Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Djemte kerkojne djem

Të gjitha Individ Kompanitë

Artikujt e fundit

Kerkoj aktiv qe me blene kete makine 31/05/2020
Kerkoj aktiv qe me blene kete makine

Jam 22 vjec pasiv nga Lezha kerkoj nje aktiv qe me blen kete makine qe kam fiksim, edhe do takohemi sa here te doj ai, jam mesuar te takoj vec njerez me lek prandaj kerkoj shume. Me shkruani ne fb “Noel Pasiv”

Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
Kerkoj crossdresser

Jam nje djale 25 vjec,me profesion te mire ne Tirane sy bojqiell i paraqitshem, 180 cm i gjate, Kerkoj 1 crossdresser pasiv te paraqitshem. Me shkruani ne email per me shume info [email protected]

Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
gay

kerkoj tullacin nga lezha. e kam takuar para shum vitesh dy here. nese e shikon sms te me shkruaj ne instagram albania.tours flm nese e postoni

Lezhë
falas
27/05/2020
Dua Cd

Persh,dua te njihem me crossdresser sekret nga Tirana,kontakt ktu [email protected]

Kontrolloni me shitësin
27/05/2020
Pasiv

Psh jam pasiv 20 vjeq kerkoj nje akt te mire dhe te me ndihmoj nga gjendja ekonomike dhe te kalojme mire bashke kontakt ne istagram lediledi017

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj ni djal qe jeto ne Gjermani 23/05/2020
Kerkoj ni djal qe jeto ne Gjermani

Pershendetje une qe po shkruaj kerkoj ni ak+ps qe jeto ne Gjermani nuk dua mashtruca kush e gjen veten ne kte sms te shkruaj [email protected]

Gjermani
Kontrolloni me shitësin
Lidhje serioze 23/05/2020
Lidhje serioze

Përshëndetje ,jam né kërkim tè një lidhje serioze , un jetoj né Itali prej vitesh , Dhe kam deshir tè njof një djal shqiptar per një lidhje serioze .. Me shkruaj ne Telegram @Oles868 Misha nga 18 vi deri 30 vi .

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
Hej 18/05/2020
Hej

Jam 22 vjec Akt dhe Pasiv.Kerkoj mashkull akt dhe pas. Bej gojore dhe 69. Mosha qe kerkoj esht nga 16-60 vjec. Me shum me pelqen mosha e madhe. Te jen te paster dhe te edukuar dhe sigurisht te keni vend (shpi) Ju lej emailin :[email protected] . Me shkruani dhe flasim. p.s (foto esht e imja)

Tiranë
20.00 Euro €
Xhike demerxhiu shkur xhikjaa 14/05/2020
Xhike demerxhiu shkur xhikjaa

Pershendetje çuna sexi jam xhike demerxhiu 23 vjeç nga qyteti i krujes postoj këtë njoftim sepse dua të njoh dhe të kem raporte të rregullta seksuale me 1 mashkull që më plotson pse jo dhe 1 bashkjetes të munçme bej gojore sipas deshires me shkruani në instagram xhike_demerxhiu ju puth nga larg

Krujë
falas
13/05/2020
Pasiv Vlore

jam pasiv 23 vj sh seksi. bj super gojore per cunat qe kan k t madh dhe q eger. jetoj jashte po per mom jan ne vlore. kush ka vend ose makine te me shkruaj te insta pasiv.vlore i bej spektakel gojores mmm

Vlorë
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj burre te martuar 13/05/2020
Kerkoj burre te martuar

Jam 27vj nga tr jam i martuar Dua te njihem e te bej seks me burra te martuar ..un bej gojore pi sperm qihem fort me plq te vishem si femer me plq te jem femer nusja se di per mua po kur qihem me plq tme shajne bga familja K kush esht i denje per sekret un jam ktu miri ju puth fort 0676509432 what u...

Tiranë
20.00 Euro €
12/05/2020
durres

kerkoj njeri me vjera plus 30-60 jam plus40 viber 0675176169 foto bised sms

Durrës
Kontrolloni me shitësin
09/05/2020
Djal kerkoj djal

Jam nje djal 30 vjec ak dhe pas kerkoj nje djal ak dhe pas...vaiper....004915207042296...

Kontrolloni me shitësin
04/05/2020
10.000

PERSHENDETJE JAM NJE DJAL NGA PG JAM 27 VJ KERKOJ NJE AKT QE JETON JASHTE PER BASHKJETESE JAM FULL PAS KERKOJ FULL AKT TE JETE KORREKT BESNIK I SINQERT DHE JO I MARTUAR TE JEMI I DUHURI PER NJERI TJETRIN CDO INFO KOMENT

Gjilan
Kontrolloni me shitësin
02/05/2020
Jam pasiv i interesuar per lidhje

Pershendetje,  Jam nje djale nga Tirana, 18 vjec ,pasiv. I interesuar per nje mashkull qe kerkon lidhje serioze dhe te qendrueshme. Manjaket seksual mos te shkruajne kot sepse nuk do fitojne asgje. Per me teper detaje me shkruani

Kontrolloni me shitësin
28/04/2020
Djemt kerkojn djem Gjermani

Jam ak + ps Kerkoj ni djale te mire per njohje jo mashtrusa [email protected]

Gjermani
Kontrolloni me shitësin
27/04/2020
Djal kerkon djeal gjermani

Per ate djalin qe jeton ne shtutgart me ler nje kontakt qe kerkon ak dh pas.

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
26/04/2020
Kerkoj mashkull sekret

Kerkoj mashkull sekret, serioz dhe te jet simpatik. 20-30 vjeq, aktiv dhe pasiv

Kontrolloni me shitësin
23/04/2020
Pasiv

Jam 22 vjec,dua ta bej per her te par,nqs ka ndonje ta ket k.... e holle jo sh te trashe me shkruani ne [email protected]

Tiranë
110.00 Lek
18/04/2020
Aktiv

Kerkoj 2 aktiva te na bashkohen ne grup

Kontrolloni me shitësin
Bej super gojore 17/04/2020
Bej super gojore

Jam pasiv nga Tr 23 vjec kam vend. kerkoj cuna hamshora me rak t madh te m qijne fort n byth si kurve. kam super byth dhe i boj zbor gojores. me shkruani ne whatsapp 0684823368. vetem per cunat me rak t madh :*

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
15/04/2020
10

Pershendetje... Jm nj djal 29vj ....jetoj dhe punoj n tirane....kam arsim t mesem.. ..deri tani i km arrit m kriju nje jet modeste dh sm mungon gje... Kerkoj te njihem me nje vajz ..te thjesht dhe te edukuar...Per qellime serjoze dhe per martese... Nese ndonje vajzat ndjen vetn brenda ktij mesazhi.....

Kontrolloni me shitësin
Jam pasiv 06/04/2020
Jam pasiv

Jam pasiv kerkoj aktiv per sex 0676874599

Kontrolloni me shitësin
03/04/2020
Bashkjetese

Përshëndetje interesohem të gjej një vajzë që interesohet për bashkjetesë në Tiran, Unë jam 29 vj banues në Tiranë vajza e cila interesohet të jet në moshë 25 vj deri në 35 vj

Tiranë
falas