Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Djemte kerkojne djem

Të gjitha Individ Kompanitë

Artikujt e fundit

27/09/2019
Jam passiv

Jam 23 vj Passiv Kerkoj aktiv secret Max 40 vj Insta leonarddoo23

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
26/09/2019
Kerkoj pasiv ose qe i ben te dyja me vend

Prsh Jam aktiv 30 vjec kerkoj nje pasiv o dike qe i ben te dyja,te ket vend, max 40 vjec, me shkruani ne [email protected]

Kontrolloni me shitësin
Jam pasiv 23 vj 26/09/2019
Jam pasiv 23 vj

Jam pasiv 23 vj vishem si femer debilohem lyhem bej gojore dhe qihem vetem ne hotel ne darke me shkruani ketu [email protected]

Tiranë
20.00 Euro €
Etero i virgjer mbrapa 25/09/2019
Etero i virgjer mbrapa

Dua ta prv te jem pass dua nje mashkull akt secret mosha ska rendesi

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
24/09/2019
Akt pas

Dua burra mbi 40 vjec qe jeton ne vlore fier ose lushnje te jet per takim te ket makin ose vend te jet serioz dhe sekret numri im 0693015883

Vlorë
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Aktiv max 35 vj 23/09/2019
Kerkoj Aktiv max 35 vj

Jam pasiv 22 vj, Kerkoj aktiv max 35 vj Tonigeraci @ outlook.it Pergjigjem ktu

Kavajë
Kontrolloni me shitësin
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 33/57anni 21/09/2019
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 33/57anni

Ciao fino a lunedì mattina Ospito etero bisex sposati ATTIVI 33/57anni sono PASSIVO super pompini faccio massaggi 00393338568116

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
ITALIANO bocca Pompino PASSIVO A TIRANA PER maschi ATTIVI 33/58anni 19/09/2019
ITALIANO bocca Pompino PASSIVO A TIRANA PER maschi ATTIVI 33/58anni

:ciao sono italiano 41 anni gay bisex PASSIVO depilato super bocca super pompino..cerco e ospito MASCHI ATTIVI 33/58 anni.....contattami su WhatsApp grazie 00393338568116 sono a Tirana fino a domenica sera

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
Per marion me bythet e bukra

Me shkruaj

Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
Kerkoj djem pasiv

Kerkoj djem pasiv me vend ,te paster dhe jo me shume se 27 vj. Me shkruani ne emaili [email protected]

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
Passive angli

Jam nje djal 34 vj pasiv ne angli Dua te njihem me aktiva ktu per tja kaluar mire. Secret ju lutem dhe jo time waisted Thx

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj mashkull me shpi tek 21 dhjetori 17/09/2019
Kerkoj mashkull me shpi tek 21 dhjetori

Jam 22 vjec , PASIV. Jeton ne tirane tek 21 dhjetori. Kerkoj mashkull ti bej gojore kundrejt nje pagese. Kam trup model dhe byth te bukur.Te ket shtepi afer 21 dhjetorit ne tirane. Te jet sekret dhe simpatik. Me shkruani ne Email: [email protected]

Tiranë
50.00 Lek
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 34/58 anni 17/09/2019
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 34/58 anni

Ciao sono a Tirana 41 anni passivo super bocca pompino cerco ATTIVI 34/58anni succhii e lecco ospito contattami su WhatsApp 00393338568116

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
ITALIANO 39ANNI IN TIRANA PASSIVO per ATTIVI 33-56anni. Bocca super pompino! 15/09/2019
ITALIANO 39ANNI IN TIRANA PASSIVO per ATTIVI 33-56anni. Bocca super pompino!

OSPITO etero bisex sposati ATTIVI 33-57anni.. Sono PASSIVO gran pompinaro bocca calda... Culo stretto Si sborra in bocca... Faccio massaggi.. Ok whatsapp 00393338568116..

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
14/09/2019
prishtina

Ka naj nji sot prishtin?nqs po m shkruani.?

Prishtine
Kontrolloni me shitësin
14/09/2019
pasiv 19 vjeq

jam pas 19 vj tr kontakt istsgram lediledi017

Kontrolloni me shitësin
13/09/2019
Kerkoj Mashkul Serioz dhe diskret

Jam nje djal nga Shkodra 23 vjec simpatik i interesuar per nji mashkull deri ne moshen 35 per tja kaluar bukur

Shkodër
Kontrolloni me shitësin
13/09/2019
Kerkoj aktiv mosha 28-35 vjec

Pershendetje,jam Eni 28 vjec,pasiv nga Tirana.Kush ka deshire mund te me shkruaj ne skype ne adresen [email protected] per te folur dhe shpalosur ide te ndryshme nuk ka lidhje eksperienca :)

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
11/09/2019
Per njohje te reja bi

Me shkruani serioz!

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
09/09/2019
Kerkoj djem pasiv me vend nga tr

Jam aktiv nga tr 21 vj , Kerkoj pasiv jo me shume se 25 vj dhe me vend .

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
09/09/2019
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI

CIAO sono uomo italiano gay PASSIVO bocca super a Tirana 4 giorni cerco sex con ATTIVI 30/55 anni.ospito in appartamento solo whatsapp e italiano grazie 00393338568116

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
08/09/2019
Jam bi , dem

Me kontaktoni ne email [email protected]

Kontrolloni me shitësin
08/09/2019
Jam bisex dem

Jam bisex , ezmer , sekret , i lire sot. Jam trup muskoloz

Kontrolloni me shitësin