Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vetem shoqeri

Të gjitha Individ Kompanitë
19/01/2020
Te kalojm bukur
Kerkohet ndonje cift ose femer PËRSHKRIM Mashkull 26v nga kosova Kerkohet ndonje femer nese do te kaloj pushime ne boge ose breZovice gjat dites ose per disa dit vetem per qejf , kerkohet nje femer ose dhe 2 mund tmarr dhe shoqen e kalojm bukur . Te lajmrohen ato nga kosova dhe shqipria .thjesht sho...
Kontrolloni me shitësin
16/01/2020
Plaku kerkon plaka
Jam burr simpatik nga diaspora mbi 50 vjet,kerkoj ndonje plakë bukuroshe deri 60 vjeqe per shoqeri sekrete ajo mos të ket mbi 80 kg pesh
Prizren Kontrolloni me shitësin
14/01/2020
Per zonja
Jam burr simpatik dhe sekret nga diaspora deshiroj të njihem me ndonje zonje 40-60 per shoqeri intime diten sa her vij ne ks, ajo të jetë e sinqert dhe Jo vetem interes financiar por shoqeroj.jam 51 vj.tel0762440158, pranoj dhe qifte
Prizren Kontrolloni me shitësin
04/01/2020
20
Persh jam nga ks po jetoj e zvicerr po jam i martumdeshiroj ni femer ve perseks
Kontrolloni me shitësin
27/12/2019
Kerkoj ndihm per djalin
Jam nje zonje nga vlora,kam nje djal 12 vjec te semur me semundje te keqe ne gjak,burri vetem pi tani pa pun esht..nuk kemi asgje ne shpi dritat na i kam prer lek per hilace qe ti marr djalit nuk kam ...me pikon shpirti kir e shikoj femijen ne ate gjendje...nese ka ndonje shqiptar ta veri doren ne z...
Vlorë Kontrolloni me shitësin
20/12/2019
Çifti ri jem
Jemi nje çift i ri 37-40 vj per her par kerkojm shoqeri sekrete per të provu fantazmen e nje knaqesi me ndonje çift të bukur vetem nga Kosova kosov
Kontrolloni me shitësin
18/12/2019
kerkoj shoqeri
Pershendetje jam nji zoteri 36vjec me pune ne verona itali nese ka nji shqiptare te vetmuar ose pa shok per te biseduar apo larguar stresin nga puna mund te takohemi per nji kafe bashk numri 3885657664
Kontrolloni me shitësin
17/12/2019
Qiftu kerkon mergimtar
Jemi qift i pershkruar Arsimi 46-49 vj mund njihem me ndonje burr mergimtar per takim rasti, aj të jetë i edukuar mir dhe besnik me ne.te jetë 45-52 vjet
Kontrolloni me shitësin
20/11/2019
Vetem plaka qifte 50-60 vjet
Jam burr simpatik dhe sekret nga diaspora deshiroj të kem kontakt me ndonje zonje apo qift 50-60 të edukuar mir per shoqeri sekrete mengjes apo pas dite per kafe dhe drekim së bashku. Lajm ne menyr serioze ju lutem.
Kontrolloni me shitësin
20/11/2019
Jemi Çift kërkojm
Jemi qift familjar kerkojm nje femer bi per nje ndryshim jemi simpatik familjar te arsimuar mosha 44&45 F-1,70-60 kg M-1,85,85 kg - ju mirpresim Po edhe ndonje çift familjar simpatik
Tiranë Kontrolloni me shitësin
02/11/2019
Qifti jem
Jemi qift i edukuar dhe simpatik 41-46
Prishtine Kontrolloni me shitësin
01/11/2019
Kush me gjen nje gjyshe bukuroshe 50-60 vjeqe per shoqeri sekrete dhuroj 100 euro, jam burr simpatik dhe sekret.
