Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

marketing

Të gjitha Individ Kompanitë
4000$ ne muaj 09/12/2019
4000$ ne muaj
https://ubymoney.icu/9126061905916/ Fito deri ne 400 $ ne dite duke pare reklama-Ads Ndiq linkun. Regjistrohu dhe fito!
3000.00 Dollar US$
07/11/2019
Djemtë dhe vajzat që flasin gjermanisht
Kërkoj djem dhe vajza mosha 20-40 vjeç që të dinë të flasin gjuhën gjermane (1500). Gjithashtu dhe funksionet bazë të PC. Do punojnë menaxher shitje në tregun gjerman por me kompjuter dhe e-mail. Rroga varion nga 700-1200 €. Kontak nr tel 0693530938 ose mail [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/09/2016
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
asplus 25/08/2016
asplus
Sehr geehrte Damen und Herren Wir haben verschieden Projekte je nach Bedarf. Telekommunikation im Stammkunden bereich, oder auch Gelistete Aktie. Es hängt von Ihrem Personal bedarf ab. Es würde uns freuen wenn sie uns näheres über die Erfahrungen Ihrer Agenten mitteilen könnten. Mit Freundliche...
Te gjitha qytetet falas
21/07/2016
Gjilan falas
StarCall Int. sucht CallAgente/e 02/07/2016
StarCall Int. sucht CallAgente/e
StarCall Int. - Job Angebot Wir sind auf der suche nach zielstrebige und motivierte Mitarbeiter zur offenen stellen als CallAgent/in Sprachkentnisse: Deutsch (10 Agenten) Franzosich ( 2 Agenten) Italienisch ( 2 Agenten ) Weit. Kenntnisse: MS Office Paket ( Word, Excel, Powerpoint ) Aufgaben: Out&...
Gjilan falas
Chipstar shpk kerkon te punesoje ne **CDO RRETH** ... 20/06/2016
Chipstar shpk kerkon te punesoje ne **CDO RRETH** ...
Chipstar shpk kerkon te punesoje ne **CDO RRETH** te Shqiperise, vajza ne moshe te re 20-25 vjec per te promovuar produktet, tek konsumatori ne terren, ne zonat me te populluara te qytetit. Kandidatet kerkohen te jene te paraqitshme dhe te pergjegjshme per detyren. Orari punes eshte part - time, koh...
Tiranë falas
kurse te gjuhes italiane dhe call centeri 15/02/2016
kurse te gjuhes italiane dhe call centeri
OFERTE ! Kurse dhe punesim !! Kurse te gjuhes italiane dhe punesim i menjehershem pas kursit !! Niveli baze - 3000 leke , kursi 4 jave . Punesim ne call center menjehere pas mbarimit te kursit !! Per informacione te metejshme mund te kontaktoni ne inbox! Ju mirepresim!
Tiranë falas
Ofert per marketing 10/01/2016
Ofert per marketing
Drejtuar: Biznesit shkoder Lenda: Kerkese per bashkepunim ne fushen e marketingut Pershkrim i shkurter I Radios. Vintage Radio eshte radio lokale e licensuar sipas ligjeve ne fuqi nga autoriteti i AMA-s. Ne trasnmetojme ne stereo ne modulin FM, me transmetues ne Tarabosh dhe degjohemi perreth qarkut...
Shkodër falas
Punonjes marketingu 13/11/2015
Punonjes marketingu
Bylispharma kerkon punonjes per marketingun e produkteve te saj. Kandidatja duhet te kete mbaruar shkollen e larte, preferohet mjekesi, infermieri, farmaci, bio-kimi. Te njohe gjuhen angleze ose franceze. Mosha nen 30 vjec. Te interesuarat mund te telefonojne ne numrin 0038138611072 ose te dergojne ...
