Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Djemte kerkojne djem

Të gjitha Individ Kompanitë
18/09/2019
Passive angli
Jam nje djal 34 vj pasiv ne angli Dua te njihem me aktiva ktu per tja kaluar mire. Secret ju lutem dhe jo time waisted Thx
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj mashkull me shpi tek 21 dhjetori 17/09/2019
Kerkoj mashkull me shpi tek 21 dhjetori
Jam 22 vjec , PASIV. Jeton ne tirane tek 21 dhjetori. Kerkoj mashkull ti bej gojore kundrejt nje pagese. Kam trup model dhe byth te bukur.Te ket shtepi afer 21 dhjetorit ne tirane. Te jet sekret dhe simpatik. Me shkruani ne Email: [email protected]
Tiranë 50.00 Lek
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 34/58 anni 17/09/2019
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 34/58 anni
Ciao sono a Tirana 41 anni passivo super bocca pompino cerco ATTIVI 34/58anni succhii e lecco ospito contattami su WhatsApp 00393338568116
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/09/2019
Jam serjoz
Kerkoj nje cun per njohje afatgjate...nga Fieri ose Vlora...per me shume detaje sms ne whatsupp 0693825787
Vlorë Kontrolloni me shitësin
ITALIANO 39ANNI IN TIRANA PASSIVO per ATTIVI 33-56anni. Bocca super pompino! 15/09/2019
ITALIANO 39ANNI IN TIRANA PASSIVO per ATTIVI 33-56anni. Bocca super pompino!
OSPITO etero bisex sposati ATTIVI 33-57anni.. Sono PASSIVO gran pompinaro bocca calda... Culo stretto Si sborra in bocca... Faccio massaggi.. Ok whatsapp 00393338568116..
Tiranë Kontrolloni me shitësin
14/09/2019
prishtina
Ka naj nji sot prishtin?nqs po m shkruani.?
Prishtine Kontrolloni me shitësin
14/09/2019
pasiv 19 vjeq
jam pas 19 vj tr kontakt istsgram lediledi017
Kontrolloni me shitësin
14/09/2019
Kerkoj pasiv mbi plus 45
Kerkoj pasiv 45-60 te jet i paster,kam vend ne tr
Kontrolloni me shitësin
13/09/2019
Kerkoj Mashkul Serioz dhe diskret
Jam nje djal nga Shkodra 23 vjec simpatik i interesuar per nji mashkull deri ne moshen 35 per tja kaluar bukur
Shkodër Kontrolloni me shitësin
13/09/2019
Kerkoj aktiv mosha 28-35 vjec
Pershendetje,jam Eni 28 vjec,pasiv nga Tirana.Kush ka deshire mund te me shkruaj ne skype ne adresen [email protected] per te folur dhe shpalosur ide te ndryshme nuk ka lidhje eksperienca :)
Tiranë Kontrolloni me shitësin
11/09/2019
Per njohje te reja bi
Me shkruani serioz!
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09/09/2019
Kerkoj djem pasiv me vend nga tr
Jam aktiv nga tr 21 vj , Kerkoj pasiv jo me shume se 25 vj dhe me vend .
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09/09/2019
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI
CIAO sono uomo italiano gay PASSIVO bocca super a Tirana 4 giorni cerco sex con ATTIVI 30/55 anni.ospito in appartamento solo whatsapp e italiano grazie 00393338568116
Tiranë Kontrolloni me shitësin
08/09/2019
Jam bi , dem
Me kontaktoni ne email [email protected]
Kontrolloni me shitësin
08/09/2019
Jam bisex dem
Jam bisex , ezmer , sekret , i lire sot. Jam trup muskoloz
Kontrolloni me shitësin
08/09/2019
Pershendetje
Un 24 vjec bisex Kerkoj bisex per qef Kerkoj t mbetet gjithcka secret
4.00 Euro €
08/09/2019
Pershendetje
Un 24 vjec bisex Kerkoj bisex per qef Kerkoj t mbetet gjithcka secret
3.00 Euro €
07/09/2019
kerkoj pasiv me vend
jam 23 vjec trup i mesem 173 i gjat kush pasiv ka deshir te bej sex te fuqishem te me kontaktoj
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Jam 21 vjec , Kerkoj Akt/Pas 06/09/2019
Jam 21 vjec , Kerkoj Akt/Pas
Ckemi, jam 21 vjec Akt/Pasiv . Kerkoj meshkuj serioz, sekret , te paster dhe me shpi ne tirane. Dua te bejm 69, dhe me pas te me qihemi ti mua dhe un ty. E dua si vetja Akt/Pasiv. Jam trup model pa qime. Mosha ska rendesi, mjafton te jet i edukuar. Emaili: [email protected] ose IG: lunavaska
Tiranë falas
04/09/2019
A ka on line ? E kam penisin me damar
Sic thot edhe titulli
Kontrolloni me shitësin
02/09/2019
Per ate djalin 21 vjec , je super , por spo te arrijn mesazhet .
Jam 28 vjec hamshor i fuqishem dhe i logjikueshem
Kontrolloni me shitësin
01/09/2019
hallo ne dr
jam me push ne dr dhe vetem sekret [email protected]
Kavajë Kontrolloni me shitësin
31/08/2019
top sekret
jam 41 vjec m jam ne dr me pushime sekret. wha 015774826071
Durrës Kontrolloni me shitësin
31/08/2019
Ben nxeht
Jam Nga zona e dr , dua tja kaloj bukur sot , jam 28 vjec , goxha djal , aktiv dhe tip garipi
Kontrolloni me shitësin