Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vetem shoqeri

Të gjitha Individ Kompanitë
14/08/2019
Nuk ma jep Gruja shpesh
Kerkoj zgjidhje Pse nuk ma jep gruja shpesh, duket që eshte e lodhur por ne mbremje nuk ndalet duke bere punet shtepiake. Per seks nuk eshte e interesuar pse ?
Kontrolloni me shitësin
11/08/2019
Plaku lepires
Jam Burr 52 vj me eksperienc lepirje femrave, cila bukuroshe deshiron le te lajm pa hezitim, pa obligim seksi vetem lepirje mbarë trupit
Lipjan Kontrolloni me shitësin
07/08/2019
Kerkoj 1 femer qe per shoqeri
Jam burr i martum jetoj ne Angli qe 21 vjet
Durrës Kontrolloni me shitësin
07/08/2019
Infermiere pz
Kerkoj nje infermiere bukuroshe apo farmaciste der50 vj per shoqeri sekrete mengjes apo pas dite per argetim, jam ngat diaspora 50 vj i sinqert dhe simpatik.lajm email, [email protected]
Prizren Kontrolloni me shitësin
03/08/2019
Vetem goca
Kemi goca Per lidhje sekrete +355685088835
111111.00 Euro €
Per gruan tende 03/08/2019
Per gruan tende
Nese deshiron të ja ben qefin gruas tende mos hezito lajm jam 50 vj simpatik dhe sekret
Suhareke Kontrolloni me shitësin
01/08/2019
Kerkoj lepirje fem
Jam burr shm simpatik dhe sekret ne pushim nga diaspora kerkoj bukuroshe bjonde deri 40 vj vetem per lepirje mbarë trupit jam i etur Shm jam48 vj lajm ne e-mail [email protected]
Prizren Kontrolloni me shitësin
30/07/2019
Kemi goca per lidhje
Kemi goca per lidhje sekrete
10000.00 Euro €
29/07/2019
Cifti bukur jem
Jemi cift kerkojm zbavitje bejm shkembim fotoje para njoftimit
Tiranë Kontrolloni me shitësin
27/07/2019
Kerkojm femer me daten 6 gusht
Kerkojm femer me daten 6 gusht
Prizren Kontrolloni me shitësin
Kemi goca per lidhje 25/07/2019
Kemi goca per lidhje
Dua nje goc vetem per pushime’dhe per shoqeri +355685088835 ju pres goca vatem goca ok
Tiranë 1000.00 Euro €
24/07/2019
Kujdes qiftet dhe femrat
Te nderuar qifte dhe ju femra të të gjitha moshave, të keni nje kujdes të veqant ndaj atyne qe vijn nga diaspora, shqiperia,dhe viser tjera shqiptare, nese doni të shpreheni knaqesin tuaj seksuale mos gaboni të jeni viktim e ketyre matrapazve dhe keqperdorusve të cilet ju bejn inçizime me kamera të ...
Prishtine Kontrolloni me shitësin
24/07/2019
Urgjent dua qift
Kerkoj qift apo grua per shoqeri sekrete mengjes apo pas dite per të pir dhe bisedu e argetu se bashki jam njeri Shm simpatik dhe sekret
Suhareke Kontrolloni me shitësin
Per bjonde dhe tjera 21/07/2019
Per bjonde dhe tjera
Kerkoj nje bjondin per të ja lepir Shm gjitha vrimat dhe ne fund per të ja dhene ket penicilin .jam47vj
Rahovec Kontrolloni me shitësin
Kerkoj qift 20/07/2019
Kerkoj qift
Mbasi enderroj gjat per të pas takim me nje qift të sinqert dhe sigurt sa jam ne pushim per knaqesi kerkoj sigurt .jam51vj
Suhareke Kontrolloni me shitësin
19/07/2019
Duakeshilla per gruan
Kush me keshillon sakt per ta bind gruan per të bere seks 3-4 she sepse jemi te moshuar kjo friket nuk me bindet. Ju lutem pa shaka. [email protected]
Prizren Kontrolloni me shitësin
18/07/2019
Dua keshilla per qift
Mbasi koha po kalon jemi mbi 50 vj une po kam deshir me pas knaqesi shoqerije por gruja nuk po bindet, ndoshta ka ndonje njeri qe ka eksperienc per ket lemi të me keshilloj si të ja bej le të me lajm dhe të lere nr tel apo Fb
Kontrolloni me shitësin
18/07/2019
Per qifte dhe femer
Ofroj pije per argetim qiftesh dhe femer ne prizren dhe anasjelltash lajm,[email protected]
Prizren Kontrolloni me shitësin
17/07/2019
kamgruamepesh
Kam gruan me pesh jam 52 vj por kjo nuk do tjeter
Gjakove Kontrolloni me shitësin
17/07/2019
Duaqifte
Mbasi kurr nuk kam pas knaqesi të madhe ne seks kerkoj qift bukur ose femer taze deri 40 vj mosha maksi 75 kg, jam burr simpatik 47 vj ne pushime
Prizren Kontrolloni me shitësin
17/07/2019
Knaqesori
Mbasi erdha ne pushim deshiroj të knaqem me ndonje qift të bukur apo femer mengjes apo pas dite, jam i kallt per lepirje, pesha maks 75 kg mosha deri 52.shkruani ju lutem ne , [email protected]
Prizren Kontrolloni me shitësin
12/07/2019
Kerkoj nje djale qe te bisedojm me mesazhe per sex
Kerkoj nje mashkull hamshor nese ma mbush mendjen meesazhe do e takoj te kalojm caste bashk.
Tiranë falas
12/07/2019
Zgjidhje per qift
Mbasi qe koh të gjatë endrroj të kem mardhenje knaqesije me ndonje qift, gruaja nuk me bindet, qiftet tjera genjejn per pjesmarrje vet, kemi kaluar të 50 tat dukem ne form, mund të ket të moshave tona të edukuar dhe kulturuar mjaft, cili njeri do pergjegj sakt ?
Suhareke Kontrolloni me shitësin
06/07/2019
Ndihmesi
Ndihmoj ndonje zonje te bukur qe ka kushte të veshtira ne kembim knaqesije, bej masazhe qiftesh tere trupin .lajm email [email protected]
France Kontrolloni me shitësin