Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Djemte kerkojne djem

Të gjitha Individ Kompanitë
22/11/2019
Cunat qe duan gojore
Me kontaktoni
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/11/2019
Kerkoj dike ti bej dhe te me bej orale.
Te eksperimentojm dhe ti bejm orale njeri tjetrit dhe kohe ne fundjav . Shkruj ne email ose nga moduli. Cdo gje sektet
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/11/2019
Mashkull pasiv kerkon aktiv mbi 40 vjec
Mashkull pasiv serioz dhe familjar kerkon nje mashkull aktiv serioz mbi 40 vjec me vend. Te jete familjar dhe korrekt per takime sekrete. Vetem njerezit dhe jo ata qe jane per te shtyre kohen. Kontakt [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/11/2019
Kerkoj aktiv mbi 50 vjec per ne tirane
Pershendetje quhem Aldo jetoj ne tirane nuk kam vend ate qe un deshiroj eshte serioziteti mbi te gjitha .. dhe te jesh 100%aktiv dhe mbi 50 vjec ..what’s up vetem 0693177488
falas
17/11/2019
Mashkush serioz pasiv kerkon aktiv mbi 40 vjec.
Mashkull pasiv serioz dhe familjar kerkon nje mashkull aktiv serioz mbi 40 vjec me vend. Te jete familjar dhe korrekt per takime sekrete. Vetem njerezit dhe jo ata qe jane per te shtyre kohen.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
06/11/2019
10
kerkoj aktiv,gjithqka te jet secret ju mirepres
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Pasiv/Aktiv 02/11/2019
Kerkoj Pasiv/Aktiv
Ckemi, Jam 22 vjec Pasiv/Aktiv. Me pelqejn meshkujt e sinqert, serioz e te paster. Mosha nuk ka rendesi. Kerkoj nje person qe ti kryej te dyja rolet. Pelqej te bej gojore dhe ti bejm njekohesisht njeri tjetrit gojore pra 69.Kush esht i interesuar tme shkruaj ne email : [email protected] . Tme shkr...
Tiranë 20.00 Euro €
Kerkoj aktiv per takim neser 31/10/2019
Kerkoj aktiv per takim neser
Per aktiv te paster me vend per takim sekret neser per caste plot epsh se bashku
Durrës Kontrolloni me shitësin
Kerkoj aktiv 31/10/2019
Kerkoj aktiv
Kerkoj aktiv per takim ne durres vetem ata qe jan per takim me vend jam i virgjer
Durrës 5000.00 Euro €
30/10/2019
Kerkoj aktiv
Aktivat te me kontakotojn max 35 vj
Tiranë Kontrolloni me shitësin
27/10/2019
Takim akt pas
Nese ka ndonje akt pas ne durres per takim te shkruaj
Durrës Kontrolloni me shitësin
27/10/2019
takim per qef
dua nje shok aktiv per te ber qefet sic ne duam te kete vend mosha 30-50 vjec vet jam 42 vj...ta mbajme sekret
Korçë Kontrolloni me shitësin
27/10/2019
Per Joan Kashaj
Me shkruaj ne mail ose ketu sepse jane bllokuar mesazhet dhe nuk kam menyre tjeter kontakti
Kontrolloni me shitësin
Lidhje 19/10/2019
Lidhje
28 vjec..serioz..kontakt 0699131111
Durrës Kontrolloni me shitësin
16/10/2019
Kerkoj pasiv ose dike qe i ben te dyja
Kerkoj pasiv ose dike qe i ben te dyja me vend, [email protected]
Kontrolloni me shitësin
Jam full pasiv 15/10/2019
Jam full pasiv
Jam full pasiv 26 vj me plq te qihem fort bej gojore vishem si femer dua aktiv mbi 28vj vetem per seks ne hotel Me shkruani ne kete nr ne what up 0676509432
Tiranë 10.00 Euro €
14/10/2019
Kerkoj pasiv ose dike qe i ben te dyja te ket vend
Pershendetje Kerkoj pasiv ose dike qe i ben te dyja dhe te ket vend,Tirane,Durres,dhe Elbasan
Tiranë Kontrolloni me shitësin
12/10/2019
Kerkoj nje aktiv me eksperienc
Ckmm, un jam 15 vjec nga Tirana dhe kerkoj nje mashkull me experience, deri nga mosha 25. Po qeve I interesuar me shkruani me ig @dion_hargaj Mos u tallni se do u injoroj
1.00 Euro €
Kerkoj babin qe shkuam ne lezhe para 2 vjeteve 08/10/2019
Kerkoj babin qe shkuam ne lezhe para 2 vjeteve
Persh, Jam 22 vjec, 181 i gjate dhe 62kg. Kerkoj ate babin me origjine te larget nga kosova , qe i bera gojore ne lezhe para 1 viti e ca. Kam qef te takohemi prap sepse kam humbur kontakte. Kontakt ktu :[email protected]
Tiranë 50.00 Euro €
06/10/2019
Kerkoj transe
Dua te kem shoqeri me nje transe ne kosove flm qe do lajmeroheni psh arditi 044191953
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin
06/10/2019
Jam mashkull kerkoj transe
Jam mashkull kerkoj transe ne kosove per takim ju lutem vetem sms ne fillim qdo gje sekret
Prishtine 50.00 Euro €
04/10/2019
pasiv kerkoj aktiv
jam 42 vj pasiv nga korca kerkoj nje shok aktiv nga 35-50 vj po nga korca per te ber qefin tone mundesisht te kete vend drg email [email protected]
Korçë Kontrolloni me shitësin
03/10/2019
Pasiv per Daddy
Prsh, kerkoj aktiva serioz mbi 35vjec. Jam full pasiv 22 vjec. Cdo gje sekret.
Elbasan Kontrolloni me shitësin
03/10/2019
Kerkoj pasiv
Jam 40 vjec kerkoj nje djal pasiv mosha der 24 vjec
Kontrolloni me shitësin