Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Djemte kerkojne djem

Të gjitha Individ Kompanitë
jam pasiv 26/06/2019
jam pasiv
jam pasiv 40 vjec kerkoj nje shok activ 35-55 vjec per te plotesuar deshirat tona sexuale email [email protected]
Kontrolloni me shitësin
Pasiv serioz kerkoj aktiv per njohje 26/06/2019
Pasiv serioz kerkoj aktiv per njohje
Prsh. Jam 37vjec 180x82. Kerkoj nje tip serioz aktiv per njohje. Jetoj jashte
Kontrolloni me shitësin
25/06/2019
Kerkoj pasiv me vend dhe te paster
E theksoj mosha 18-25 vj te kete vend nga tr dhe te jete i paster , nqs eshte nevoj per ndo1 pagese simbolike gje qe behet . Me shkruani per me shume....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Kerkoj shemale 24/06/2019
Kerkoj shemale
Kerkoj shemale jam 35vj
Ferizaj Kontrolloni me shitësin
jam pasiv 22/06/2019
jam pasiv
dua nje aktiv te forte per seks te forte me shkruani private
Tiranë Kontrolloni me shitësin
dua aktivaaa 22/06/2019
dua aktivaaa
kerkoj aktiva pse seks te forte me shkkruani privat bashke me foto xxxxx
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/06/2019
Kerkoj aktiv ose dyjat
Jom leo 22 vjeqar aktiv ose full passiv. Jom sekret i pastert dhe vishem me veshje femnav nese don. Ne gusht jom ne ks prej me t12tin. Nese don mu taku mundem mu qi qather per her te par edhe per mu esht. Nese nuk e ke ba me kerkan as me femen as me mashkul perpara mundem me provu pa Kondom ose me q...
Prishtine Kontrolloni me shitësin
Jam pasiv kush me ndihmon jam i gatshem 20/06/2019
Jam pasiv kush me ndihmon jam i gatshem
Jam pasiv sexi kerkoj tme ndihmoje dikush nga ana ekonomike
100.00 Lek
19/06/2019
Kerkoj pasiv max 18 vj me pagese
Prsh kerkoj nje pasiv max 18 vj ,te jete i bukur tip cun mami per ta qire ne byth pa bere naze,i jap edhe lek ose dhuratat qe deshiron,kush eshte i interesuar vertet te me shkruaj per tu takuar me mua,cdo gje do mbetet sekret nuk do e marri vesh asnjeri .ju mirpres ketrushat e mi
Vlorë Kontrolloni me shitësin
Jemi cift 14/06/2019
Jemi cift
Jam nje grua ne Tr. Kemi nisur kalamajt ne plazh, do doja ndonji djal qe pranon te vishet si vajze dhe te rri per darke me mua dhe burrin sonte.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
14/06/2019
Serjoz-sekret
Prsh jam nji djal nga tirana 25 vjec Do doja nji aktiv mbi 45 vjec Theksoj te kete vende te sigurt
Tiranë Kontrolloni me shitësin
10/06/2019
Dua crossdresser
Dua te njihem me crossdresser sekret nga Tirana Ato qe e ndjejne veten tamam crossdresser mos te ngurojne te shkruajne.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
07/06/2019
Jam pasiv me shum 28vjec elegant
jam pasiv me shum elegant 69kgr.kush me paguan jam gati
Greqi 100.00 Euro €
02/06/2019
Prsh
vetem n Tr
Tiranë Kontrolloni me shitësin
25/05/2019
ka per takim?
Ka per takim?
Tiranë Kontrolloni me shitësin
25/05/2019
KERKOJ PASIV MAX 20 VJ nga JUGU vl,fr,lu,br, etj..
Prsh, KERKOJ NJE DJAL PASIV NGA JUGU JO ME SHIME SE 20 VJ,TE JETE I PASTER , I EMBEL EDHE TIP FEMEROR PA LESH NE FYTYRE EDHE I DEPILUAR NGA KEMBET EDHE BYTHA,TE ME KONTAKTOJNE VETEM TE INTERESUARIT VERTET QE PLOTSOJNE KTO KUSHTE,JU MIRPRES
Kontrolloni me shitësin
24/05/2019
Kerkoj aktiv
Jam pasiv me vend nga Tr. Kerkoj nje hamshor aktiv nga Tr te me qije fort. Jam sekret dhe super ne sex. Me shkruani ne fb Luca Tirana
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/05/2019
Pasiv sekret vlore
Jam 23 vjec, student pasiv dhe rri ne vlore. Kerkoj nje aktiv serioz dhe mbi te gjitha sekret me vend ose makine. Mosha ska rendesi. Jam pa eksperience ndaj dua dike qe te me mesoj, bej cdo gje qe me kerkojne. Kush eshte i interesuar per takime sekret te me shkruaj
Vlorë Kontrolloni me shitësin
21/05/2019
jam pasiv kerkoj mashkull aktiv
jam 22 vjec pasiv. me pelqen te therritem SHERI. kerkoj mashkull aktiv. mosha nuk ka rendesi. po ju lej numrin tim 0694432839 jo tallje vetem telefonata, sms, whatsapp serioze ne cdo ore te dites.
falas
21/05/2019
pasiv❤️
jam nje djal nga tr student jam 19 vjeq pasiv dua dike qe ka vjendje te mire ekonomike qe te me ndihmoj dhe te kalojme bukur bash beni follow ne istagramin tim egiegi017 ju pres
Kontrolloni me shitësin
19/05/2019
jam pasiv kerkoj mashkull aktiv
jam 22 vjec pasiv. me pelqen te therritem SHERI. kerkoj mashkull aktiv. mosha nuk ka rendesi. po ju lej numrin tim 0694432839 jo tallje vetem telefonata dhe sms serioze ne cdo ore te dites.
falas
18/05/2019
Kerkoj Aktiv, Tirane
Pershendetje, jam 18 vjec dhe jam nga Tirana. Me pelqen te eksperimentoj me seksualitetin tim. Dhe kerkoj nje aktiv. Do preferoja grupmoshen 18-23. Me shkruani
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/05/2019
jam dori
pershendetje jam nje djal pasiv nga tirana jam student 19 vjeq dua nje amt per lidhje mosha ska rendesi por dua te ket gjendje te mire ekonomike qe te me mbaje follow istagram egiegi017
Kontrolloni me shitësin
16/05/2019
Dua akt mbi 45 vjec me vend ne tirane
Jam pas 25 vjec dua aktiv serjoz dhe sekret mbi 45 vjec te ket vend te sigurt
Tiranë Kontrolloni me shitësin