Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje romantike

Të gjitha Individ Kompanitë
17/03/2020
Kerkoj lidhje serioze
Peshendetje une jam 1 djal beqar 27 vjeq edhe po kerkoj 1 varjz per qellime serioze cila nga vajzat esht e gatshme te me kontaktoj flm per mirkuptimi
04/03/2020
kerkoj nje lidhje romantike me nje grua
Kerkoj nje lidhje dashurie dhe romantike me nje grua intelektuale qe dine me komunikua, me be muhabet dhe me kalua qaste te bukura dashurie dhe sex. Por me kushte qe lidhja jone me qene sekret, femra me qene e arsimuar dhe shume e edukuar, nje femer te sinqerte dhe te paster