Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mjekesi

Të gjitha Individ Kompanitë
12/11/2019
Kerkojme modele per acid hialuronik
Kerkojme modele per fillera. 10 personat e pare qe vijne jane falas ndersa personat e tjere paguajne vetem materialin. Personat e interesuar mund te na kontaktojne per me shume informacion.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
01/09/2019
Ausbildung ne Gjermani ne Infermeri(Altenpflege).Shkollim Profesional ne Gjermani
Te interesuar per Ausbildung ne Gjermani,ne Altenpflege(infermeri)mjafton vetem Gjimnazi edhe njohuri gjuhesore ne Gjuhen Gjermane.Vendondhja ne Köln,Gjermani. per me Shum kontakt ju lutem ne WhatsApp:004915756268200.
Kontrolloni me shitësin
04/08/2019
Perfaqesues Mjeksor & Agjent Shitje
BiosFarm Albania Shpk kerkon te punesoje: Perfaqesues Mjekesor dhe Agjent Shitjeje per qytetin e Tiranes dhe per Rrethet. Kriteret qe duhet te plotesoje kandidatja ose kandidati jane: Te kete perfunduar studimet e larta , avantazh profil Mjeksor (Mjeksi, Farmaci, Stomatologji, etj) Te kete njohuri t...
400.00 Euro €
31/01/2018
Fizioterapi
Kush eshte i interesuar per fizioterapi, 20 euro per gjysem ore , ndersa nje ore eshte 35 euro , kush eshte i interesuar te me kontaktojne ne kete adrese !
Durrës falas
02/11/2016
Kerkohet ****/dentist ne kliniken dentare "Fokus dental"
Kerkohet astitent/e dentist ne kliniken dentare "Fokus dental".
Tiranë falas
21/09/2016
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
Marihuana mjekesore. 30/08/2016
Marihuana mjekesore.
Ne ofrojme cilesi te larte barerat &amp marihuane; fara me cmime te perballueshme. Te marihuanes shtameve ne shesim jane zgjedhur me kujdes nga bilbilave. Ne me kujdes dhe gjej dergoje marihuane barerave dhe fara urdherat dhe diskrete i fshehte. Bashkohuni me miliona te tjere te lumtur klientet ...
falas
Shiten pajisjet totale te nje Klinike Dentare te kompletuar 20/08/2016
Shiten pajisjet totale te nje Klinike Dentare te kompletuar
Shiten pajisjet e nje klinike dentare ku perfshihen : 1- Uniti dentar i markes DENTSAN ( i mirembajtur) 2-Stoli + Tavolina e punes se mjekut 3- Banaku ne forme L-je me ekspozitor prej xhami dhe me sirtar te pershtatshem per mbajtjen e instrumenteve 4-kolltuqe e dhomes se pritjes se pacienteve bashke...
Berat falas
11/08/2016
Shiten pajisjet e nje klinike dentare
Shiten pajisjet totale te nje klinike dentare ku perfshihen: 1-Uniti dentar i markes Dentsan (i mirembajtur) 2-Stola +tavolina e punes se mjekut 3-Banaku ne forme L-je me ekspozitor prej xhami dhe sirtar per sistemimin e veglave te mjekut.4-Komplet kolltuqesh (3+2+1) dhe tavolina e mesit per dhomen ...
Berat falas
Biznes 07/09/2015
Biznes
Okazion shitet aktiviteti i nje klinike dentare me te gjitga paisjet bashkohore .vegla e materiale pune.
Tiranë falas
Mirimed Shpk 18/02/2015
Mirimed Shpk
Kushtet: - I/E diplomuar ne Farmaci apo Mjekesi - Patente shoferi kategori B - Aftesi te mira komunikimi - Njohuri baze te programeve kompjuterike - Vetem Kandidatet qe jane te diplomuar ne Farmaci vlene kjo pozit. Te interesuarit mund te dergojne CV-ne me foto ne e-mail: [email protected]
Prishtine falas
Dekomed ben punesimin e Infermierve dhe Mjekeve ne Gjermani 05/08/2014
Dekomed ben punesimin e Infermierve dhe Mjekeve ne Gjermani
http://dekomed.net/ bejm punsimin e infermierve dhe infermierve mami si dhe mjekve ne Gjermani per ma shum info mundeni mu lajmru ne nr e telefonit 0 4 988 7867 si dhe 0 3 871 2600 ju mirpersim
Prishtine falas
12/06/2014
TEKNIK TE LICENCUAR TE FARMACISE
OPERATORI ME SHUMICE BIPHARM KERKON NJE TEKNIK TE LICENCUAR TE FARMACISE
Prishtine falas