Zvicer Kontrolloni me shitësin
01/11/2019
kerkoj grua per sex sekret
Nese nuk je e kenaqur me sex dhe kerkon nji sex te mirfillt dhe te paharruar me shkruaj emajlin tuaj apo numrin e telit per te kontaktuar jam nji burr qe kam deshir shum per sex me nji grua e cila ka deshir per sex si une jam rreth prishtine pres pergjigje nga ju te interesuara gra .
Prishtine Kontrolloni me shitësin
31/10/2019
Qij gra 50-62 vjeqe
Kerkoj gra bukuroshe 50-62 vjeqe per qirje sekrete mu knaq mengjes apo pas dite kur vij pushim ks sepse jetoj diaspor jam burr simpatik dhe sekret. Ato te jen te pasterta dhe me pesh 55-90 kg. Ju mirpres zonja ben dhe dy shoqe per njeher
Kontrolloni me shitësin
31/10/2019
Madazher
Kerkoj masazher per trupi ite jete i sinqert shume i paster shume serioz sekret sinqert ne KS NESE KA JOM 37 VJEQAR NGA KS skam ba kurr masazhe un skam pervoj veq me pervu me gjet ni shok me ide te njejta ata se mendojn diq tjeter mos shkruni ok...
Prishtine Kontrolloni me shitësin
22/10/2019
Qiftet e ks jan mbeturina
Të gjitha qiftet e ks qe paraqiten ketu dhe Fb jan mbeturina te rrejshme dhe mafioze per qellim te mashtrimeve të ndryshme zoti i tret keto pislleqe
Kontrolloni me shitësin
01/10/2019
1000
jam xhimi nga shkodra kerkoj te lidhem me nji grua te martuar qe din ti ruaj sekretet e nji lidhje mosha te jet 20 deri 30 vjec per ma shum informacion mund te flasim ne ket numer tele 0683486599 ju mirpres
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/09/2019
Kerkoj infermiere pz
Jam Burr simpatik nga diaspora sekret dhe i dhuruar per nje femer infermiere deri 50 vjeqe per nje shoqeri të gjatë pa interesa të medha ndaj njeri tjetrit.
Kontrolloni me shitësin
11/09/2019
Burregru franc
Jemi burr e gru u knaqem gurbet, po mu kan mos me n’a pengu njerzit e pa nershem e pa kultur
France Kontrolloni me shitësin
10/09/2019
Dua gjyshe elegante
Jam Burr simpatik nga diaspora deshiroj të kem kontakt me nje gjyshe 55-62 vj elegante simpatike per nje shoqeri të gjatë ne mirë kuptim të gjitha deshirave, mund të jeni dhe qift nese keni mirekuptim me burrin.ju mirë pres ne kontakt.
Kontrolloni me shitësin
08/09/2019
I vuajturi ch
Vuaj per ledhatime seks per shkak shendetit te dobet te gruas, jam burr simpatik dhe sekret, terheqes, me pag mujore te rregullt, cila grua eshte e vujtur sikur une le të lajm nga kantonet franceze.
Zvicer Kontrolloni me shitësin
01/09/2019
Qifte ne ch
Kerkoj nje qift te bukur dhe të edukuar ne Zvicer Vaud valis Fribourg neuchâtel per takime miqesore, jam 50 vj simpatik dhe sekret
Zvicer Kontrolloni me shitësin
01/09/2019
500 euro
Kerkoj nje dado per kujdestari te femijeve, kam 2 femij 8 vjec dhe 3 vjec. Mosha e gruss duhet te jet 40 vjece deri 55 vjece dhe shendet te mir. Ju falemderit
500.00 Euro €
31/08/2019
Mergimtari kerko shoqe
Per shkak mungeses se knaqesis me gruan, kerkoj nje shoqe besnike per lidhje intime mengjesi apo pasdite, per biseda të lira ledhatime etj, jam 50 vj trup atleti 68 kg, ajo te ket qfardo moshe nuk pengon dhe deri 90 kg
Kontrolloni me shitësin