Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Turizem

Të gjitha Individ Kompanitë
13/05/2017
MUNDESIA E PUNES RREGULLATORE NE AUSTRI
Menaxhimi i Hotelit eshte ne nevojat e individeve te interesuar dhe te veshtire qe punojne ne te gjithe globin, te cilet jane te gatshem te zhvendosen dhe te punojne ne Austri ne menyre qe te mbushin lojera elektronike te ndryshme ne vendet e lira ne hotelin e tyre dhe ne deget e reja. Nese interesi...
Korçë falas
13/05/2017
**Hotel-Breakfast Attendants Wanted NE Austri**
Restoranti yne tani eshte duke punesuar punetoret e perditshem te mengjesit ... Detyrat e menaxhereve te mengjesit perfshijne ngritjen dhe thyerjen e shuplakes se mengjesit cdo mengjes. Berja e mengjesit, duke sherbyer mysafire dhe duke siguruar artikuj shuplake, fruta te tilla, buke, drithera dhe s...
Gjirokastër falas
13/05/2017
PUNETORET E HOTELEVE TE EKSPERIENCA NE NEVOJEN NE AUSTRI
Menaxhimi i Hotelit eshte ne nevojat e individeve te interesuar dhe te veshtire qe punojne ne te gjithe globin, te cilet jane te gatshem te zhvendosen dhe punojne ne Austri per te mbushur vende te ndryshme ne vendet e tyre te lira ne hotelin e tyre dhe ne deget e reja. Nese interesi juaj eshte vene ...
Elbasan falas
13/05/2017
MUNDESIA E PUNES RREGULLATORE NE AUSTRI
Menaxhimi i Hotelit eshte ne nevojat e individeve te interesuar dhe te veshtire qe punojne ne te gjithe globin, te cilet jane te gatshem te zhvendosen dhe te punojne ne Austri ne menyre qe te mbushin lojera elektronike te ndryshme ne vendet e lira ne hotelin e tyre dhe ne deget e reja. Nese interesi...
Elbasan falas
13/05/2017
PUNETORET E HOTELEVE TE EKSPERIENCA NE NEVOJEN NE AUSTRI
Menaxhimi i Hotelit eshte ne nevojat e individeve te interesuar dhe te veshtire qe punojne ne te gjithe globin, te cilet jane te gatshem te zhvendosen dhe punojne ne Austri per te mbushur vende te ndryshme ne vendet e tyre te lira ne hotelin e tyre dhe ne deget e reja. Nese interesi juaj eshte vene ...
Fier falas
13/05/2017
**Hotel-Breakfast Attendants Wanted NE Austri**
Restoranti yne tani eshte duke punesuar punetoret e perditshem te mengjesit ... Detyrat e menaxhereve te mengjesit perfshijne ngritjen dhe thyerjen e shuplakes se mengjesit cdo mengjes. Berja e mengjesit, duke sherbyer mysafire dhe duke siguruar artikuj shuplake, fruta te tilla, buke, drithera dhe s...
Vlorë falas
13/05/2017
PUNETORET E HOTELEVE TE EKSPERIENCA NE NEVOJEN NE AUSTRI
Menaxhimi i Hotelit eshte ne nevojat e individeve te interesuar dhe te veshtire qe punojne ne te gjithe globin, te cilet jane te gatshem te zhvendosen dhe punojne ne Austri per te mbushur vende te ndryshme ne vendet e tyre te lira ne hotelin e tyre dhe ne deget e reja. Nese interesi juaj eshte vene ...
Shkodër falas
13/05/2017
PUNETORET E HOTELEVE TE EKSPERIENCA NE NEVOJEN NE AUSTRI
Menaxhimi i Hotelit eshte ne nevojat e individeve te interesuar dhe te veshtire qe punojne ne te gjithe globin, te cilet jane te gatshem te zhvendosen dhe punojne ne Austri per te mbushur vende te ndryshme ne vendet e tyre te lira ne hotelin e tyre dhe ne deget e reja. Nese interesi juaj eshte vene ...
Durrës falas
13/05/2017
MUNDESIA E PUNES RREGULLATORE NE AUSTRI
Menaxhimi i Hotelit eshte ne nevojat e individeve te interesuar dhe te veshtire qe punojne ne te gjithe globin, te cilet jane te gatshem te zhvendosen dhe te punojne ne Austri ne menyre qe te mbushin lojera elektronike te ndryshme ne vendet e lira ne hotelin e tyre dhe ne deget e reja. Nese interesi...
Tiranë falas
Siu 03/04/2017
Siu
Siu
Angli falas
Kujdesi 03/04/2017
Kujdesi
Angli falas
12/03/2017
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi per pushime ne bregdetin e bukur te Shengjinit,shtepia ndodhet prane portit detar dhe eshte e kompletuar. cmimi 25 euro nata. Per kontakt tel.0039 3383010683 ose 00355 694753378.
Lezhë falas
27/02/2017
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi pushlmi ne Shengjin 25 euro nata.
Lezhë falas
23/02/2017
Pastruse
Kerkojm nje pastruse per me pastru dhomat villat orari i punes prej 10 deri 8 mengjes diellen pushim per me shum info kontakto ne email
Lipjan falas
06/02/2017
agjensi udhetimi
Kerkoj shitese ne agjensi udhetimi
Tiranë falas
10/01/2017
KERKOJME GUZHINJER PER HOTEL
Kerkojme guzhenjer per hotel me eksperience pune, te njohe guzhinen shqiptare dhe italjane Hoteli hapet ne mars. Per cdo informacjon na kontaktoni
Durrës falas
27/12/2016
kerkoj pune si menagjer agjent tregtar mbi 25 vite pervoj pune
pershendetje jam kujta nga peja jam familjar, jam 45 vjeq kerkoj pune si Menagjer Agjent tregtar kam pervoj pune ne peje dhe ulqin ne hoteleri dhe markete te ndryshme ju garantoj ne pune dhe ne suksese te punes sime. per informata me kontaktoni ne tel dhe viber 049422979 me respekt kujta peje
Peje falas
14/12/2016
Prishtine falas
10/10/2016
Shkodër falas
Strandhotel 21/09/2016
Strandhotel
Kerkoi 2 femra 20-50 vjet per pun ne informacio ne hotel ne Ghermani ne ujdhesen Wyk auf Föhr afer Hamburgut
Tiranë falas
03/09/2016
SATBUS TRAVEL
Kerkojm Puntore per Agjencion turistik tetov per info:076/256-788
Tetove falas
Apartament ne plazhin e Durresit 09/07/2016
Apartament ne plazhin e Durresit
Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e Durresit, lagjia 13 afer Hotel Adriatikut. Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome gjumi, sallon, kuzhine e mobiluar, nje banje dhe ballkon. Cmimi 25 euro/nata. Perfshire ne cmim eshte dhe garazhdi privat per makinen. Per me shume informa...
Durrës falas
18/06/2016
Rebeka
Jam rebeka nga Italia Jam 30 vjece e divorciuar me nje femi kerkoj nje mashkull serioz qe te doj nje familje me shkruani ne adresen [email protected]
Itali falas
Vile me qera ne GOLEM 07/06/2016
Vile me qera ne GOLEM
Ne fshatin turistik prane restorant Vjenes ne GOLEM japim me qera nje vile 1 kateshe 120 m2 me keto karakteristika: 4 dhoma gjumi (max 8 persona) 1 soggiorno me guzhine 1 verande 2 banjo me dush. dhe ne fund oborri me lule dhe peme qe rrethon vilen. Vile eshte me te gjitha kushtet. Ka vend per parki...
Durrës falas