Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per femijet

Të gjitha Individ Kompanitë
09/12/2017
Kerkoj pune si BabySitter ( Kujdestare per Femij ) apo perkujdesje per Pleq apo Pastrim
Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si : Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E gatshme per te Filluar punen jam , menjeher. Me shume po kerkoj , te punesohem ne Lausanne apo ne rrethine te ketij vendi. Per ju ...
Zvicer falas
Kurse Arti 23/10/2017
Kurse Arti
Kurse arti per fillestare dhe te perparuar. Adresa: "Kryqezimi i Librit Universitar" Cel. 068 40 67771, [email protected] http://www.artkavalet.com. Edit
Tiranë falas
01/10/2017
Pershendetje! Kerkoj pune si babysitter ne Z...
Pershendetje! Kerkoj pune si babysitter ne Zvicer. Dua nje familje serioze ashtu si jam dhe vete.do me pelqente te kujdesesha vetem per nje femije nuk ka rendesi mosha.i dua shume femijet se dhe profesionin e kam mesuese.jam 26 vjec. Kush eshte i interesuar le tme shkruaj ne whats up 0698923626..
Tiranë falas
13/09/2017
Pershendetje kerkojm kujdestare
Pershendetje kerkojm nje kujdestare per 2 femit ton. Te jet qe nga mosha 50 vjeqare Info. Ne viber ose whatcapp 0041797907757 faliminderit per mirkuptim
Zvicer falas
13/08/2017
Kush esht per takim korrekt dhe serjoz 100EUR
Kush esht per takim korrekt dhe serjoz 100EUR
Tiranë falas
Bebsiter 15/06/2017
Bebsiter
Kerkoj pune si babysitter ne Itali ose zvicer ,France.Kam pervoj pune me femijet dhe bebet.Me kontaktoni edhe ne viber
Itali falas
03/06/2017
KERKOJME SA ME SHPEJT NJE DADO.
Pershendetje, jemi nje familje 3 antareshe. Kerkojme nje dado per vajzen tone 1 vjeq e 3 muaj, dhe qe mund te na ndihmoj ne punet e shtepise gjate kohes qe vajza eshte ne gjume apo nen kujdesin tone. Duhet permendur qe vajza eshte hiperaktive, kerkon shum vemendje dhe kujdes. Shpenzimet e udhetimit ...
Tiranë falas
28/05/2017
kujdestare per ne SVIZERR
Kerkohet nje Kujdestare per fmijt e mi, nqof se je me provoj pune ose vet nan mundesh mu lajmru ne viber 0041763796620 me ni pershkrim te jetes tane e ni foto.
Durrës falas
28/05/2017
Kerkohet nje puntore shtepiake per ne SVIZERR
Kerkojna nje zoj per mirmbajtjen e shtepis Ton ne SVIZERR. Vetum zonje qe jan me provoj pune, dhe Disponushme me punu!!!! Nqof se je njeri i qet dhe serioze mundesh ne viber ose WhatsApp mu lajmru 0041 76 419 54 31. me ni pershkrim te jetes tane dhe me ni foto.
Durrës falas
28/05/2017
Kerkohet nje puntore shtepiake per ne SVIZERR
Kerkojna nje zoj per mirmbajtjen e shtepis Ton ne SVIZERR. Vetum zonje qe jan me provoj pune, dhe Disponushme me punu!!!! Nqof se je njeri i qet dhe serioze mundesh ne viber ose WhatsApp mu lajmru 0041 76 419 54 31. me ni pershkrim te jetes tane dhe me ni foto.
Durrës falas
06/10/2016
kurse piano dhe solfezhi
***ofrohen kurse per piano dhe solfezh per femije duke filluar nga 3 vjec te interesuarit te telefonojne ne 0696222517***
Tiranë falas
21/09/2016
KERKOJ FEMER SEKRETE
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
04/01/2016
Kurse matematike!
KURSE MATEMATIKE Per stundentet dhe maturantet qendra e kurseve "Albanian Maths Center" ofron kurse matematike, si me poshte: - Per studentet, kurse intensive per provimet e sezonit; - Per maturantet, kurse per rritjen cilesore dhe thellimin e njohurive ne matematike (provimet e matures); - Kurs per...
Tiranë falas
13/10/2015
Ofrojm Pun ne Zvicer
Kerkojm per dy vajzat ( 3 vjeqare dhe 7 muajsh) tona ni Babysitterin per 3 Muaj ne Zvicer. Jetojm me ni Banes me 5 1/2 dhoma moderne. per Info ma shum lajmrohi ne Email [email protected] me Rrespekt Davidi
Zvicer falas
17/07/2015
kurse matematike per studentet, maturantet dhe nxenesit gjate periudhes se veres
"ALBANIA MATHS CENTER" Ofron kurse matematike per studentet, maturantet dhe nxenesit gjate periudhes se veres;  per studentet - kurse intensive per provimet e sezonit te vjeshtes;  per maturantet - kurse per rritjen cilesore dhe thellimin e njohurive ne matematike  per nxenesit - kurs per r...
Tiranë falas
13/07/2015
Kujdestare/dado/babysitter
Kerkoj nje babysitter per 3 femije ne zvicerr.
Tiranë falas
RROBA ME SHUMIC NGA GJERMANIA 030 CENT COP 01/05/2015
RROBA ME SHUMIC NGA GJERMANIA 030 CENT COP
RROBA ME SHUMIC NGA GJERMANIA 030 CENT COP rroba per femra,meshkuj dhe femije rrobat jan shume t e bukura dhe te rujtne
Prishtine falas
19/02/2015
kujdestare per foshnje
Ofroj pune per kujdestare per nje foshnje 7 muaj . Paga eshte 100 euro per 3 muaj , ne maj paga rritet 150 nese pastron
Prishtine falas
31/01/2015
Matematike!
"Albania Maths Center" Ofron kurse matematike per studentet, maturantet dhe nxenesit; - Per studentet - kurse intensive per provimet e sezonit te dimirit - Per maturantet - kurs per provimet e matures shteterore 2015 - Per nxenesit - kurs per provimet e lirimit MOTOJA JONE ESHTE "THJESHT & CILES...
Tiranë falas
07/12/2014
Kurse Matematike
Te dashur studente, maturante dhe nxenes! "Mathematics & English World Center" Ofron kurse matematike per te gjitha nivelet. Kursi zhvillohet ne gjuhen shqipe ose ne anglisht, sipas kerkeses Tuaj! Rruga Teodor Keko (Unaza e Re, Astiri) Nga e hena deri te premten 09:00-20:00, (fundjave 10:00 - 18...
Tiranë falas
03/10/2014
Tiranë falas
22/03/2014
arta
kerkoj nje babysitterin per vajzen time 2 vjeqare.. per ne zvicer banim dhe haje te ktu .. qmim per gjdo muj 400 fr..kontaktohnu ne nr 0763306141.
Gjakove falas
03/08/2009
Shes rroba dhe artikuj per bebe
Shes rroba per bebe kryesisht te moshes 0-1 vjec me cmime shume te arsyeshme. Disponoj rroba shume pak te perdorura dhe te reja me etikete. Gjithashtu shes edhe artikuj te ndryshem si sterilizues, karroce , kangur etj. Nr kontakti 0692379959
Tiranë falas
08/05/2009
Oferte, shes sterilizues biberonash
Shes nje sterilizues te madh biberonash, te ri. Eshte i markes italiane Pappe Sicure dhe ben sterilizim me avull te te gjithe aksesoreve qe perdoren per ushqyerjen e femijes. Cmimi 50 euro Kontakt 069 23 79 959
Tiranë falas