Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vajzat kerkojne djem

Të gjitha Individ Kompanitë
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
22/04/2019
mospublikoninretetjereve
O popull injorant pse perfshini te tjeret ne lajmerimet tuaja perverse. nqs keni inat me dike dilni perball jo duke i prishur imazhin duke nxjerr numrat e telefonit me emaile idiote dhe kjo fawa qe nuk verifikon kurrgja
Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Takim tr xvajzat
Pershendetje Dua te njofe nje vajze nga tr per momente te bukura cdo gje sekrete kam makine private etj Ju pres flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/04/2019
Kerkoj aktiv
Jam pasiv nga Tr 23 vjec kam vend. Kerkoj nje aktiv potent t q fort. I like big dick. Te interesumit te m shkruajne te fb Luca Tirana
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/04/2019
TAKIM tirane
Jam 25 vjece Kush esht per takim tirane Te shkruajn Jo kosovar a maqedons Me shkruaj WhatsApp-Viber: +491628569565
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/04/2019
[email protected]
Do doja te njifja dike sekret per te dal ng monotonia. Mosha e tij 30-40.pa impenjime thjesht te kalojm mire. Te jet serioz jo rob qe nuk ka me cfar te merret
Kontrolloni me shitësin
16/04/2019
Te nihemi
Kerkoj nje vajze qe te nihem.Jam 18 vjec jetoj ne Tirane luaj dhe futboll
Tiranë falas
16/04/2019
Per vajzat dhe grate ne angli
Nese jeni te interesuar per takime ne angli me kontaktoni Ne imail
Angli Kontrolloni me shitësin
14/04/2019
Per femrat e Egra
Jam nje djal kam.jetuar jashte monentalisht jam.shqiperi per procedim domumenti jam.interesuar per femrat e egra ne ne mardhenie mami dhe goca dhe per shum aventura kontakt [email protected]
Kontrolloni me shitësin
14/04/2019
Kerkoj nje femer +35
Pershendetje, Kerkoj nje femer nga Shkodra +35, leket nuk jane problem Kush eshte e interesuar te shkruaj ne email. [email protected]
Shkodër Kontrolloni me shitësin
13/04/2019
Njohje
Pershendetje Dua te njoh ndonje vajze qe te jet bomb ne trup,leket nuk jane problem Kush eshte e interesuar te shkruaj ne email [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
12/04/2019
Per zonja dhe vajza
Jam anxhelo 28 vj shum serjoz dhe teper sekret per ato zonja dhe vajza qe duan dike sekret 0683377296
Tiranë Kontrolloni me shitësin
12/04/2019
Per zonja dhe vajza
Jam anxhelo 28 vj shum zerjoz dhe sekret per ato zonja che vaza qe duan nr 0683377296
Tiranë Kontrolloni me shitësin
12/04/2019
DUA TNJIHEM ME NJE FEMER TME SHOQEROJ KUR BREDH MBASDITEVE ME MAKINE
Persh, Jam 29 vjec,super i kompletuar, me pune shkolle t larte etj. Dua te njihem me nje femer t lexetshme,ska rendesi mosha, vetm per nje arsye:tme bej shoqeri ne makine ndersa dal xhiro mbasditeve.kaq,pa kushte pa gje. Kujt i pelqen te dali si mu xhiro me makine mbasditeve tme shkuaj ne ket adrese...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
12/04/2019
Dua tnjihem me nje femer tme shoqeroj kur bredh mbasditeve me makine
Persh, Jam 29 vjec,super i kompletuar, me pune shkolle t larte etj. Dua te njihem me nje femer t lexetshme,ska rendesi mosha, vetm per nje arsye:tme bej shoqeri ne makine ndersa dal xhiro mbasditeve.kaq,pa kushte pa gje. Kujt i pelqen te dali si mu xhiro me makine mbasditeve tme shkuaj.Thnx
Tiranë Kontrolloni me shitësin
11/04/2019
Kërkoj femër xhuxhe
Kërkoj një femër xhuxhe ose një vajzë shumë të shkurtër për takime intime. Jam i gatshem edhe të paguaj, Kush është e interesuar të më shkruaj në adresën [email protected] për detajet.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
11/04/2019
Kërkoj femër 40+ vjeç
Kërkoj një femër 40 vjeç e sipër. Nuk ka rëndësi fiziku, jam i gatshëm edhe të... . Më shkruani në [email protected] për detajet.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Takime ne tirane 10/04/2019
Takime ne tirane
Jam 26 vjece Kush esht serjoz dhe deshiron takim ne tirane me shkruj WhatsApp-VIBER: +447405196233
Tiranë Kontrolloni me shitësin
10/04/2019
Femrat qe kerkojn ndihme ekonomike t kontaktojn
Femrat 18 40 qe kerkojn ndihme ekonomike t kontaktojn top sekret
Tiranë Kontrolloni me shitësin
10/04/2019
Femrat qe kerkojn ndihme ekonomike t kontaktojn
Femrat 18 40 qe kerkojn ndihme ekonomike t kontaktojne flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
08/04/2019
prsh
miq
Shkodër Kontrolloni me shitësin
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
23/03/2019
Kerkoj nje mik te mire
Pershendetje, jam nje vajze 20 vjecare, banoj ne Tirane. Kerkoj nje person sepse ndihem e vetmuar, dua te kem dike per te me mbeshtetur moralisht, te kem nje krah ku te qahem. Mosha ska rendesi, mjafton te jete i edukuar dhe arsimuar. Te jete dhe i pjekur sepse sdua te merrem me femije apo adoleshen...
Tiranë falas
23/03/2019
Per Zonjat e verteta
Pershendetje, Jam nje djale 35 vjec me pelqejne lojrat sexuale me pelqejne Zonjat qe kane autoritet qe jane te pa varura plotesoje deshirat e tyre sexuale. Falemimderit
Tiranë falas
19/03/2019
lidhje serjoze
Jam nje femer kerkoj nje lidhje serjoze jam e divorcuar kam dy femi kerkoj njeri te sinqert jo tallje personi te jet 35-45 vjec flm
Vlorë falas