04/2018
Apartament per pushime
Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimi varion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416.
Vlorë falas
Kerkoj pune si agjent terreni 23/03/2018
Kerkoj pune si agjent terreni
Kerkoj pune si agjent terreni ose udhetimesh !
Durrës falas
04/12/2017
Bartender, kamerier, shofer prites, roje sigurie, pastrues, shofer
Aktualisht ne kemi nevoje per punetore te mire hotelieresh per te jetuar dhe punuar me ne ne SHBA. Ne kerkojme qe kandidati i interesuar te kete pervoje nga 2 vjet e me shume. Ne i japim pozicionet tona si me poshte. recepsionist sekretar bufetier shofer llogaritar kamerier kameriere Roje sigurie ko...
Tiranë falas
Duhen punetoret e hotelit 26/10/2017
Duhen punetoret e hotelit
Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pun...
Durrës falas
20/09/2017
Kerkoj pune si pastruese, enelarese , apo te ngjajshme gjate Vikendit
Pershendetje. Jame duke kerkuar pune gjate vikendit ( te shtuneve dhe dielleve ) si : Pastruese, Enelarese, apo te ngjajshme !! Njoh gjuhen Angleze dhe Gjuhen Turke. Jame e gatshme per te filluar punen. Jame 28 vjeqare jame me mbulese islame. Per me shume me kontaktoni vetem ne Viber ne kete numer: ...
Zvicer falas
20/09/2017
Kerkoj pune si pastruese, enelarese , apo te ngjajshme gjate Vikendit
Pershendetje. Jame duke kerkuar pune gjate vikendit ( te shtuneve dhe dielleve ) si : Pastruese, Enelarese, apo te ngjajshme !! Njoh gjuhen Angleze dhe Gjuhen Turke. Jame e gatshme per te filluar punen. Jame 28 vjeqare jame me mbulese islame. Per me shume me kontaktoni vetem ne Viber ne kete numer: ...
Zvicer falas
09/08/2017
Durrës falas
26/07/2017
Kerkohet agjente turistike
NidBooking, platforme online per rezervim hotelesh, kerkon te punesoje nje agjent/e udhetimi dhe turizmi me orar te plote pune. Kerkesat per vendin e punes: - Te kete mbaruar studimet e larta. Preferohet ne deget Manaxhim, Administrim Biznesi, Marketing, Turizem. - Te jete njohes shume i mire i gjuh...
Tiranë falas
22/07/2017
kerkohet punonjese zyre Agjensi udhetimi"atlas travel"
Kerkohet punonjese mosha:18-26 vjece paga e kenaqshme ,e diskutueshme. kohezgjatja e punes 5 ore.
Tiranë falas
19/07/2017
Hi
Hi jam nje djal 28 vjec dua te jem lidhje sekrete.mami vajz nuk ka rendesi Te interesuarat te kontaktojn ne imail [email protected] Nuk do te ju zhgenjei dhe di te ruaj sekrete shum mir.
Tiranë falas