Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kamarier,Banakier,Manager

Të gjitha Individ Kompanitë
13/07/2020
KËRKOJ KAMARIER/E
Kërkoj kamarier/e . Pagesa është e disukutueshme. Bari ndodhet në zonën e Komunës së Parisit. Ju lutem për më shumë informacion dërgoni mesazh në WhatsApp në ketë numër : +3547610403
Tiranë falas
Ofrohet vend pune Kamarier/e 02/06/2020
Ofrohet vend pune Kamarier/e
Mayfair Tirana kerkon te punesoj Kamarier/e ne Bar/Restorant/Lounge Kushtet dhe paga e kenaqshme Tel: 0682035244
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Kamarjer Banakjer
Kerkoj kamarjer o kamarjere per lokal te posahapur.Mire do ishte me eksperience. Te interesuarit te tel nr 0674805127
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/02/2020
Bar pasticeri stela kerkon punojse femra
Bar pasticeri stela int per menaxhere , banakjere kamarjere , dhe nje punojse per embelsirat paga e kenaqshme transporti mbulohet nga lokali mosha 20 deri 45 vjec 0694207283
Durrës Kontrolloni me shitësin
12/02/2020
Bar pasticeri stela
Bar pasticeri stela kerkon te punsoje menaxhere , kamariere dhe nje banakiere paga e kenaqshme transporti mbulohet nga lokali momementalisht kto vende Jan te lira 0694207283 mosha 25 deri 40 vjec
Durrës Kontrolloni me shitësin
22/01/2020
Bar pasticeri eldion 2 kerkon staf
Rihapemi serisht pas demtimeve qe ndodhen me nje arredim komod , kerkojm te punsojme menaxhere , 2 kamarjere dhe 2 banakjere paga e kenaqshme mosha 25 deri 45 vjec 0695826780
Durrës Kontrolloni me shitësin
11/11/2019
Kerkohet stef Pune plazh durres
Bar pasticeri eldion 2 kerkon te punesoje menaxhere F te pergjithshme 2 banakjere dhe 2 kamarjere me turne paga e kenaqshme mosha 20 deri 45 vjec 0695826780
Durrës Kontrolloni me shitësin
24/09/2019
Kerkoj staf Pune
Bar pasticeri eldion kerkon te punesoje menaxhere , kamarjere , me turne dhe 2 banakjere po me turne paga e kenaqshme lokali esht serjoz kshu duhen dhe punojset mosha 20 deri 45 vjec 0695826780 adresa plazh durres
Durrës Kontrolloni me shitësin
Kerkohen Kamariere , Banakiere , Ndihmese Banakiere 27/08/2019
Kerkohen Kamariere , Banakiere , Ndihmese Banakiere
“Nona Plot Me Gjona” Ne Qendren Tregtare Ne Tirane “Toptani” ne Katin e 6 Kerkon “Kamariere , Banakiere Dhe Ndihmese Banakiere. Kushte Te Mira Pune Dhe Pagesa Te mira Kamarieret Duhet Te Kene Njohuri Komunikuese Ne Gjuhen Angleze Nese Vertet Jeni Te Interesuar Kontaktoni Ne Numrin E Telefonit... 069...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/08/2019
Kerkohet staf Pune femra
Bar pasticeri eldion kerkon te punsoje , kamarjere banakjere me turne dhe menaxhere paga e kenaqshme 0695826780
Durrës falas
19/08/2019
Kerkohet staf Pune
Bar pasticeri eldion kerkon te punsoje kamarjere banakjere me turne dhe menaxhere mosha 25 deri 40 vjec paga e kenaqur
Durrës falas
25/07/2019
Kerkojm Kamarjer Kepi i Rodonit
Resort Arbeni kerkon kamarjer me eksperienc pune te interesuar te kontaktojn ne email [email protected] 0676477790
Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Kerkoj kamarjere femer
Kajo lounge bar kerkon te punesoje nje kamarjere femer. Rroga do jete e kenaqshme. Rr andon zako cajupi afer stadiumit dinamo
Tiranë Kontrolloni me shitësin
06/05/2019
Kerkoj kamarjere
Kush eshte e interesuar tme kontaktoj ne email
Durrës 1500.00 Euro €
06/05/2019
Kërkohet Kamarier/e
Izzy Living kërkon të punësojë Kamarier/e për turinin e paradites. Të interesuarit të kontaktojnë në numërin e telefonit 0696328534
Tiranë Kontrolloni me shitësin
15/07/2018
Kerkoje kamarier
Kerkoj kamarjer prane hotel adriatikut
Durrës falas
27/05/2018
Menagjere
Pershendetje. Kerkojm nje Puntore Mosha jo mbi 35. patjeter Patentshoferi dhe mi dhan makines. Automat.. Nje qe e udhheq Shpin dhe Hotelin ne ket faqe na gjini www.Booking.com Gästehaus Udligenswil.CH Gjuha anglishte nevojshme. Rroga nga 800.-e me Shum. Per me Shum Info: Na kotaktoni ne mail: Me rr...
Zvicer falas
25/05/2018
Kamarier Banakier Ndihmes Kuzhine pastruese
Kerkoj kamarier banakier ndihmes kuzhine pastruese me ose pa eksperience, siguracione dhe rroge te kenaqshme ne vollga durres
Durrës falas
Kerkojme kamariere femer 18/04/2018
Kerkojme kamariere femer
Kerkojme kamariere me eksperience pune deri ne 27 vjece. Adresa fresk rruga e teleferikut, Le coin bar coffe lounge
Tiranë falas
Kerkojme kamariere femer 18/04/2018
Kerkojme kamariere femer
Kerkojme kamariere femer me eksperience pune. Le coun bar coffe lounge.
Tiranë falas
Kerkojme kamariere femer 18/04/2018
Kerkojme kamariere femer
Kerkojme kamariere femer me eksperience pune. Adresa Fresk rruga telefekut,Le coin bar coffe lounge
Tiranë falas
Kerkojne kamariere 18/04/2018
Kerkojne kamariere
Kerkojme Kamariere femer me eksperience pune,te dije gjuhe te huaja,Adresa Fresk rruga e teleferikut,Le coin bar coffe lounge.
Tiranë falas
Kerkojne kamariere 18/04/2018
Kerkojne kamariere
Kerkojme Kamariere femer me eksperience pune,te dije gjuhe te huaja,Adresa Fresk rruga e teleferikut,Le coin bar coffe lounge.
Tiranë falas
Kerkojne kamariere 18/04/2018
Kerkojne kamariere
Kerkojme Kamariere femer me eksperience pune,te dije gjuhe te huaja,Adresa Fresk rruga e teleferikut,Le coin bar coffe lounge.
Tiranë falas