Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Zemer e vetmuar

Të gjitha Individ Kompanitë
02/07/2020
Lidhje serioze.
Pershendetje jam nje djal 22 vjec jetoj ne tirane....kerkoj nje vajze per lidhje serioze jetoj vetem . Per me shume kontaktoni ne 0675609653.
Kontrolloni me shitësin
17/06/2020
Pershendetje kerkoj femer
Pershndetje kerkoj nje femer per takime mosha ska rendesi une jom 35vjeqar e paguaj
Kontrolloni me shitësin
09/06/2020
Kerkoj nje vajze per lidhje serioze
Pershndetje jom djal 38 vjet igjat 1.85 flokt blond sy qjellt jom i sinqert beqar jetoj vetem ne shtepin time jom duke kerkuar shpirtin binjak qe te krijoj nje jet te lumtur vajza te jet e lumtur e qet e vendosur nese deshiron me dergo ne e_mail nr
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin
16/05/2020
Grua Shqiptare ne Zviccer te kerkoi une Mashkull 50 vjeqar
Grua Shqiptare ne Zvicerr te kerkoi une Mashkull 50 vjeqar,83kg,173 igjate nga Zvicrra,jo per martese,por per shoqeri e per tu knaqur kur ne kemi kohe njeri per tjetrin,por jete kurr nuke i dihet,nuke deshiroi te jeshe gjeloze e as dominuse,por te jeshe ni shoke i vertete. [email protected]
Zvicer falas
Pershendetje kerkoj nje vajze per lidhje serioze. 13/05/2020
Pershendetje kerkoj nje vajze per lidhje serioze.
Pershendetje jam edison 22 vjec jetoj ne tirane jam i ndar nga prinderit dhe jetoj vetem dhe dua te njoh nje vajze per lidhje serioze e theksoj vetem lidhje serioze. +355675609653
Kontrolloni me shitësin
06/05/2020
kerkoj nji vajz serjozisht per te ardhmen nuk kam qellime koh tallje
persh jam nji person ilindur 1972.kerkoj te njifem me nji vajz te sinqert serioze vajza do te jet e lindur mosha ma posht se 1982.nuk pranoj te lidhem me nji mosh ma e re se 38.vjeqare pranoj tjen e ndar nan po te ket arsye ndarja me respekt bastria norvegji
Kontrolloni me shitësin
04/05/2020
pershendetje
jam nga peja kerkoj nje femer per lidhje jam vjet
Peje Kontrolloni me shitësin
30/04/2020
Kerkoj nje zemer te vetmuar *
Te kerkoj nuk te gjej , hija jote me percjell e ne mua dhembje mbjell , me mundon vetmia kur nuk te kam ty ,eret me eshte jeta ,q ' po me bren kujtimi per ty , keto jane fjalite apo teksti per ty zemra ime ,andaj ku do qe te jesh , zemra im te pret ne kete numer te cel +383925085 ose 044925085 une B...
Prishtine Kontrolloni me shitësin
21/11/2019
Kerkoj njohje me femer te vetmuar
Jam 42 vjec nga tirana simpatik me arsim te larte dhe i kulturuar ,kerkoj njohje me nje femer te vetmuar te plotesojme nevojat dhe deshirat njeri tjetrit nr viber 0698856434
Tiranë Kontrolloni me shitësin
25/10/2019
Lidhje serioze martesore
Jam 46 vjeq nga Prishtina. Kerkoj vajze per lidhje serioze martesore.nuk kam femij. te interesuarat nga Kosova,Shqiperia apo rajoni kontakt viber whatsapp +383 44 411 642 ose email [email protected]
Prishtine Kontrolloni me shitësin
14/10/2019
Per Qëllime serioze
Jam një djal 41 vjecar i divorcuar dhe jetoj dhe punoj që 35 vite në gjermani. Jam i interesuar për qëllime serioze të njihem me nje vajze prej moshës 31 gjer në 38 vjeçe për kontakt ju lutem për mes e-mail [email protected] Ju mitrës
Kontrolloni me shitësin
01/10/2019
Xxxxx
Jam një vajzë 21 vjece kerkoj një çun serioz për shoqëri
50000.00 Euro €
24/09/2019
Kerkoj meshkuj
Jam nje zemer e vetmuar.Kerkoj shoqeri.Me shkruani ose telefononi ne kete numer tel. 0683695634
Tiranë 1000.00 Euro €
07/08/2019
I vetmuar
Ndihem i vetmuar.jetoj jashte kam ardhe ne pushim.jam 45 vjeqar.kerkoj nje femer qe din te me disponoj.te shetisim bashke.nese eshte nevoja jap diqka dhurate.pres te me lajmerohen femrat nga kosova dhe shqiperia.per momentin jam ne kosove
Gjakove Kontrolloni me shitësin
24/07/2019
Kerkoj grua per martesë
49vjeq ne Londer. I lindur ne Prishtine I ndarë dhe 3 fêmij cë jetojn me ishin. Kam te gjitha pervec nje zoje te me shoqeroj per vitet ce kan mbetur. Mos ngurroni shkruani ne WhatsApp 00447305777154. Edhe te vejat apo nenat me 1 femij te lajm. Jo medoemos kerkoj fëmijë tjerë Ne Gusht do jem ne Prish...
Angli Kontrolloni me shitësin
24/07/2019
Kerkoj Grua te jet 50_60 vjeq jetoj swedi dhe jam per pak dit ne tiranë vetem telefonata serjoze
0692712822 Kerkoj Grua te jet 50_60 vjeq jetoj swedi dhe jam per pak dit ne tiranë jam Me makin kmpingu vetem telefonata serjoze
100.00 Euro €
17/07/2019
Deni
Deni
Prizren 100.00 Euro €
Kërkojë një femër/grua për lidhje serioze/martesë 40-50 vkeqe 09/07/2019
Kërkojë një femër/grua për lidhje serioze/martesë 40-50 vkeqe
Kërkojë një grua për lidhje serioze, që me shpresë të përfundojë me martesë! Të jetë e bukurë, e emancipuar me edukim të lartë dhe me të kaluar të pastër. Unë kam kaluar pesdhjetat, jamë i vejë i pashëm, ekonomikisht stabilë, jetoj në Gjilan, Kosovë. Kontakti nëpërmes modulit këtu në fillim me foto ...
Kontrolloni me shitësin
05/07/2019
Pershendetje
Kerkoj nje femer ska rendesi mosh veq te jet sekrt per knaqesi
Peje Kontrolloni me shitësin
29/05/2019
Kerkoj nje vajze per lidhje serioze
Prsh. Jom djal isinqert duke kerkuar nje vajze per martes te sinqert une jom 36 beqar jetoj vetem jom njeri i ndetshem mosha kerkuar 23dejri 29
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin
09/04/2019
Lidhje serioze martesore
Jam 45 vjeq nga Prishtina.Kerkoj grua per lidhje serioze martesore nga Kosova,Shqiperia rajoni. Nuk kam femije.Kontakt viber whatsap +383 44 411 642 Nese ka te interesuara te lajmrohen email [email protected]
Prishtine Kontrolloni me shitësin