Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje romantike

Të gjitha Individ Kompanitë
23/04/2019
Prsh si jeni
Prsh jam nga kosova kerkoj takime me femra per qaste romantike
Kontrolloni me shitësin
20/04/2019
Më shum se një shok për ty...
Kërkoj një vajzë (të martuar) që i mungon shoqëria e një partneri të vërtet por sekret. Për ty që di të mbash lidhje sekrete dhe je e bukur simpatike :) kontakt vetëm me email fillimisht.
Shkodër Kontrolloni me shitësin
12/04/2019
Kerkoj vajze per njohje serioze.
Pershendetje vajza. Jam M26 ne kerkim te shpirtit "binjak" :P Duke qene se impenjimet me punen dhe jeten e perditshme nuk me lene shume hapesire per njohje te reja,mendova ta provoj online. Po e pershkruaj veten me disa fjale te thjeshta: serioz(funny kur krijoj konfidenca :D),i komunikueshem,i sjel...
Kontrolloni me shitësin
11/04/2019
Kerke Romanceoj Femer per Shoqeri
Kerkoj femer per Shoqeri e Romance.Jetoj ne danimarke dhe vij edhe ne Shqiperi e Kosove. vetem femra serioze....+46736646490 viber.Berti
Kontrolloni me shitësin
10/04/2019
Kerkoj femer nga tirana
Jam 36 vjec jetoj me tirane,i divorcuar shume i vetmuar.kerkoj nje femer te sinqerte e korrekte vetem nga tirana per lidhje afatgjate serioze duke ja lene cdo gje kohes.ju falemimderit
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/03/2019
Kerkoj nje femer per lidhje sekrete te qendrueshme me benefite.
Jam nje djal 33 vjec i pashem. Kerkoj nje femer per lidhje sekrete dhe te qendrueshme. E ndihmoj ekonomikisht.
Durrës falas
13/03/2019
Beti
Jam 35 vjet dhe kerkoj nje vajze per seks me lek nga 18 deri 40. +355 68 562 4830
Elbasan falas
13/03/2019
Kerkoj nje vajze pa komplekse
Kerkoj nje vajze nga mosha 19-26 vjec qe deshiron te kete nje lidhje romantike/intime,ka qejf aventurat dhe deshiron te heqe stresin e perditshem me ane te takimeve romantike. Duhet te jete mundesisht **studente**,femer e mbajtur,e paster dhe pa komplekse,mendjehapur,e gatshme te perjetoje kenaqesi ...
Tiranë falas
10/03/2019
Kerkoj nje shoqe per shoqeri
Kerkoj nje dhoqe per mu kenaq shoqerish edhe dashur me qu jo perdit por rrallesisht ne takime ok Kush deshiron le te lere mesazh ne celular ok
Durrës falas
08/03/2019
KERKOJ FEMER VETEM PER SEKS
Kerkoj femer vetem per seks , cdo gje sekrete mes nesh ... ofroj dhe lek nqs esht e nevojshme ..me dergoni email kush esht e interesuar ..
Tiranë falas
08/03/2019
Kerkoj shoqerine e nje vajze per pushime
Prsh jam nje djal qe kam ardhur nga jasht dhe meqe vera esht duke ardhur po mendoj te iki diku per disa dite pushimi. Me duhet shoqeria e nje vajze per ato dite dhe te ia kalojme bukur sebashku. Cdo gje te jete sekrete. Cdo gje do jete e paguar nga une nese ajo deshiron. E theksoj cdo gje sekrete ve...
Tiranë falas
08/03/2019
Kerkoj shoqerine e nje vajze per pushime
Prsh jam nje djal qe kam ardhur nga jasht dhe meqe vera esht duke ardhur po mendoj te iki diku per disa dite pushimi. Me duhet shoqeria e nje vajze per ato dite dhe te ia kalojme bukur sebashku. Cdo gje te jete sekrete. Cdo gje do jete e paguar nga une nese ajo deshiron. E theksoj cdo gje sekrete ve...
Tiranë falas
Jam 35 vjecar i lidhur,dhe kerkoj shoqeri te re! 26/02/2019
Jam 35 vjecar i lidhur,dhe kerkoj shoqeri te re!
Kerkoj shoqeri te re per lidhje romantike
Shkup falas
17/02/2019
kerkoj femer intelektuale
kerkoj nje femer intelektuale , vetem apo e lidhur . e cila ndjehet e vetmuar per te plotesuar cka me muingon dhe i mungon si ne anen fizike dhe shpirterore me te cilen te mund te bej nje bisede cilesore.
Tiranë falas
03/02/2019
I interesuar per lidhje serioze
Pershendetje! Jam nje djale nga Tirana, 42 vjec, qe jetoj ne Gjermani. Deshiroj te njoh nje vajze inteligjente dhe me karakter, per lidhje serioze. Ajo qe deshiron te me shkruaje ne [email protected] Faleminderit!
Gjermani falas
07/11/2018
Lidhje romantike
Jam nje djale me Paraqitje ok dhe me kushte optimale jetese,deshiroj te njoh nje vajze pa komplekse dhe me vlera njerezore ne jete.preferoj te jete me paraqitje te mire mosha 22---32 vjece nga qyteti Librazhd Elbasan Korce.nese e ndjen veten ne kete njoftim kontakto pasi do te jeni te plotesuara ne ...
Librazhd falas
03/09/2018
Pershendetje nga mergimi nga prishtina jetoj ne zvicer 34 vjeqar
Kerkoj femer per shoqri dhe lidhje romantike jam 35 vjeqar [email protected]
Prishtine falas
08/08/2018
Qift kerkon Qift
M39 f 35 kerkojm shoqri me nje qift ne pr ose HH Per shoqrim ose romance. Jemi nje qift Qe kemi kaluar disa ditelindje dhe jemi ( open meind) kerkojm shoqeri e ndoshta Edhe me shum. Qifti duhet te jet i sinqert i pastert dhe jo me vjeter se 45.
Prishtine falas
07/08/2018
Kerkoj cift per treshe
Per shendetje jam 35vjec 180cm 80 kg jam simpatik dhe teper sekret Kerkoj nje cift per Seks treshe jam i komplotuar nga cdo ane..ibukur i paster dhe shum sekret jam familjar dhe banoj ne gjermani Per me shum le imelin [email protected]
Tiranë falas
Maz.p.m@hotmail.com 05/08/2018
[email protected]
Jemi je qift m 45 f35 kerkojm nje femr per 3 she Jetojm ne angli peri ne fund te gushy jemi ne kosov nese don me u takuar na shkruani
Rahovec falas
03/08/2018
Kerkojme vajze per treshe
Qifti i bukur 32 dhe 29 vjeq per te realizuar nje enderr te erotike kerkon vajze per 3she.Serioze,shume te paster,diskrete,e bukur.Fillestare e preferuar.
Prishtine falas
02/08/2018
Pershendetje jam nje djal 22 vjeq kerkoj nje femer ??
PErshendetje jam nje djal 22 vjeq jam i vetem dhe kerkoj nje vajz per 1 jav dit ne shtepin time te gjitha i ka te hequra si fjetjen etj etje ....
Prishtine falas