Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Turizem

Të gjitha Individ Kompanitë
Shtepi Plazhi Durres-Golem 30/04/2018
Shtepi Plazhi Durres-Golem
Apartament i madh 75 metra katrore.Ndodhet ne katin e dyte te nje kompleks larg 150 metra nga deti. Kompleksi ndodhet ne Golem (Miami Beach), eshte i rrethuar, permban roje dhe vend per makine. Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per te fjetur. Nje dhom gjumi me krevat dopio, ...
Durrës falas
12/04/2018
Apartament per pushime
Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimi varion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416.
Vlorë falas
Apartament per pushime 12/04/2018
Apartament per pushime
Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimi varion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416.
Vlorë falas
Kerkoj pune si agjent terreni 23/03/2018
Kerkoj pune si agjent terreni
Kerkoj pune si agjent terreni ose udhetimesh !
Durrës falas
04/12/2017
Bartender, kamerier, shofer prites, roje sigurie, pastrues, shofer
Aktualisht ne kemi nevoje per punetore te mire hotelieresh per te jetuar dhe punuar me ne ne SHBA. Ne kerkojme qe kandidati i interesuar te kete pervoje nga 2 vjet e me shume. Ne i japim pozicionet tona si me poshte. recepsionist sekretar bufetier shofer llogaritar kamerier kameriere Roje sigurie ko...
Tiranë falas
Duhen punetoret e hotelit 26/10/2017
Duhen punetoret e hotelit
Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pun...
Durrës falas
20/09/2017
Kerkoj pune si pastruese, enelarese , apo te ngjajshme gjate Vikendit
Pershendetje. Jame duke kerkuar pune gjate vikendit ( te shtuneve dhe dielleve ) si : Pastruese, Enelarese, apo te ngjajshme !! Njoh gjuhen Angleze dhe Gjuhen Turke. Jame e gatshme per te filluar punen. Jame 28 vjeqare jame me mbulese islame. Per me shume me kontaktoni vetem ne Viber ne kete numer: ...
Zvicer falas
20/09/2017
Kerkoj pune si pastruese, enelarese , apo te ngjajshme gjate Vikendit
Pershendetje. Jame duke kerkuar pune gjate vikendit ( te shtuneve dhe dielleve ) si : Pastruese, Enelarese, apo te ngjajshme !! Njoh gjuhen Angleze dhe Gjuhen Turke. Jame e gatshme per te filluar punen. Jame 28 vjeqare jame me mbulese islame. Per me shume me kontaktoni vetem ne Viber ne kete numer: ...
Zvicer falas
09/08/2017
Durrës falas
26/07/2017
Kerkohet agjente turistike
NidBooking, platforme online per rezervim hotelesh, kerkon te punesoje nje agjent/e udhetimi dhe turizmi me orar te plote pune. Kerkesat per vendin e punes: - Te kete mbaruar studimet e larta. Preferohet ne deget Manaxhim, Administrim Biznesi, Marketing, Turizem. - Te jete njohes shume i mire i gjuh...
Tiranë falas
22/07/2017
kerkohet punonjese zyre Agjensi udhetimi"atlas travel"
Kerkohet punonjese mosha:18-26 vjece paga e kenaqshme ,e diskutueshme. kohezgjatja e punes 5 ore.
Tiranë falas
19/07/2017
Hi
Hi jam nje djal 28 vjec dua te jem lidhje sekrete.mami vajz nuk ka rendesi Te interesuarat te kontaktojn ne imail [email protected] Nuk do te ju zhgenjei dhe di te ruaj sekrete shum mir.
Tiranë falas
13/07/2017
Shtepi pushimi ne Shengjin.
Shtepi per pushime me qera ne bregdetin e Shengjinit. Kontatoni nr.e cel. 0694753378
Lezhë falas
12/07/2017
Niko
Kerkoj femra0685503666
Shkodër falas
Shitet hoteli 4 kate me 2 kate te perfunduar dhe 6... 23/06/2017
Shitet hoteli 4 kate me 2 kate te perfunduar dhe 6...