Prishtine falas
Koslulent marketingu 29/10/2015
Koslulent marketingu
Ofrohet pune per konsulente marketingu per nje firme amerikane. Te interesuarit te kontaktojne ne email adresen: [email protected]
Prishtine falas
10/09/2015
Marketing
Ofroj vende pune ne fushen e marketingut. Puna mund te realizohet ne cdo kohe qe ju mundeni. Kontakt 0696742833
Tiranë falas
17/08/2015
Komunikacion AGIMI
Wir suchen Call Center Agent w/m ….ab sofort….. motivierte und engagierte ,,für unser PROJECT,, Sie sind kontaktfreudig, sprachgewandt und haben Spaß am Telefonieren? Ihr Profil : Engagement und Flexibilität , eigenverantwortliches, selbstständiges Arbeiten, Kenntnisse im Umgang mit dem PC u...
Prizren falas
23/07/2015
Ofroj vend pune operatore
Kerkesat: 1. Te kete eksperience pune te meparshme 2. Njohuri shume te mira te gjuhes italiane 3. Te jete serioz dhe i perkushtuar ne pune. 4. Te kete aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne grup. Ofrojme 1. Orare pune fleksibel (4 ore dhe 8 ore) 2. Ambient pune komod dhe rinor 3. Bonuse dhe s...
Shkodër falas
24/06/2015
Kerkojme Intervistues per gjermanisht! Sondazhe
Sondazhe! Market Research! Intervista. Mitarbeiter für die Durchführung von telefonischen Marktforschungsstudien gesucht (deutsch) Albanisches Marktforschungsinstitut unter deutscher Leitung sucht deutschsprachige Mitarbeiter für die Durchführung von telefonischen Befragungen. Kein Verkauf!!! Ke...
Tiranë falas
18/06/2015
Reklama Online
Jemi nje nga bloget me te reja te sapohapura ne faze ekperimentale per momentin , jemi duke kerkuar persona qe kane deshire per te bere marketing ne faqen tone . Blogu eshte i fokusuar tek adoleshentet dhe besojme se ndermjet ketij blogu do arrijme dicka http://adoleshentetshqiptar.blogspot.com/ Na ...
Tiranë falas
MaxTel GMBH 03/02/2015
MaxTel GMBH
MaxTel GMBH me seli ne Prishtine kerkon 25 puntor/e per poziten Agjent Kontaktues, Te interesuarit duhet te ken njohuri te mira te gjuhes gjermane (gjuha gjermane esht obligative), te jen deri ne moshen 35 vjeq, dhe te jen serioz , Kerkohen: 10 Puntor te gjinis Mashkull, 15 Puntore te gjinis Femer T...
Prishtine falas
21/01/2015
Fier falas
21/01/2015
Fier falas
21/01/2015
Fier falas
22/11/2014
Agjend(e) Marketingu
Agjend(e) Marketingu Kerkojme Agjend(e) Markeetingu Te gjithe te interesuarit ju lutem te lajmrohen ne Nr. Kontktues 044 817 060
Prishtine falas
Telemarketing D.P.SH Goni 21/11/2014
Telemarketing D.P.SH Goni
**Kerkoj Puntor-e qe e njohin mir gjuhen Gjermane per Telefon Verkauf (Shitje) mosha 20 deri 35 vjet. Kushtet e punes: Paga Fikse 300 Euro plus provision,mundesi deri ne 800 Euro e tutje ... Per informata na kontaktoni ne keta nr: Tel 1 : 044 693 946 Tel 2 : 049 170 676
Ferizaj falas
18/11/2014
Kerkojme vajza per promocion
Ofrojme pozicone te lira pune per promocion sezonal. Aplikantet duhet te jene vajza me arsim te larte dhe te komunikueshme. Te interesuarat mund te dergojne CV me fotografi ne adresen [email protected]
Tiranë falas
kerkojm njohes te gjuhes gjermane 14/11/2014
kerkojm njohes te gjuhes gjermane
MAXTEL G.M.B.H e specializuar ne Anketim, Terminim, PKV, GKV, Strom, Loto, GKV Kerkon: 20 Puntor per selin ne Prishtine(Ulpian) 35 per selin ne Peje 20 per selin ne Kline 15 per selin ne Istog Njohja e Gjuhes Gjermane eshte e obliguar, Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin: 045 880 678 E-Mail...
Prishtine falas