Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Djemte kerkojne djem

Të gjitha Individ Kompanitë
02/10/2019
Kerkoj pasiv
Jam 26 vjec nga tr. Jam bi kurioz dhe kerkoj nje pasiv per te provuar dicka te re dhe per t ja kaluar bukur. Mosha ska rendsi. Te jet i paster diskret dhe te dije si te kenaq nje mashkull. Per me teper me kontaktoni ne email [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
29/09/2019
jam blendi
Jam blendi 19 vjeqar kerkoj nje mashkull me pervoj pasi qe dua ta provoj sex anal.deri tash kam eksperienc vetem gojore..ju lutem vetem personat serioz Kontakt fb blendi sykalter
Kontrolloni me shitësin
29/09/2019
kerkoj mashkull
Jam blendi 19 vjeqar kerkoj nje mashkull me pervoj pasi qe dua ta provoj sex anal.deri tash kam eksperienc vetem gojore..ju lutem vetem personat serioz Kontakt [email protected]
Kontrolloni me shitësin
29/09/2019
i virgjer
Jam blendi 19 vjeqar kerkoj nje mashkull me pervoj pasi qe dua ta provoj sex anal.deri tash kam eksperienc vetem gojore..ju lutem vetem personat serioz
Kontrolloni me shitësin
28/09/2019
Prsh offroj 200 eur
Prsh te gjithve,jam 28 vjecsuper sekret simpatik serjoz.jetoj jasht po per momenin jam ne tiran.kerkoj nje djal pasiv 19-24 vjec max,te jet pasiv. sekret serjoz dhe mbi te gjitha simaptik ne ftyr sepse sme plq ndryshe.pa ofenduar askend por sme ngrefet me te gjith meshkujt..nese dikush esht i intere...
Tiranë falas
Jam full pasiv 24vj 28/09/2019
Jam full pasiv 24vj
Jam full pasiv 24 vj me plq te qihem fort bej gojore vishem si femer dua aktiv mbi 28vj vetem per seks ne hotel Me shkruani ne kete nr ne what up 0676509432
Tiranë 20.00 Euro €
28/09/2019
50
Jam Cun jam trans jam 25 vjet kerkoj nje mashkull serjoz dhe sekret per bashkjetese per jashte shtetit per cdo info whats up ose inbox 00355696554559
Pogradec Kontrolloni me shitësin
27/09/2019
Jam passiv
Jam 23 vj Passiv Kerkoj aktiv secret Max 40 vj Insta leonarddoo23
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/09/2019
Kerkoj pasiv ose qe i ben te dyja me vend
Prsh Jam aktiv 30 vjec kerkoj nje pasiv o dike qe i ben te dyja,te ket vend, max 40 vjec, me shkruani ne [email protected]
Kontrolloni me shitësin
Jam pasiv 23 vj 26/09/2019
Jam pasiv 23 vj
Jam pasiv 23 vj vishem si femer debilohem lyhem bej gojore dhe qihem vetem ne hotel ne darke me shkruani ketu [email protected]
Tiranë 20.00 Euro €
Etero i virgjer mbrapa 25/09/2019
Etero i virgjer mbrapa
Dua ta prv te jem pass dua nje mashkull akt secret mosha ska rendesi
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/09/2019
Akt pas
Dua burra mbi 40 vjec qe jeton ne vlore fier ose lushnje te jet per takim te ket makin ose vend te jet serioz dhe sekret numri im 0693015883
Vlorë Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Aktiv max 35 vj 23/09/2019
Kerkoj Aktiv max 35 vj
Jam pasiv 22 vj, Kerkoj aktiv max 35 vj Tonigeraci @ outlook.it Pergjigjem ktu
Kavajë Kontrolloni me shitësin
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 33/57anni 21/09/2019
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 33/57anni
Ciao fino a lunedì mattina Ospito etero bisex sposati ATTIVI 33/57anni sono PASSIVO super pompini faccio massaggi 00393338568116
Tiranë Kontrolloni me shitësin
ITALIANO bocca Pompino PASSIVO A TIRANA PER maschi ATTIVI 33/58anni 19/09/2019
ITALIANO bocca Pompino PASSIVO A TIRANA PER maschi ATTIVI 33/58anni
:ciao sono italiano 41 anni gay bisex PASSIVO depilato super bocca super pompino..cerco e ospito MASCHI ATTIVI 33/58 anni.....contattami su WhatsApp grazie 00393338568116 sono a Tirana fino a domenica sera
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
Passive angli
Jam nje djal 34 vj pasiv ne angli Dua te njihem me aktiva ktu per tja kaluar mire. Secret ju lutem dhe jo time waisted Thx
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj mashkull me shpi tek 21 dhjetori 17/09/2019
Kerkoj mashkull me shpi tek 21 dhjetori
Jam 22 vjec , PASIV. Jeton ne tirane tek 21 dhjetori. Kerkoj mashkull ti bej gojore kundrejt nje pagese. Kam trup model dhe byth te bukur.Te ket shtepi afer 21 dhjetorit ne tirane. Te jet sekret dhe simpatik. Me shkruani ne Email: [email protected]
Tiranë 50.00 Lek
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 34/58 anni 17/09/2019
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 34/58 anni
Ciao sono a Tirana 41 anni passivo super bocca pompino cerco ATTIVI 34/58anni succhii e lecco ospito contattami su WhatsApp 00393338568116
Tiranë Kontrolloni me shitësin
ITALIANO 39ANNI IN TIRANA PASSIVO per ATTIVI 33-56anni. Bocca super pompino! 15/09/2019
ITALIANO 39ANNI IN TIRANA PASSIVO per ATTIVI 33-56anni. Bocca super pompino!
OSPITO etero bisex sposati ATTIVI 33-57anni.. Sono PASSIVO gran pompinaro bocca calda... Culo stretto Si sborra in bocca... Faccio massaggi.. Ok whatsapp 00393338568116..
Tiranë Kontrolloni me shitësin
14/09/2019
prishtina
Ka naj nji sot prishtin?nqs po m shkruani.?
Prishtine Kontrolloni me shitësin
14/09/2019
pasiv 19 vjeq
jam pas 19 vj tr kontakt istsgram lediledi017
Kontrolloni me shitësin
13/09/2019
Kerkoj Mashkul Serioz dhe diskret
Jam nje djal nga Shkodra 23 vjec simpatik i interesuar per nji mashkull deri ne moshen 35 per tja kaluar bukur
Shkodër Kontrolloni me shitësin
13/09/2019
Kerkoj aktiv mosha 28-35 vjec
Pershendetje,jam Eni 28 vjec,pasiv nga Tirana.Kush ka deshire mund te me shkruaj ne skype ne adresen [email protected] per te folur dhe shpalosur ide te ndryshme nuk ka lidhje eksperienca :)
Tiranë Kontrolloni me shitësin