Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Faqe shqiptare ne internet

Të gjitha Individ Kompanitë
Shitet ndertes 3 kate ne ksamil-sarand 04/04/2021
Shitet ndertes 3 kate ne ksamil-sarand
Ndertesa eshte ne ane te ruges kryesore ne ksamil afer qendres dhe detit ka nje siperfaqe 1200m² total toka bashk me ndertesen. Cmim i diskutushem.
Sarandë 1.00 Euro €
21/03/2021
Ndarje qiraje
Pershendetje kerkoj nje vajz per ndarje qiraje 70 mi lek ne muaj nqs ka ndonje te interesuar tme shkruaj ne email faleminderit [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Akullore.Com 31/01/2021
Akullore.Com
www.akullore.com Dating Shqip
Kontrolloni me shitësin
Makineri pvc 05/10/2020
Makineri pvc
Shesim makineri plastike
8600.00 Euro €
22/09/2020
Babysiter Dado
Kerkojme nje dado qe eshte e sjellshme Te kujdestet per cajzen tone 7vjeqare pagesa sipas marveshjes +41791290946
Zvicer Kontrolloni me shitësin
04/09/2020
Kerkoj nje grua me eskperience
Pershendetje jam nje djal 24 vjec nga dr, fiksimi im esht te shkoj me nje femer me te madhe se une, ska rendsi mosha, 30-40 vec tket flak, thjesht per qef, whatsapp: +1 (712) 306-2616
Durrës Kontrolloni me shitësin
14/08/2020
Lidhje serioze
Jam 30 vjec kerkoi vajza per lidhje serioze 3774047896
Durrës falas
02/08/2020
Femer ose mami per lidhje te fshehte
Mami ose femra per lidhje te fshehta. Mund te dergoni ftese ne FB: Julian HR ajo qe eshte me foto, ajo qe tregon se jeton ne Tirane.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
01/08/2020
Puno nga shtepia
Ofrohet pune nga shtepia perafersisht 4 ore ne dite pagaduke filluar nga 200€ regjistrohuni duke klikuar ne linkun https://ldemoney.xyz/383067073766142/ Mjafton te jepni emer mbiemer dhe nje adrese email.
200.00 Euro €
15/07/2020
Shtepi me qera
Jepet me qera. Shtepia ka dy dhoma gjumi fhe sallonin me guzhine. Eshte kati i pare, ka edhe obor per makine.
Tiranë 30.00 Lek
20/06/2020
Eno
Pershendetje jam nje djale 25 vjec deshiroj te njifem me nje vajze mosha deri ne 35 vjece .
Kontrolloni me shitësin
Xhulio Doci qihet me lek 10/06/2020
Xhulio Doci qihet me lek
Xhulio Doci jam gay dhe qihem me 300 euro . Un quhem Xhulio
Tiranë 3000.00 Euro €
Histori 20/04/2020
Histori "ndryshe" nga te tjerat...
Pershendetje. Nese ju interesojne historite erotike ju mirepresim ne adresen tone te re : www.historierotike.com Aty do gjeni histori "ndryshe" nga te tjerat. Pjesemarrja juaj do ishte kenaqesia jone. Mnd te na gjeni ne : facebook.com/historindryshe ose: instagram.com/historindryshe Ju mirepresim! -...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
11/04/2020
shtepi me qera
Shtepi me Qera ne Tirane zona Unaza e re/Rruga e "Enver Birko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72 metes kategoris. e kompletuar me te gjithve orendite shtepiake me internet 30 no/ sekond. Telefononi ose shkruani ne what's app ne numrin e ...
Tiranë 20000.00 Euro €
30/03/2020
Hiqe postimin o fake
Ju kam denoncuar ne polici Per cenim privatsie ju qe keni postu nr Tim 0699740280 Jam burr ja u qifsha grat
falas
Kërkoj vetëm për çift 13/03/2020
Kërkoj vetëm për çift
Përshëndetje kërkojmë një djalë për një takim për të plotësuar ose më saktë për të provuar me nje aventurë ndryshe dhe te ket experience
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin
PERRALLA SHQIP 21/02/2020
PERRALLA SHQIP
Perralla shqiptare, fabula, tregime, vjersha per femije https://perrallashqip.org
Tiranë 1.00 Euro €
Shiten Materiale Ndertimi Armatur Betoni 11/02/2020
Shiten Materiale Ndertimi Armatur Betoni
Shiten Materiale Ndertimi Armatur Betoni: 1.SKELA 2.40M 264COP 2.SKELA 2.20M 20COP 3.SKELA 2.00M 164COP 4.SKELA 1.20M 32COP DOKA 7X20 1.DOKA 4.9M 38COP 2.DOKA 3.30M 275COP 3.DOKA 3.60M 20COP 4.DOKA 2.00M 84COP BINAR 7X20 1.NGA 3.5-5M 120COP 2.NGA 2-3.5M 70COP BINAR 7.5X7.5 1.BINAR 4M 300COP 2.BINAR ...
Fier 1.00 Lek
Programe per BASTORE Racing dogs,Keno e tj. 07/02/2020
Programe per BASTORE Racing dogs,Keno e tj.
Programe per BASTORE Racing dogs,Keno e tj. KERKOHET BASHKEPUNIM ME MENAXHER Whatsapp +306944263289
Prishtine 100.00 Euro €
Fellga SPATH 12/01/2020
Fellga SPATH
Fellgi SPATH od Italija orginallni Fellga SPATH orgjinale të ardhura nga Italia Bandazi 18ki 5x112 Bandazh 18 5x112 4 copë Numri i telefonit: +389 71 687 175 Viber: +389 71 687 175
Tetove 360.00 Euro €
10/01/2020
Jom i omel jom i omel
Pershendetje dua mami te jen nga 35-45 vjece te jen ku te duan vij i mar un pa problem nuk duhet te jen te shendosha per te kaluar nje super nat te jen 2 ose 3 mami e bukura do ishte te ishin psh nen e bij e mbes ose te jen dy kunatat dhe nje vajz e saj ose te jen mami me dy vajzat e saj do ishre pe...
Durrës falas
03/12/2019
seks per qef
Jam nje babi nga tr 33 vjec shume aktiv per seks i bej te gjitha ne shtrat kam punuar zhigolo ne holland 5 vjet ju pres femra nga mosha 20 vjec deri ne 45 vjec
Tiranë 30.00 Pound £
25/10/2019
Lidhje serjoze
PERSHENDETJE JAM NJE DJALE NGA POGRADECI JAM 27 VJET JAM I KOMUNITETIT LGBT JAM BOTOM FULL DHE KERKOJ DIKE TE SINQERTE JO ME SHUME SE 35 VJETE TE JETE KORREKT BESNIK DHE I SINQERTE NE ATE CKA THOTE DHE SHPREH PER BASHKJETESE PSE JO DHE PER JASHT SHTETIT KERKOJ AKTIV PER LIDHJE SERJOZE JO AVENTURA TE...
falas
22/10/2019
38 vjecari nga Tirana kerkon nje femer
pershendetje, Po kerkoj dike qe banon ne Tirane qe te me bej te ndihem mire. Personalisht jam i kompletuar ne cdo aspekt pervec aspektit femeror. Nqs je e interesuar me shkruaj ne email. [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin