Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vajzat kerkojne djem

Të gjitha Individ Kompanitë
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
16/06/2019
zhigolo per femra
nese ka ndonje vajz apo mami te interesuar per kenaqesi nr kontaktues : +38343553208 (kosova)
Prishtine 400.00 Euro €
Ka ndo nje vajze qe pelqen sex Oral. 16/06/2019
Ka ndo nje vajze qe pelqen sex Oral.
Jam Romantiku me bani m Tirane 32 vjec serjoz dhe sekret i paraqicem . Ka ndo nje vajze qe i pelqen sexi Oral te me shkruaj viber ose whats aap 0682143082
Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Lidhje serioze itali
Pershendetje jam nje djal 35 vjec jetoj ne itali .kerkoj nje vajz simpatike,t bukur ,t sinqert per tu njohur seriozisht email [email protected]
Durrës Kontrolloni me shitësin
Djal Tek Kerkoj ndo nje Cifte per treshe per takim sot vi ne banesen tuaj ruhet privatsia. 16/06/2019
Djal Tek Kerkoj ndo nje Cifte per treshe per takim sot vi ne banesen tuaj ruhet privatsia.
Jam Romantiku me banim Tirane 32 vjec shume serjoz dhe sekret prej me shume vitesh me eksperjenc ne Cifte . Ka ndo nje Cifte te martuar apo te fejuar per takim sot Tirane per nje eksperejnc te bukure ne cifte kur partneri do ta shofi femren e tij duke ber sex me mua . Cifti duhet jet mosh te re dhe ...
Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Lori
Kerkoj 1mashkull per dicka serioze nuk kam koh per aventura 0696912222
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Vini re kujdes nga ky mashtrus ka kopju njoftimet e mija dhe i ka postu kini kujdes nr 0676894787 16/06/2019
Vini re kujdes nga ky mashtrus ka kopju njoftimet e mija dhe i ka postu kini kujdes nr 0676894787
Vini re vini re kujdes nga mashtrimet . Nje mashtrus ka kopju njoftimet e mija i ka postu tek njoftimet kujdes nga mashtrusi nuk eshte i vertet mos i besoni kujdes nga ky numer kur poston njoftimet Eshte mashtrus kujdes nga ky nr 0676894787
Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
PAGE MUJORE FIKSE 500 EURO PER 1-2 TAKIME NE MUAJ
PAGE FIKSE MUJORE - 500 EURO/MUAJ, PER 1-2 TAKIME TE CILAT JO DOMOSDOSHMERISHT KONSISTOJNE NE SEX, POR DHE NE SHOQERIM. CDO VAJZE SIMPATIKE DHE SEXY, ESHTE E LUTUR TE SHKRUAJE: [email protected]
500.00 Euro €
Per femrat qe kerkojne djem & djem qe kerkojne femra , na ndiqni me instagram @albania_swinger 15/06/2019
Per femrat qe kerkojne djem & djem qe kerkojne femra , na ndiqni me instagram @albania_swinger
Kerkoni eksperience si vajzat ashtu dhe djem na ndiqni ne instagram @albanian_swinger
Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
Sekret
Prsh kerkoj i femer. Per lidhje intime. Jam i fiksum te boj. Vec dhap ne. P**dh 100 perqind. Vec per dhap tel 0692499566
Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
Kerkoj femer
Jam ne kerkim te ndonje femre nga mosha 18 deri ne 48 vjec e cila preferon mardhenie me mashkull te virgjer
Tiranë falas
15/06/2019
Kerkoj femer sekrete
Kerkoj nje vajze qe di me rujt sekretin dhe me kalu bukur. Kush don me pas nje shok sekret dhe me bo qef te me foli ne email. studente qe don me letesu ekonomin apo zonja qe nuk bojn nje jetes te qet i pres. [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
takim tr 15/06/2019
takim tr
takim ne tr.jam 28 vj 100e
Tiranë 100.00 Euro €
Jam Djal Tek me eksperjenc ne Cifte sex treshe ka ndo nje Cifte per takim sot vi ne banesen tuaj. 14/06/2019
Jam Djal Tek me eksperjenc ne Cifte sex treshe ka ndo nje Cifte per takim sot vi ne banesen tuaj.
