Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Djemte kerkojne djem

Të gjitha Individ Kompanitë
09/07/2020
kerkoj aktiv [email protected]
kerkoj aktiv. insta aktiv.pasiv1
Kontrolloni me shitësin
jam gay . 08/07/2020
jam gay .
mirmbrema un jam roeli nga qyteti tiranes punoj si agjent sigurimi ne 1 hotel luksoz dhe kerkoi 1 çun per qejf vendin e hotelit e siguroj un tek puna qe punoj 1 vend luksoz me te gjitha kushtet me shkruani vetem ne instagram roel_sulaj ju lutem pa tallje kerkoi çun per sex.
Tiranë 5.00 Euro €
Goja e embel Tr 08/07/2020
Goja e embel Tr
jam 23 vjec pasiv nga Tr. Kerkoj nje aktiv hamshor dhe te eger. Jam super n sex dhe shume sekret. Kam vend. Bej super gojore per cunat qe kan k te madh. Me shkruani ne whatsapp te nr 0684823368 ose insta pas1v.embel
Tiranë Kontrolloni me shitësin
roel_sulaj 08/07/2020
roel_sulaj
instagram roel_sulaj përshëndetje jam roel_sulaj nga tirana dhe kerkoj 1 çun aktiv edhe pasiv mjafton te jet i rregullt per mardhënie seksuale te rregullta .nuk kam pretendime jam i thjesht i paster e mbaj gojore deshira ime e zjarrt është të bëj çdo gjë me partnerin ju puth nga larg ju lutem jo tal...
Tiranë falas
07/07/2020
Kerkoj aktiv
Jam 19 vjec pasiv,kerkoj aktiv max 35 vjec te jet i paster,te ket vend dhe te jete diskret.Me kontaktoni [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
02/07/2020
Kerkoj Pasiv
Kerkoj pasiv ne vlore qe di te bej gojore. Jam aktiv 21 vjec. Instagram : ervin.shehaj13
Kontrolloni me shitësin
02/07/2020
Kerkoj pasiv
Jam aktiv 21 vjec kerkoj pasiv me byth te madhe qe di te bej gojore Vlore Instagram: ervin.shehaj13
Kontrolloni me shitësin
02/07/2020
Pasiv vlore 21 vj
Jam pasiv ne vlor kerkoj aktiv per lidhje sekrete mosha ska rendesi te jet serioz , nr im: 0692918259
Vlorë Kontrolloni me shitësin
Pasiv ne Vlore kerkoj shok per qejf 28/06/2020
Pasiv ne Vlore kerkoj shok per qejf
Ckemi jam 23 vj pasiv sh simpatik. Jetoj jashte po jam me pushme ne Vlore. Kerkoj nje cun aktiv te kalojme bukur te dalim bashke, te shkojme ne plazh dhe nrm edhe per super sex
Vlorë Kontrolloni me shitësin
25/06/2020
Pas20
Pershendetje jam pas 20 vj nga tr atudent dua nje aktiv serioz dhe jet mire nga gjendja ekonomike per kontakt mund te shkruani ne istagram lediledi017
Kontrolloni me shitësin
24/06/2020
Kerkoj aktiva
Jam pasiv 20 vjec,kerkoj aktiva nga shkodra
Shkodër falas
100 23/06/2020
100
jam psiv 22 vjec Lezhe. Kerkoj te njoh nje aktiv qe me blen nje makine, edhe takohem me te sa here te doje. Jam mesuar te rri vec me aktiva qe kan lek, me vjen keq . Me shkruani ne fb “Noel Pasiv”
Lezhë 100.00 Euro €
23/06/2020
5000
Pershendetje jam nga korca jam 28 vjec kerkoj dike max 30 vjet per bashkjetese por te jetoje jashte jo ne shqiperi te jet i sinqert i rregullt korekt dhe besnik ju lutem jo me ofendime inbox ose whats up 00355696554559
Pogradec 30.00 Euro €
23/06/2020
For us..
Aktiv-Pasiv 38 vjec... kerkoj dike me te njejtat shije. .. kush eshte i interesuar te shkruaje ke [email protected] vend kam
Kontrolloni me shitësin
17/06/2020
Jam ne kerkim te nje mashkulli aktiv dhe te martuar
Jam ne kerkim te nje mashkulli aktiv, te martuar, hamshor, leshator mbi 45 vjec te jete, i paster, i edukuar dhe aresimuar dhe me u taku per qellime kenaqesie dhe me kriju nje shoqeri mes njeri tjetrit.
Amerike Kontrolloni me shitësin
17/06/2020
jam ne kerkim te nje mashkulli aktiv mbi 45 vjec
Jam ne kerkim te nje mashkulli aktiv, te martuar, hamshor, leshator +, mbi 45 vjec te jete, i paster, i edukuar dhe aresimuar dhe me u taku per qellime kenaqesie dhe me kriju nje shoqeri mes njeri tjetrit. une jam 40+, i martuar, .
Kontrolloni me shitësin
14/06/2020
Besim
Pershendetje jam nga korca jam 28 vjec kerkoj dike max 30 vjet per bashkjetese por te jetoje jashte jo ne shqiperi te jet i sinqert i rregullt korekt dhe besnik ju lutem jo me ofendime inbox ose whats up 00355696554559
Korçë 30.00 Lek
Bej gojore ne Vlore 12/06/2020
Bej gojore ne Vlore
Jam 19 vjec bej gojore per cunat rakmedhenj, qe kane rrocke te madhe dhe qijn eger. Jam sh sekret dhe simpatik. Me shkruani te insta vlora.vlora1234. puc
Vlorë Kontrolloni me shitësin
08/06/2020
o675176169
pershendetje biseks aktiv pasiv 45 vjec kerkoj ndonje te moshes 40 der 60 me vend durres sekret po ka mundesi e gjithcka ne shoqeri te vertet nese ekziston nje i till
Kontrolloni me shitësin
06/06/2020
Kerkoj aktiv
Jam pasiv 25 vjec nga Tirana. Kerkoj aktiv.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22 vjec cun / Bej gojore me pages 05/06/2020
22 vjec cun / Bej gojore me pages
Jam 22 vjec Pasiv.Kerkoj mashkull akt dhe pas. Bej gojore dhe 69. Mosha qe kerkoj esht nga 16-60 vjec. Me shum me pelqen mosha e madhe. Te jen te paster dhe te edukuar dhe sigurisht te keni vend (shpi) Ju lej emailin :[email protected] . Me shkruani dhe flasim.Vetem ata qe paguajne. ❤ Trupin e kam...
Tiranë 50.00 Euro €
Kerkoj aktiv qe me blene kete makine 31/05/2020
Kerkoj aktiv qe me blene kete makine
Jam 22 vjec pasiv nga Lezha kerkoj nje aktiv qe me blen kete makine qe kam fiksim, edhe do takohemi sa here te doj ai, jam mesuar te takoj vec njerez me lek prandaj kerkoj shume. Me shkruani ne fb “Noel Pasiv”
Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
Kerkoj crossdresser
Jam nje djale 25 vjec,me profesion te mire ne Tirane sy bojqiell i paraqitshem, 180 cm i gjate, Kerkoj 1 crossdresser pasiv te paraqitshem. Me shkruani ne email per me shume info [email protected]
Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
gay
kerkoj tullacin nga lezha. e kam takuar para shum vitesh dy here. nese e shikon sms te me shkruaj ne instagram albania.tours flm nese e postoni
Lezhë falas