Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vajzat kerkojne vajza

Të gjitha Individ Kompanitë
13/10/2019
Jemi cift shum seksi
Prsh. Jemi nje cift shum seksi ,f. 29. M 27. Jetojm ne tiran dhe jemi te hapur. Kerkojm ndonje femer seksi mosha 18-45 vjece..per mardhenie treshe. Na shkruani vetem femrat, Stop meshkujt dhe ciftet
Tiranë 1.00 Dollar US$
08/10/2019
Per te gjitha femrat
Pres femra qe din te perdorin STRAP ON.. Dhe qe din te bejne nje mashkull skall .. paguaj 100 euro
Tiranë Kontrolloni me shitësin
08/10/2019
Masazhatore
Kerkoj masazhatore qe vjen ne shtepi kam nevoje 2 here ne jave...e paguaj sa te jet cmimi...ju lutem me kontaktoni viber whats up 0692983343
Kontrolloni me shitësin
07/10/2019
Kerkoj vajze lesbike per martese fake
Pershëndetje ...jam një djalë gay më banim në itali...kërkoj një femër shqiptare për të organizuar një martesë fake për të mbuluar jetën tonë private ndaj familjeve tona...Nëse kërkon dhe ti të njëjtën gjë më shkruaj e njihemi me gjate... Nëse
Elbasan Kontrolloni me shitësin
27/09/2019
Kerkoj ndonje vajze tjeter lezbike , te jete e paster .
kerkoj ndonje vajze tjeter lezbike , per takime sekrete . dergoni nr ketu . [email protected]
Kontrolloni me shitësin
22/09/2019
Cifti kerkon Vajz
Jemi çift familjar jemi ne kerkim te nje femer per treshe, po ashtu kerkojm knaqsi ne shoqri dhe ne sex te kete serjozitet po ashtu kerkojm te mbetet gjdogje sekret, shoqri e sinqert. Nga 20 deri ne 47 vjet ! Mosha jone eshte 21&19 vjet. Jemi te pastert ne form shume te mire, jemi familjar dhe s...
Prizren falas
Në kërkim per nje femer 21/09/2019
Në kërkim per nje femer
Jemi çift familjar jemi ne kerkim te nje femer per treshe, po ashto kerkojm knaqsi ne shoqri dhe ne sex te kete serjozitet po ashtu kerkojm te mbetet gjdogje sekret, shoqri e sinqert. Nga 20 deri ne 35 vjet ! Mosha jone eshte 29&33 vjet. Foto jan 100% Jemi te pastert ne form shume te mire, jemi ...
Prishtine 50.00 Euro €
Sekret 20/09/2019
Sekret
Jam nje vajze kerkoj nje femer te jet e fort lesbike gjithmon...me kontaktoni viber 0699771372
Tiranë falas
06/09/2019
The couple next door!
Pershendetje, Une dhe I dashuri im kemi disa muaj qe deshirojme te perjetojme nje eksperience te cmendur. Deshirojme nje vajze biseksuale ose jo (qe ka deshire te perjetoj nje eksperience te re ) per te kaluar disa ore te bukura se bashku. Te jete simpatike, me nje fizik te bukur, te rregullt dhe me...
Tiranë 50.00 Euro €
06/09/2019
Me, You and Him.
Pershendetje, Jam nje vajze nga Tirana, dhe kerkoj nje vajze te cmendur sic jam dhe vet per te kaluar disa ore te bukura me mua dhe partnerin tim. Jemi cift shume I bukur, energjik dhe mendjehapur. Shhh... Asnje tjeter nuk do ta dije pervec meje, teje dhe atij. Pres mesazhet tuaja xoxo.
Tiranë 50.00 Euro €
04/09/2019
Hi
Pershendetje jam nje vajze 21 vjec nga Vlora Kerkoj nje vajze less ose bi per treshe Kundrejt nje pagese 40$ per 2 ore Ndodhem ne Vlore Edhe nese behet fjale per vajza qe ndodhen jasht Vlore rrugen e paguajme ne Te interesuarat te kontaktojne tek emaili [email protected]
40.00 Dollar US$
29/08/2019
Kerkoj vajza Less ose Bi
Pershendetje jemi te interesuar per nje vajza less ose bi kush eshte e interesuar te kontaktoj ne email: [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
27/08/2019
Kerkoj 2vajza
Kerkoj 2vajza lezbike ose jo lezbike per 1 nat ne shtrat te bejm seks ose jo vendosin vajzat vetem dua ti shoqoj dhe te fle me to me pages Paguaj mir kushdo qe vjen
Gjilan falas
22/08/2019
Kerkoj nje Vajz per qaste te mira...
Kerkoj nje vajz per qaste te mire dhe qef,gjindem ne Velipoj per pushime Te me shkruaj ne Viber +19029920201
Shkodër 123456789.00 Euro €
17/08/2019
hi
Kerkoj nje vajze lesbike ose bi per te kaluar caste te bukura te jet me eksperienc.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/08/2019
Kerkoj nje femer less ose bi
Kerkoj nje femer per eksperience te paharruar. Jam nje vajze 23 vj nga tr Te interesuarat tme kontaktojne ne [email protected]
Kontrolloni me shitësin
13/08/2019
Cifti kerkon vajze
Pershendetje. Jemi 1 cift sapo kemi ardhur nga jasht per pushime. Po kerkojme 1 femer tjeter per 1 eksperince ndryshe deri ne 35 vj max. Kemi shtepine tone, vajza mund te kerkoje cfaredolloj gjeje. Jemi diskret
Kontrolloni me shitësin
13/08/2019
Kete fundjave pushim ne Jug
Jemi nje cift simpatik nga Dr. Do ikim kte fundjave ne Jug per qef. Duam nje vajze te vi me ne. Do hame pime dhe qihemi per qef. Edhe me pagese!
Durrës Kontrolloni me shitësin
08/08/2019
Cifti kerkon vajze ose grua deri ne 40 vj per treshe
Cift intelektual kerkojne vajze per treshe edhe perkundrejt pageses. Ne tirane. Serioz dhe teper diskrete . Max deri ne 40 vj. Mosha jone 28-31
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
Per femrat less ose bi
Jemi nje cift simpatik dhe i sjellshem nga tirana. M29 f23 Kerkojme nje vajze thjesht per tja kaluar mire si dhe per nje eksperience te paharruar, cdo gje sekret jemi serioze. Na shkruani ne emailin [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
20 eruo per kamer 13/07/2019
20 eruo per kamer
paguaj 20 euro vetem per te pare ne kamer, pa fytyre ne skype 30 me fytyre, dergoj me western ose mgram
Kontrolloni me shitësin
12/07/2019
Shoqe less
Po kerkoj nje shoqe less , te nxehte per te kaluar caste intime . Bora 27 vj . Aktualisht ndodhem ne sarande. Me shk [email protected]
Kontrolloni me shitësin
11/07/2019
Bisex ose lesbike
Jam nje vajz 25 vjece qe jetoj jashte e kthehem per pushime.Jam bisex,dhe kam deshire te njihem me ndonje vajze si une apo dhe lesbike per te folur e njohur si fillim e pastaj pse jo per tu takuar e provuar kenaqesi me.njera tjetren.Stop meshkuj...e interesuar per femra.
Durrës Kontrolloni me shitësin
05/07/2019
femer te perdore strap on
pershendetje, jam ne kerkim te nje femre qe te dije te perdore strap on(dildo) kush nga goca esht e interesuar tme shkruaje ne modul,jam 25 vjec dhe me pagese ju mirores
Tiranë Kontrolloni me shitësin