Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Djemte kerkojne vajza

Të gjitha Individ Kompanitë
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Kerkoj femra per nje vere super te nxehte
Pershendetje jam nje djal 30 vjec 188 cm 80 kg trup palestruar sportiv sy bojqelli.kerkoj vajza ne cfar dolloj statusi te kene per qejf per nje vere super te nxehte.per me shume pres inbox.
Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Kerkoj nje vajze serioze
Kerkoj nje vajz serioze jetoj jasht jam me dokumenta me shtepi e i punsuar jam i lezeqem ne se jeni te interesuar me kontaktoni
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Femra deri ne 35 vjec sa euro doni per 1 ore me shkruani Modulin faqes??!
Femra deri ne 35 vjec sa euro doni per 1 ore me shkruani Modulin faqes??!
1.00 Euro €
16/06/2019
PERSHENDETJE,VAJZA NGA SHQIPTARIJA
Jam nje tip gjentelmen kam deshir te njohe ndonje vajze nga Tirana.
Prishtine 80000.00 Euro €
16/06/2019
Njohje
Nga Tirana 36 vjec,i gjate,simpatik dhe i kendshem. I hapur per njohje te reja me femra inteligjente. Have a nice day!
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Lidhje intime kerkoj me ndo nje mami ose vajze te fejuar . 16/06/2019
Lidhje intime kerkoj me ndo nje mami ose vajze te fejuar .
Jam Romantiku me banim Tirane 32vjec shume serjoz dhe sekret jam i paeaqicem i paster shume romantik. Kerkoj Lidhje intime me nje mami Qe do te kaoj caste te bukura intime dhe qe i mungon sexi une ja plotsoj deshiren ne shtrat nje super intimitet adenalin per tu mbajtur mend. Mami qe preferoj te jet...
Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Njohje.
Jam E. 26 vjec. Kerkoj njohje me nje vajze qe deshiron te krijoje dicka te re,qofte thjesht shoqeri apo edhe me shume. Kush eshte e interesuar eshte e lutur te kontaktoje.
Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Kerkoj lidhje sekrete
Jam nga Tirana 43 vjec serioz me arsim te larte dhe i punesuar ne shtet, dua te lidhem me nje femer serioze dhe te kulturuar qe te jemi prane njeri tjetrit ne cdo momen kur eshte e nevojshe
Tiranë Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
Kerkoj femer ose grua paguaj mir
Jam nje djal i palestruar kerkoje vajze ose zonje per takim me pages paguaj mir. Njoftimet ne tirane durres
Tiranë Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
PAGE MUJORE FIKSE 500 EURO PER 1-2 TAKIME NE MUAJ
PAGE FIKSE MUJORE - 500 EURO/MUAJ, PER 1-2 TAKIME TE CILAT JO DOMOSDOSHMERISHT KONSISTOJNE NE SEX, POR DHE NE SHOQERIM. CDO VAJZE SIMPATIKE DHE SEXY, ESHTE E LUTUR TE SHKRUAJE: [email protected]
500.00 Euro €
15/06/2019
Kekroj vajza per qef
Kush ka vajzat eshte e interesuar per qef dhe me pages te shkruaj ne modul
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj njohje..kontaktoni ne Viber & watsap +383-49-296-253 15/06/2019
Kerkoj njohje..kontaktoni ne Viber & watsap +383-49-296-253
KERKOJ NJOHJE - VIBER DHE WATSAP +383-49-296-253 STOP MESHKUJVE DHE QIFTEVE MASTRUESE
Prishtine Kontrolloni me shitësin
Jam Auroni 24 vjec , kerkoj ndonje femer qeflie sekrete tel 067 6993 147 15/06/2019
Jam Auroni 24 vjec , kerkoj ndonje femer qeflie sekrete tel 067 6993 147
Jam auroni 24 vjec kerkoj ndonje femer qeflie sekrete tel 067 6993 147
Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
Jam Auroni 24 vjec kerkoj lidhje me ndonje vajze serioze nga tr 067 6993 147
Jam auroni 24 vjec kerkoj ndonje vajze per qejf nuk rendesi mosha , te jete e paster . 067 6993 147
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj vajz per sex 15/06/2019
Kerkoj vajz per sex
Jame i martuar dhe familjare, dua nje zonje apo zonjush per seks sekret. Jame nga Kosova
Peje Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
Lidhje serioze
Jam nje mashkull 53 vjeqar, jetoj ne perendim dhe jam ne kerkim te nje femre per nje lidhje serioze me qellim martese. Per me teper me shkruani ne kete adrese: [email protected]
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
Kerkoi qef
Kerkoi vajza dhe mami vetem per seks jo per lidhje te gjata jam dakort edhe te shpenzoi dhurata ...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Mashkull 30 vjec 15/06/2019
Mashkull 30 vjec
mashkull 30 vjec kerkoj takime me femra ose cifte te cdolloj lloj moshe. Jam i paster dhe sekret. K..in 24 cm dhe te trashe fotot jan origjinale te miat... Kush esht i/te interesuar te me kontaktojne nepermjet modulit...
Tiranë 100.00 Euro €
Ka ndo nje mami ose vajze te fejuar per lidhje intime ruhet sekreti dhe privatsia. 14/06/2019
Ka ndo nje mami ose vajze te fejuar per lidhje intime ruhet sekreti dhe privatsia.
Jam Djal qeflli me banim Tirane jam 32 vjec shume romantik dhe me shume fantazi ne sex . Kerkoj lidhje intime me ndo nje mami ose vajze te fejuar me banim Tirane per nje ekperjenc te zjarrt ne sex me shkruani viber ose whats aap 0682143082
Kontrolloni me shitësin
14/06/2019
PAGE MUJORE FIKSE 500 EURO PER 1-2 TAKIME NE MUAJ
PAGE FIKSE MUJORE - 500 EURO/MUAJ, PER 1-2 TAKIME TE CILAT JO DOMOSDOSHMERISHT KONSISTOJNE NE SEX, POR DHE NE SHOQERIM. CDO VAJZE SIMPATIKE DHE SEXY, ESHTE E LUTUR TE SHKRUAJE: [email protected]
500.00 Euro €
14/06/2019
pershendetje dua nje femer te embel ne durres
jam 35 vjeq zeshkan i thjesht e romantik po pati ndonje femer te vetmuar te me shkruaj ne 0695858921
Kontrolloni me shitësin
13/06/2019
Lidhje Serjoze
Persh...Jam nje djal nga tr brun simpatik sy shkruar 35 vjec dhe single me trup te rregullt dhe kerkoj te njoh nje vajz po nga tr te jet me origjin nga jugu por banim ne tr te jet singel e sinqert dhe qe ka qellime te sinqerta dhe serjoze nuk me interesojn aventurat as femrat materjaliste.Si fillim ...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
13/06/2019
EASY (e bukur)
Pershendetje Banoj ne Tirane Kerkoj nje goce qe te kem nje mardhenie diskrete. Udhetoj shpesh Brenda dhe jashte vendit. Pjesas financiare nuk eshte problem Paraqitja ka rendesi kshu qe me pelqejne gocat e kuruara. Po skemi kimi ska problem mbetemi miq :) kush eshte e interesuar te coje mesazh.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
13/06/2019
Kerkoj lidhje serjoze
Jam Andi 30 vj,Kerkoj te njihem me nji goc te thjesh te sinqert si fillim shoqeri te tjerat ja lejm [email protected]
Kontrolloni me shitësin