Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

cifte

Të gjitha Individ Kompanitë
Qift kerkon ni femer ose ni djal ose qift 25/01/2021
Qift kerkon ni femer ose ni djal ose qift
Cift i buker kerkon ni cift te ri ose ni vajz ose ni djal ju lutem duhet te jeni shum sekret dhe te paster ju mir presim ne ket .eml. [email protected]
Prizren
24/01/2021
Cift per cift serjoz she qefli
Jemi nje cift nga dr m 40 f 36 , Jemi te dashur me njeri tjetrin jemi shume te paster teper sekret dhe shume qefli ne kemi deshire te njifemi me cifte ose femra per tja kalu bukur meshkuj vetem jo 0694207283 ky nr ska vvats ap me shum esht fil tmarin njrz serjoz dhedhe u japim nr tone thjesht per qe...
Durrës
24/01/2021
m per cift!
Pershendetje, 38m per cifte te hapur dhe pa komplekse... Viber: 0688226620
Tiranë
22/01/2021
Vetem ciftet korrkt
Prsh jam nje djal 29vj me eksperjenc me cifte te kontaktojn vetem ciftet korrekt dhe sekret 069 7237737
Durrës
21/01/2021
Per femrat dhe cifte qe u pelqejne gjera ekstreme
Jemi nje cift nga dr te dashur me nj tj por familjar , ne jemi njrz te qefit na pelqejne eksperienca te ndryshme , dhe int per nje femer kotele midis mesh mosha ska renci jemi vetem per qef , meshkuj tek stop se na can do trapin , ndonje cift I mire intelektual dhe qefli e mirpresim nr prv jo se hum...
Durrës
20/01/2021
Kerkoj cifte serjoze Fmm
JAM ERVINI 33 VJ TIRAN KERKOJ NJE CIFT FM SERJOZ DHE SIMPATIK PER KENAQESI TE SHFRENUAR SEKSUALE 3 FMM JAM SERJOZ DHE SIMPATIK JAM I PASTER DHE SHUM AKTIV NE SEKS ME PELQEN SEKSI SHFRENUAR PASI SEKSI VETEM ME NJE PARTNER BEHET MONOTON JU PREMTOJ SESK TE SHFRENUAR PRES VETEM CIFTE SERJOZE DHE SIMPTIK...
Tiranë
15/01/2021
Jemi Ciftë kerkojm vetem Femer ose Ciftë
Pershendetje jemi Ciftë te martuar grua e bur por kerkojm ndonje goc per njoftime ose cifte tjera.Jemi simaptik edhe secret e familjar Na Kontaktoni ne Hotamil. [email protected]
15/01/2021
Cift per cifte ose femer per treshe
Jemi nje cift nga dr jemi te dashur me nj tj por familjar te 2 me familje , jemi te paster top sekret dhe mbi tgjitha pozitive dhe simpatik , int per cifte mendjehapur qefli dhe te qefit vlen dhe per femrat we u pelqen treshe meshkuj vetem stop popull kot stop kjo esht per ato we I din rendesin mosh...
Durrës