Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Faqe shqiptare ne internet

Të gjitha Individ Kompanitë
Kolegji AAB - Faqja zyrtare 11/11/2016
Kolegji AAB - Faqja zyrtare
Kolegji AAB eshte institucioni i pare jopublik i arsimit te larte ne Kosove i cili eshte themeluar menjehere pas luftes ne Kosove, pas krijimit te rrethanave te reja ekonomike-sociale e kulturore kur u krijuan kushte dhe rrethana per jete normale te qytetareve te Kosoves, duke thyer keshtu kushtet e...
Prishtine falas
30/10/2016
alisa kerkon vajze bisex
kerkoj vajze less or bisex per eksperienca te ndryshme
Tiranë falas
15/10/2016
Kerkoi pune.
Pershendetje , Jam 20 Vjeqar , jam student . kerkoi pun ne zvicer , pun te qfardoshme , Pervoi pune kam si , Kamarier , Banakier..!
Zvicer falas
Kurse Piano 25/09/2016
Kurse Piano
KURSE PIANO PER TE gjitha moshat dhe solfezh,dhe teori-praktik harmoni per me teper mund te kontaktoni ne mobile0675717491 ose [email protected]
Tiranë falas
20/09/2016
Okazion. Shesim bileta avioni shume lire
Ju shesim bileta avioni per cdo udhetim me cmimet me te lira
Tiranë falas
18/06/2016
Tiranë falas
Nje aksident automobilistik me pasoje nje te plagosur ka ndodhur paradite e sotme 24/05/2016
Nje aksident automobilistik me pasoje nje te plagosur ka ndodhur paradite e sotme
Sipas policise lokale, mesohet se ngjarja ka ndodhur rreth ores 13;00 te MEZDITES se dites se marte, ku drejtuesi i i automjetit Jeton Mulla, 21-vjec, po udhetonte ne drejtim te Tiranes, ku gjate udhetimit, ne vendin e quajtur Qaf Tham ka humbur kontrollin duke dale nga rruga, ku eshte perplasur me ...
Pogradec falas
07/05/2016
kerkoj femer per lidhje serioze
pershendetje e nderuar jeni per bisede ju lutem tel 0037745696749
Vitia falas
RRjeti me i ri social "Talk" 12/03/2016
RRjeti me i ri social "Talk"
Talk -Eshte rrjeti i par social ne Shqiperi.[Register Talk ][1] [1]: http://www.socialmedia.folshqip.ga/
Durrës falas
NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ybercuk 25/01/2016
NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ybercuk
ofrojm keto sherbime izolimin me kondor dhe nivelizimin podrumave garazhave te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me qmime te volitshme me materijal tonin ose te juajin bejm shitjen stiropollit fije sintetike rreth cement najllon me qmime ma te lira garantoj cilsi korrektsi per gjdo informat na...
Prishtine falas
05/01/2016
Tiranë falas
05/01/2016
Tiranë falas
22/12/2015
jam vetem
kush t doj t m shkruaj jam gati
Tiranë falas
Big Brother Albania 14/11/2015
Big Brother Albania
Lajme dhe thashetheme te ndryshme rreth Big Brother Albania, te gjitha me te rejat rreth Big Brother Albania 9 do keni mundesi te i gjeni ketu. [http://www.bigbrotheralbania9live.com/][1] [1]: http://www.bigbrotheralbania9live.com/
Tiranë falas
06/10/2015
vemendje
Jam Leo 29 viec trup i gjate dhe simpatik jetoj ne milano.dhe dishiroj te njihem me nje vajze shqiptare . Te kete trup te bukur dhe te jete simpatike si jam dhe vete ju mirpres mundesisht te jetoj edhe ajo ne afersi flm [email protected]
Itali falas
30/09/2015
Top sekret
Per ato zonja qe jane bezdisur nga monotonia dhe duan dicka ndryshe . Shume sekret dhe serioziritet067gtpgtpp
Durrës falas
Kerkoj femra. Jam nje djal 19 08/09/2015
Kerkoj femra. Jam nje djal 19
Jam nje djal 19 Vjec. Kerkoj femra nga 18 deri ne 35. Jam Hamshor.
Tiranë falas
22/05/2015
Pershendetje vajza
Pershendetje une jam nje djal nga tr quhem Bledi jam 23 vjec.aktualisht jam I vetem do doja te njihesha me nje vajz qe te gjejm njeritjetrin nga gjdo aspekt jam nje djal I sinqert dhe besnik nuk kam aspak paragjykim per nje femer se si mund te jet nga pamja e jashme jam djal qe di te trajtoj nje fem...
Tiranë falas
.. 08/04/2015
..
quhem val deda jam ne 21 nje vjec
Lezhë falas
.. 08/04/2015
..
un quhem val deda jam 21 vjec profesjoni i asht dyer dritare
Lezhë falas
23/03/2015
kerkoj nje vajz per lidhje serjoze
kerkoj nje vajz per lidhje serjoze
Tiranë falas
23/03/2015
kerkoj nje vajz per lidhje serjoze
kerkoj nje vajz per lidhje serjoze
Tiranë falas
23/03/2015
kerkoj nje vajz per lidhje serjoze
kerkoj nje vajz per lidhje serjoze
Tiranë falas