Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Djemte kerkojne djem

Të gjitha Individ Kompanitë
05/12/2019
Pasivvv❤️
Jam pas19 vj nga tr dua nje akt te mire nga te gjitha andet kontakt istagram lediledi017
Kontrolloni me shitësin
KERKOJ AKTIV 02/12/2019
KERKOJ AKTIV
Ckemi! Jam pasiv me trup mesatar dhe me byth te mira. Kerkoj aktiva qe te jen serioz por edhe te kene vend njekohesisht. Mund te leviz ne cdo qytet. Per me shum +355674006161
Tiranë falas
01/12/2019
Kerkos pas 18-21 Tiranë Kontrolloni me shitësin
01/12/2019
Kerkoj pas 18 - 21
Psh jam aktiv 21 vjec kerkoj pasiv mosha 18 - 21
Tiranë Kontrolloni me shitësin
29/11/2019
Kerkoj hamshor
Jam pasiv i paster dhe i virgjer nese dikush arrin te me japi kenaqesi i bej cdo qe me kerkon kush ka deshire tme shkruaj ne [email protected]
Tiranë 1.00 Euro €
27/11/2019
Pershkrim
Jam pas i paster dhe i virgjer dua nje akt te forte
Tiranë 10000.00 Euro €
22/11/2019
Cunat qe duan gojore
Me kontaktoni
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/11/2019
Kerkoj dike ti bej dhe te me bej orale.
Te eksperimentojm dhe ti bejm orale njeri tjetrit dhe kohe ne fundjav . Shkruj ne email ose nga moduli. Cdo gje sektet
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/11/2019
Mashkull pasiv kerkon aktiv mbi 40 vjec
Mashkull pasiv serioz dhe familjar kerkon nje mashkull aktiv serioz mbi 40 vjec me vend. Te jete familjar dhe korrekt per takime sekrete. Vetem njerezit dhe jo ata qe jane per te shtyre kohen. Kontakt [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/11/2019
Kerkoj aktiv mbi 50 vjec per ne tirane
Pershendetje quhem Aldo jetoj ne tirane nuk kam vend ate qe un deshiroj eshte serioziteti mbi te gjitha .. dhe te jesh 100%aktiv dhe mbi 50 vjec ..what’s up vetem 0693177488
falas
17/11/2019
Mashkush serioz pasiv kerkon aktiv mbi 40 vjec.
Mashkull pasiv serioz dhe familjar kerkon nje mashkull aktiv serioz mbi 40 vjec me vend. Te jete familjar dhe korrekt per takime sekrete. Vetem njerezit dhe jo ata qe jane per te shtyre kohen.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/11/2019
Kerkoje pasiv
Pershendetje jam nje djale 35 vjec kerkoje nje pasiv te bukur te paster dhe sexi.
Kontrolloni me shitësin
13/11/2019
Kerkoj djem pasiv nga tr
Kerkoj djem pasiv te jene nga tr dhe te kene vend . Gjithcka do jete sekret.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
06/11/2019
10
kerkoj aktiv,gjithqka te jet secret ju mirepres
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Pasiv/Aktiv 02/11/2019
Kerkoj Pasiv/Aktiv
Ckemi, Jam 22 vjec Pasiv/Aktiv. Me pelqejn meshkujt e sinqert, serioz e te paster. Mosha nuk ka rendesi. Kerkoj nje person qe ti kryej te dyja rolet. Pelqej te bej gojore dhe ti bejm njekohesisht njeri tjetrit gojore pra 69.Kush esht i interesuar tme shkruaj ne email : [email protected] . Tme shkr...
Tiranë 20.00 Euro €
Kerkoj aktiv per takim neser 31/10/2019
Kerkoj aktiv per takim neser
Per aktiv te paster me vend per takim sekret neser per caste plot epsh se bashku
Durrës Kontrolloni me shitësin
Kerkoj aktiv 31/10/2019
Kerkoj aktiv
Kerkoj aktiv per takim ne durres vetem ata qe jan per takim me vend jam i virgjer
Durrës 5000.00 Euro €
30/10/2019
Kerkoj aktiv
Aktivat te me kontakotojn max 35 vj
Tiranë Kontrolloni me shitësin
27/10/2019
Takim akt pas
Nese ka ndonje akt pas ne durres per takim te shkruaj
Durrës Kontrolloni me shitësin
27/10/2019
takim per qef
dua nje shok aktiv per te ber qefet sic ne duam te kete vend mosha 30-50 vjec vet jam 42 vj...ta mbajme sekret
Korçë Kontrolloni me shitësin
27/10/2019
Per Joan Kashaj
Me shkruaj ne mail ose ketu sepse jane bllokuar mesazhet dhe nuk kam menyre tjeter kontakti
Kontrolloni me shitësin
Lidhje 19/10/2019
Lidhje
28 vjec..serioz..kontakt 0699131111
Durrës Kontrolloni me shitësin
16/10/2019
Kerkoj pasiv ose dike qe i ben te dyja
Kerkoj pasiv ose dike qe i ben te dyja me vend, [email protected]
Kontrolloni me shitësin
Jam full pasiv 15/10/2019
Jam full pasiv
Jam full pasiv 26 vj me plq te qihem fort bej gojore vishem si femer dua aktiv mbi 28vj vetem per seks ne hotel Me shkruani ne kete nr ne what up 0676509432
Tiranë 10.00 Euro €