Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

cifte

Të gjitha Individ Kompanitë
25/01/2020
per cift ose zonje
ja i lir sonte nese keni deshir per te kaluar bukur me shkruaj flm 36 vjec e sekret
Kontrolloni me shitësin
Ekspert per cifte.... 22/01/2020
Ekspert per cifte....
Jam mashkull 35 vjec serjoz i paster sekret 100% per nje nate te zjarrte pa mbarim momente te paharueshme vetem per cifte korekt e serjoz gjithcka per ju per me shume Viber watcup +4591103986 ju mirpres j......kush e ndjen vetem cift I hapur per ju gati vetem supriza mos prisni me..Kam eksperience m...
Korçë 1.00 Lek
22/01/2020
JAM NJE DJAL I INTERSUAR PER CIFTE SHUM SEKRET
Jam djal 29vj i interesuar per cifte korret dhe sekret vetem per aoto qe jan te vendosur te kontaktojn 0683377296
Tiranë falas
22/01/2020
Jam nje djal i intersuar per cifte shum sekret
Jam nje djal 29vj i intersuar per cifte korrekt dhe sekret vetem ato qe jan korrekt dhe te vendosur te kontaktojn
Tiranë falas
22/01/2020
kerkojm f per treshe
jemi nje cift miqesh m30 dhe f26 vj kerkojme nje femer per treshe.nese eshtebi ska prob.presim [email protected]
Kontrolloni me shitësin
22/01/2020
Cift per cifte serjoz dhe per femra qe u pelqen ta provojne me cift
Pershendetje jemi cift nga Dr 35 vjec m 30 f int per cift serjoz ose per femer vetem qe u pelqen te bejne dicka ndryshe jemi teper sekret dhe korrekt cunat tek mos lodhen prezantimi me tel ose foto do jet me serjoz 0695826780
Durrës Kontrolloni me shitësin
Kerkoj nje cift 21/01/2020
Kerkoj nje cift
Kerkoj nje cift per aventura ,jam e martuar por me deshira dhe fantazi per te realizuar ,ciftet nen 30 mos te shkruajn kot,vetem cifte,nje prezantim do ishte 100 her me mir se nje ckemi apo na shkruaj kshu qe mundohuni te jeni te qart ne ate qe beni
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/01/2020
Kerkojme femer per 3
Jemi nje cift miqesh 30 m dhe 26 f kerkojme nje femer per 3 dhe sekret.jemi infelektuale shume me class natyrisht te paster.na pelqejne lojrat erotike e kerkojme te defrehemj.pres email. [email protected]
Kontrolloni me shitësin
19/01/2020
Kerkoj cifte
Kerkoj cift sekret per kenaqsi me lajmeroni ne Facebook ne mario romario milanist. ..pres sms.. Jam mashkull 26 vjec bej dhe mesazhe relaxi vetem per cifte ose mami te vetmuara.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/01/2020
Voyeur!
Kush do spektator nderkoh qe kryen marrdhenie?
Kontrolloni me shitësin
Ekspert I cifteve 16/01/2020
Ekspert I cifteve
Jam mashkull 35 vjec serjoz i paster sekret 100% per nje nate te zjarrte pa mbarim momente te paharueshme vetem per cifte korekt e serjoz gjithcka per ju per me shume Viber watcup +4591103986 ju mirpres j......kush e ndjen vetem cift I hapur per ju gati vetem supriza mos prisni me..Kam eksperience m...
