Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje vetem platonike

Të gjitha Individ Kompanitë
25/06/2019
Nje nat hot
per ato femra qe duan te kalojn nje nat ne nje shoqeri te mire te me kontaktojn ne wp 068 253 9449
Kontrolloni me shitësin
14/05/2019
Shoqeri ne oret e vona
Pr ato vajza qe ndihen te vetmuara dhe duan dike te kalojn disa caste te bukura te me kontaktojn ne modul
Tiranë falas
30/07/2018
KERKOJ FEMER PER QEJF
jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotike kerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka ndonje te interesuar pres sms nmodul
Tiranë falas
22/07/2018
Kerkoj nje mike te vertet per te kaluar momente te bukura
Pershendetje jam visi nga tirana. po shkoj per 26 vjec, jam nje djal i thjesht dhe i sincert kerkoj nje mike te vertet per te kaluar momete te bukura me te dhe pse jo nese do ajo dhe me shume se mike por cdo gje do ja lejm kohes cdo here nese don me shume numri ime eshte 0676304130 ju mirpres me res...
Tiranë falas
22/07/2018
Kerkoj nje mike te vertet per te kaluar momente te bukura
Pershendetje jam visi nga tirana po shkoj per 26 vjec jam nje djal i thjesht dhe i sincert kerkoj nje mike te vertet per te kaluar momete te bukura me te dhe pse jo nese do ajo dhe me shume se mike por cdo gje do ja lejm kohes cdo here nese don me shume numri ime eshte 0676304130 ju mirpres me respe...
Tiranë falas
21/07/2018
KERKOJ FEMER PER QEJF
Pershendetje jam nje djal 30 vj i palestruar 190cm 80 kg shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotike kerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka ndonje te interesuar pres sms nmodul
Tiranë falas
17/07/2018
KERKOJME FEMER PER TRESHE OSE CIFT
jam nje djal 30 vj i palestruar shume energjik dhe hamshor ne shtrat. me pelqejne lojrat erotike kerkoj ndonje femer mike ose dy vajza per te luajt me cifte te ndryshem.nese ka ndonje te interesuar pres sms nmodul
Tiranë falas
30/06/2018
KERKOJ FEMER PER QEJF
jam hamshor 30 vjec 190 cm 80 kg i palestruar.kerkoj femer per sex te eger do tju bej tju dridhen kofshet nga orgazmat e shumta pres.pgj.
Tiranë falas
16/06/2018
KERKOJME FEMER PER TRESHE OSE CIFT
JEMI CIFT 30 VJEC KERKOJME FEMER PER TRESHE OSE CIFT PER EROTIKE.PRESIM NMODUL
Tiranë falas
03/06/2018
Jam 19 vjec
Kerkoj te njohem me dike ska rendesi mosha me shkruani ne inbox
Tiranë falas
17/05/2018
per lidhje sekrete
jam eraldi nga durrsi du te njof nje vajz per romac po te jet ne durres
Durrës falas
17/05/2018
per lidhje sekrete
jam eraldi nga durrsi du te njof nje vajz per romac po te jet ne durres
Durrës falas
29/04/2018
Kerkoj femer per lojra erotike.
JAM 30 VJEC 190 CM 82 KG I PALESTRUAR PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PR CDO FEMER APO MAMI QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
27/04/2018
Pershendetje kerkoj nje grua♥️♥️
Pershendetje jom nje djal 36 vj beqar kerkoj nje grua per martes duhet ti ket keto veti e posht cekura duhet te jet ne Diaspor qe te krijojm nje te ardhme te mir se bashku ska rendesi e kaliara as mosha veq te jet e sinqert dhe e moralshme qe te kuptohemi te jemi te lumtur tjerat vin me kohen flm +3...
Te gjitha qytetet falas
27/04/2018
Pershendetje kerkoj nje grua♥️♥️
Pershendetje jom nje djal 36 vj beqar kerkoj nje grua per martes duhet ti ket keto veti e posht cekura duhet te jet ne Diaspor qe te krijojm nje te ardhme te mir se bashku ska rendesi e kaliara as mosha veq te jet e sinqert dhe e moralshme qe te kuptohemi te jemi te lumtur tjerat vin me kohen flm +3...
Te gjitha qytetet falas
30/03/2018
KERKOJ FEMER PER QEJF
jam djal 187 80 29 vj me permasa penisi 20 cm.i palestruar sepseushtroi kickbox pres pgj nese ju intereson
Tiranë falas
01/03/2018
KERKOJ FEMER PER QEJF
Pershendetje jam 28 vjec 187 cm 87 kg i paletruar me trup perfekt.jam i martuar por i pa plotesuar.kam sh ekeksperienc ne shtrat me shume energji dhe rezistence.mirpres cdo femer te interesuar te lajmeroj ne modul.flm
Tiranë falas
Kerkoj femer/grua per lidhje serioze/martesore deri ne 40 vjet te emancipuar, pa bagazh 01/02/2018
Kerkoj femer/grua per lidhje serioze/martesore deri ne 40 vjet te emancipuar, pa bagazh
Jam mashkull 40 vjeqare i pa martuar, i pashem, kerkoje nje femer per lidhje serioze, te jete reale e thjeshte, mosha deri 40 vjet me te kaluar te paster nga Shqiperia apo Mali i Zi. Kontakti permes modulit ketu me foto dhe numer telefoni apo e-mail.
Shkodër falas
24/01/2018
Just chat
Jam I martuar dhe kerkoj te flase me nje femer mundesisht te martuar .. Nuk shikoj per ndonje lidhje por never say never..:)
Tiranë falas
26/12/2017
lidhje sekrete per sex
kerkoje femer per lidhje sekrete jame me moshe 45 kerkoje femer deri ne moshen time per te kaluar qaste te mira .....nr 045
Prishtine falas
12/11/2017
gojen e llotarise
nese jeni te drejte dhe mund te sjellni nje leter duke thene se jeni i paster, atehere me dergoni me email, une mund ta bej nje amerikan te krishtere te thithe ju ne hotelin e tij sa here qe ju pelqen. Email per me shume detaje
Tiranë falas
15/07/2017
al
pershendetje deshta te njihem me donje person te sinqert dhe te drejt per lidhje serioze dua ta takoj gjysmen e zemres time ...shpresoj se do te lamrohet donje vajz deri 37 vjet...jam 38 vjeqar me shkruani ne [email protected]
Shkup falas