Shitet hoteli 4 kate me 2 kate te perfunduar dhe 6 dhoma te pefunduara dhe ne gjendje pun . Hoteli esht buz detit me pamje nga deti
falas
06/06/2017
Kamarjere
Kerkojme kamarjere restoranti ne kercove Restorant "LIRIDONA" Zajaz. Rroga e mire ambient fjetje dhe falas.... Kontaktoni ne NR: 071254518
Kercove falas
06/06/2017
Kamarjere
Kerkojme kamarjere restoranti ne kercove Restorant "LIRIDONA" Zajaz. Rroga e mire ambient fjetje dhe falas.... Kontaktoni ne NR: 071254518
Kercove falas
Duke kerkuar punetore te rinj hoteliere ne Shtetet e Bashkuara 27/05/2017
Duke kerkuar punetore te rinj hoteliere ne Shtetet e Bashkuara
Plaza Resort Hotel Teksas ne Shtetet e Bashkuara aktualisht ka nevoje per punetore te rinj dhe serioze hotelesh dhe restorantesh te te gjitha kategorive (te gjitha pozicionet jane ne dispozicion) Per shkak te rritjes dhe zgjerimit te vazhdueshem, ne gjithmone kemi mundesi te shkelqyera per individe ...
Tiranë falas
19/05/2017
Dhoma te kompletuara /Qyteti studenti
Motel, nata 1000lek(reja). Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet . E pershtashme per 2 veta tel 0672470678
Tiranë falas
Punetoret serioze te restoranteve te nevojshme ne Shtetet e Bashkuara 19/05/2017
Punetoret serioze te restoranteve te nevojshme ne Shtetet e Bashkuara
Barman, Cook, Driver, Kamarier, Bartender i kerkuar ne SHBA Punetoret e hotelit dhe restoranteve kane nevoje urgjente tani. Vende te lira pune ne Hotel Venetian Las Vegas Plaza Hotel Las Vegas ne Shtetet e Bashkuara aktualisht ka nevoje per punetore te rinj dhe serioze te restoranteve. Per shkak te ...
Tiranë falas
Krijuesit e pica / bartesit / kameriere 16/05/2017
Krijuesit e pica / bartesit / kameriere
Ne jemi duke rekrutuar krijuesit e pizzave, barinjte dhe kameriere ne restorantet tona ne Zvicer me paga shume inkurajuese. Aplikantet e perzgjedhur do te gezojne perfitimet tona te punesimit si akomodimi, sigurimi shendetesor, dhe me shume. Aplikantet duhet te kene se paku 2 vjet pervoje dhe me lar...
Tiranë falas
13/05/2017
*** Recepsionist ne Austri
Accor Hotel Group Austri kerkon sherbimin e nje Recepsionist pervoje per vendosje te menjehershme te punes. Ne duhet te punesoje sherbimet e nje menaxher pritesi i cili do sherben vizitoret me pershendetje, pershendetur, dhe drejtimin e tyre ne menyren e duhur; Njoftimi Personal i ardhjes se vizitor...
Zvicer falas
13/05/2017
*** Recepsionist ne Austri***
Accor Hotel Group kerkon sherbimin e nje Recepsionist pervoje per vendosje te menjehershme te punes. Ne duhet te punesoje sherbimet e nje menaxher pritesi i cili do sherben vizitoret me pershendetje, pershendetur, dhe drejtimin e tyre ne menyren e duhur; Njoftimi Personal i ardhjes se vizitoreve sho...
Itali falas
13/05/2017
MUNDESIA E PUNES RREGULLATORE NE AUSTRI
Menaxhimi i Hotelit eshte ne nevojat e individeve te interesuar dhe te veshtire qe punojne ne te gjithe globin, te cilet jane te gatshem te zhvendosen dhe te punojne ne Austri ne menyre qe te mbushin lojera elektronike te ndryshme ne vendet e lira ne hotelin e tyre dhe ne deget e reja. Nese interesi...
Berat falas