Korçë 1.00 Lek
Kerkoj qifte familjar 16/01/2020
Kerkoj qifte familjar
Persh per te gjith jam mashkull 43 vjeqar 100% i sinqert dhe diskret me eksperienc kekoj qifte familjare per shoqri dhe seks Jetoj ne zvicerr ju mirpres ne nr e ks tash jam ne pushim ne ks +38344771351
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Jemi cift kerkojm nje masazhjer qe ben masazh cifteve 15/01/2020
Jemi cift kerkojm nje masazhjer qe ben masazh cifteve
Jemi cift kerkom masazhjer per masazh relaksuas. Presm sms ne inbokx ne fb flm per mirkuptimin
Kontrolloni me shitësin
14/01/2020
Super sekret
Jam simpatik sekret shum korrekt 180 i gjate 84 kg brun trup sport . Do deshiroja te ftoja 1 cift simpatik shum sekret sonte ne ambjentin tim te shijojm disa momente te kendshem dhe pastaj nuk njihemi dhe nuk jeni takuar kurr
Kontrolloni me shitësin
14/01/2020
kerkoj cift per takim e pages
kerkoj cifte per takim me pages.mashkull 27 super kokrret dhe sekret kontakt ne modul
Tiranë Kontrolloni me shitësin
13/01/2020
Pershendetje
Pershendetje, Kerkoj nje cift serioz te paster sekret mbi te gjitha per te kaluar momente te bukura, kundrejt pageses. Mashkull tirane 30
Kontrolloni me shitësin
Cifti kerkon cift ose Vajze 12/01/2020
Cifti kerkon cift ose Vajze
Jemi nje cift 44 dhe 36 vjec. Te arsimuar dhe simpatike.Kerkojme nje cift ose nje vajze per te kaluar nje nate te bukur argetuese dhe larg rutines se perditshmerise. Jemi cift korrekt dhe shume diskret dhe kerkojme te njejten gje dhe nga te tjeret. Kush eshte i interesuar le te na kontaktoje ne adre...
Fier Kontrolloni me shitësin
Masazh per cifte 11/01/2020
Masazh per cifte
Viber watcup+4591103986 masazh e kenaqesi pa fund per cifte reale jeni te mirpritur fantazi te shfrenuara jam me eksperience ne cifte dhe gra ju pres te provoni endrren tuaj jam dispozicjonin tuaj sekret privatesi 100%
Korçë Kontrolloni me shitësin
11/01/2020
Kerkoje nje vajze
Pershendetje ka nje mami ose cift ktu ne durrs jam 31 vjec palestrum kush femer ka deshir te me koktaktoje le numron 0683429205
Durrës falas
11/01/2020
jemi cift kerkojm cift
pershendetje cifti. ne jemi cift shum i bukur dhe kerkojm cift per sex ne te njejten dhom mundet me ndodh edhe ndrrimi i partnerave. ne nuk kemi pervoj ne ket lami . ju qe jeni mashkuj e prezentoheni si femer mos u lajmeroni fare sepse ne duam cift na kontaktoni ne ket mail [email protected]
Prishtine Kontrolloni me shitësin
11/01/2020
jemi cift dhr kerkojm cift
pershendetje cifti. ne jemi cift shum i bukur dhe kerkojm cift per sex ne te njejten dhom mundet me ndodh edhe ndrrimi i partnerave. ne nuk kemi pervoj ne ket lami . ju qe jeni mashkuj e prezentoheni si femer mos u lajmeroni fare sepse ne duam cift
Prishtine Kontrolloni me shitësin
Mashkull korce 10/01/2020
Mashkull korce
Jam mashkull 35 vjec serjoz i paster sekret 100% per nje nate te zjarrte pa mbarim momente te paharueshme vetem per cifte korekt e serjoz gjithcka per ju per me shume Viber watcup +4591103986 ju mirpres j......kush e ndjen vetem cift I hapur per ju gati vetem supriza mos prisni me..
Korçë Kontrolloni me shitësin
08/01/2020
Jam djal kerkojj cift
Jam djal nga kosova, 30 vjeq. Kerkoj qift te moshuar mbi 50 vjeq.
Mitrovice Kontrolloni me shitësin
07/01/2020
kerkoj cifte te reja per3she me pages
kerkoj cifte te reja per 3she me pages
Kontrolloni me shitësin