Jam Djal Tek me banim Tirane 32 vjec shume serjoz dhe sekret jam i paraqicem i paster me trup fitness i palestrum . Kerkoj ndo nje Cifte me banim Tirane ose Durres Cifti duhet te jet mosh te re dhe Femra te jet simpatike me trup te bukur. Po ka ndo nje Cifte per takim sot per te dal pak nga rutina k...
Kontrolloni me shitësin
14/06/2019
Vetem zonjat dhe vajzat korrekte
Jam anxhelo 29 vj shum diskret dhe korrekt per zonjat dhe vajzat qe jan te interesuara 068 33 77 296
Durrës falas
14/06/2019
PAGE MUJORE FIKSE 500 EURO PER 1-2 TAKIME NE MUAJ
PAGE FIKSE MUJORE - 500 EURO/MUAJ, PER 1-2 TAKIME TE CILAT JO DOMOSDOSHMERISHT KONSISTOJNE NE SEX, POR DHE NE SHOQERIM. CDO VAJZE SIMPATIKE DHE SEXY, ESHTE E LUTUR TE SHKRUAJE: [email protected]
500.00 Euro €
14/06/2019
Pershendetje
Pershendetje jam njr vajze nga tirana 27 vjec 1.68 e gjate. Sapo jam ndar na i dashuri dhe kerkoj pak ngrohtesi tek meshkujt e tjer. Ju lutem te interesuarit te cojne nje foto te k**** ose te vetes (si pamje) sepse nuk dua mashtrues te cilet harxhojne kohe! Pa foto nuk kthej pergjjgje pavarsisht cfa...
Kontrolloni me shitësin
14/06/2019
ofroj ndihme financiare
Pershendetje. Kerkoj nje femer te moshes 19-35 vjece per lidhje te fshehte . E ndihmoj financiarisht.
Tiranë 200.00 Dollar US$
14/06/2019
Goca dhe mami Seks 1 ore 50 kush esht sms
Jam simpatik me trup te mire ju dergoj dhe foto i paster gati
50.00 Euro €
Takime me Tirane 13/06/2019
Takime me Tirane
Jam 25 vjece ofroj caste kenaqesie kundrejt nje pagese simbolike 100€/ore kush deshiron te me shkruaje me what's up +355682126717
Tiranë 100.00 Euro €
13/06/2019
Per zonat dhe vajvat qe dun nje njeri sekret
Jam nxhelo 29 vj shum sekret dhe korrek vetem por ato persona korrekt 0683377296
Durrës falas
Dua te provoj dicka te re me nje Cifte bisex te ma marin k... ne goj te dy si femra dhe Djali 12/06/2019
Dua te provoj dicka te re me nje Cifte bisex te ma marin k... ne goj te dy si femra dhe Djali
Ckemi Jam Roni nga Tirana 34 Vjec serjoz . Jam kurjoz te provoj dicka te re me nje Cifte bisex kur te ma marin k... ne goj si femra dhe djali jam shume sekret me shkruani dhe me coni ftes skyp derkucieger ose ftes fejzbuk dhe inbox Toni Lupenos pres sms.
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Cifte qe ka deshir per nje eksperjenc te bukure per sex treshe ruhet privatsia 12/06/2019
Kerkoj Cifte qe ka deshir per nje eksperjenc te bukure per sex treshe ruhet privatsia
Pershendetje . Jam Romantiku me banim Tirane 32 vjec shume serjoz dhe sekret jam i paraqicem me trup perfekt. Kerkoj Cifte te martuar ose te fejuar ose te dashuruar te jen mosh e re dhe cifte simpatik qe kan deshir te provojn per her te par nje eksperjenc te bukure sex treshe ose partneri ta shofi f...
Kontrolloni me shitësin
11/06/2019
Femer te martuar
Pershendetje, Jam M, 32vjec. Jetoj ne Tirane, Kam bisnesin tim. Kerkoj lidhje sekrete me nje femer me te njejtin status si un. JO Mercenar.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
10/06/2019
PAGE MUJORE FIKSE 500 EURO PER 1-2 TAKIME NE MUAJ
PAGE FIKSE MUJORE - 500 EURO/MUAJ, PER 1-2 TAKIME TE CILAT JO DOMOSDOSHMERISHT KONSISTOJNE NE SEX, POR DHE NE SHOQERIM. CDO VAJZE SIMPATIKE DHE SEXY, ESHTE E LUTUR TE SHKRUAJE: [email protected]
Durrës 500.00 Euro €