Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Faqe shqiptare ne internet

Të gjitha Individ Kompanitë
Euro 15/08/2019
Euro
Kërkojmë banesë me qera në istog, banesa është për familjarë
100.00 Euro €
30/07/2019
Burregru jem
Duam zbavitje duke shkru e duke pranu vidéo tuja dhe foto normale jem Pa eksperienc per takim jem thjesht
Rahovec Kontrolloni me shitësin
05/05/2019
per cdo vajze dhe mami te cfardo moshe
jam i gatshem per cdo mami dhe cdo vajze qe ka deshire per njohje sekrete, masazhe relaksuese dhe sherbime intime te tjera. kontakto ne email [email protected] per me shume. jam i paster dhe aktiv
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Onoffmuseum.com 10/04/2019
Onoffmuseum.com
Onoffmuseum.com
Tiranë 10.00 Euro €
08/04/2019
onoffmuseum
onoffmuseum.com
Tiranë 1.00 Lek
25/02/2018
Kujdestare Femish
pershendejte jemi nje familje nga zvicra. kerkojm nje kujdestare per femin Per Inof na Kontaktoni > 0041762122220 ose [email protected] viber etj...
Zvicer falas
25/02/2018
pershendejte jemi nje familje nga zvicra. kerkojm ...
pershendejte jemi nje familje nga zvicra. kerkojm nje kujdestare per femin Per Inof na Kontaktoni > 0041762122220 ose [email protected] viber etj...
Zvicer falas
07/02/2018
Kerkoj nje vajze per lidhje serioze jam 36 vjec 0694787624
Kerkoj nje vajze per lidhje serioze jam 36 vjec me pune te rregullt
Tiranë falas
24/01/2018
[email protected]
jam 1 djale 22 vjce kerkoj nje mami per lidhje sekrert ose goca qe duan seks me leke orfroj deri 40 mi leke
Tiranë falas
04/01/2018
Kerkoj vajze
jemi nje cift 28f dhe 40m, kerkojme nje vajze per treshe. ju lutem te me kontaktoje sa me shpejt te jete e mundur.
Tiranë falas
Kosova Dating 25/12/2017
Kosova Dating
Njihuni me njerez te rinj Ketu mund te bisedoni, takoni njerez te rinj, ndani interesat tuaja. Chat, kudo qe te jeni, Kosova Darting eshte ne dispozicion ne kompjuterin tuaj dhe telefonin celular. Njerezit ne zone, ndajne interesat tuaja, rrisin gjasat qe njerezit me interesa te ngjashem do te verej...
Prishtine falas
09/12/2017
Kerkoj pune si BabySitter ( Kujdestare per Femij ) apo perkujdesje per Pleq apo Pastrim
Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si : Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E gatshme per te Filluar punen jam , menjeher. Me shume po kerkoj , te punesohem ne Lausanne apo ne rrethine te ketij vendi. Per ju ...
Zvicer falas
18/11/2017
[email protected]
per gocat qe dua takime me leke vetem ato qe jan tr
Tiranë falas
KURSE GJERMANISHT 07/11/2017
KURSE GJERMANISHT
GERMAN LANGUAGE CENTER - Ofron kurse gjermanisht intensive dhe superintensive - Parapergatitje per provimin e ' GOETHE INSTITUT ' - Perkthime ne fusha te ndryshme
Durrës falas
04/09/2017
OFROJ LICENCE PROFESIONALE PER PRODHIM MATERIALE NDERTIMI
OFROJ LICENCE PROFESINALE PER PRODHIM MATERIALE NDERTIMI. PER DETAJE CEL.0692325418
Tiranë falas
10/05/2017
persh ....kerkoj per nje lidhje serjoze ...jam piktor i punesuar jasht vendit
kerkoj nje vajz nga 25 deri 35 vjece per lidhje serjoze ...cila te ndjehet e gatshme mund te kontaktoje ne tel 0683608924
Durrës falas
30/04/2017
mateo
pershendetje
Vlorë falas
18/04/2017
LORE MEDICAL GROUP SHPK
Kompania LORE MEDICAL GROUP shpk OFRON VENDE PUNE per rrobaqepese me pervoje. Cfare ofron kjo kompani? Ofron kushtet me te mira duke siguruar: Nje higjene te paster Sigurine teknike ne pune per punemarresin ne zbatim te kodit te punes Siguracione te paguara 100% Dite feste zyrtare te paguara (ditet ...
Durrës falas
25/03/2017
me lek
dua nje vajze nga 25 deri ne 40 vjec ,i ofroj mbeshtetje ekonomike ,e dua per shoqeri ,jam simpatik dhe serioz
Tiranë falas
jam nje goc nga tr 11/03/2017
jam nje goc nga tr
Jam nje vajz nga tr kerkoj djem per sek me EUR 100 EUR 1 ore me CONI nr se ju mar une
Tiranë falas
13/02/2017
Shes jonxhe te cilesise se mire
Afer qytetit te Lushnjes shes dengje jonxhe, cilesi shume e mire. Te interesuarit te telefonojne ne nr 068 20 85 975. Faleminderit!
Lushnjë falas
04/01/2017
escorte girl belge kerkoj nje vajze per te punuar me mua
Une jam escort girl te pavarur ne Belgjike Une jam 25 dhe nje trup manekin. Une dua nje vajze qe do te jene te interesuar per te ardhur ketu per te punuar me mua. fizike te rendesishme. kontaktoni me mua e mail ([email protected]) Telefon: +32497736999 pas lidhja bashkuar anonce time ketu ne ...
Tiranë falas
24/12/2016
****
Jam nje mashkull nga pogradeci kam deshir te qij nje femer 25 vjece pa lek se nuk kam nga ti gjej nqs ka ndonje tme ndimoj ju lutem vajza me lini ndonje nr tel nqs deshironi
Pogradec falas