Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per femijet

Të gjitha Individ Kompanitë

Artikujt e fundit

13/08/2017
Kush esht per takim korrekt dhe serjoz 100EUR

Kush esht per takim korrekt dhe serjoz 100EUR

Tiranë
falas
Bebsiter 15/06/2017
Bebsiter

Kerkoj pune si babysitter ne Itali ose zvicer ,France.Kam pervoj pune me femijet dhe bebet.Me kontaktoni edhe ne viber

Itali
falas
03/06/2017
KERKOJME SA ME SHPEJT NJE DADO.

Pershendetje, jemi nje familje 3 antareshe. Kerkojme nje dado per vajzen tone 1 vjeq e 3 muaj, dhe qe mund te na ndihmoj ne punet e shtepise gjate kohes qe vajza eshte ne gjume apo nen kujdesin tone. Duhet permendur qe vajza eshte hiperaktive, kerkon shum vemendje dhe kujdes. Shpenzimet e udhetimit ...

Tiranë
falas
28/05/2017
kujdestare per ne SVIZERR

Kerkohet nje Kujdestare per fmijt e mi, nqof se je me provoj pune ose vet nan mundesh mu lajmru ne viber 0041763796620 me ni pershkrim te jetes tane e ni foto.

Durrës
falas
28/05/2017
Kerkohet nje puntore shtepiake per ne SVIZERR

Kerkojna nje zoj per mirmbajtjen e shtepis Ton ne SVIZERR. Vetum zonje qe jan me provoj pune, dhe Disponushme me punu!!!! Nqof se je njeri i qet dhe serioze mundesh ne viber ose WhatsApp mu lajmru 0041 76 419 54 31. me ni pershkrim te jetes tane dhe me ni foto.

Durrës
falas
28/05/2017
Kerkohet nje puntore shtepiake per ne SVIZERR

Kerkojna nje zoj per mirmbajtjen e shtepis Ton ne SVIZERR. Vetum zonje qe jan me provoj pune, dhe Disponushme me punu!!!! Nqof se je njeri i qet dhe serioze mundesh ne viber ose WhatsApp mu lajmru 0041 76 419 54 31. me ni pershkrim te jetes tane dhe me ni foto.

Durrës
falas
06/10/2016
kurse piano dhe solfezhi

***ofrohen kurse per piano dhe solfezh per femije duke filluar nga 3 vjec te interesuarit te telefonojne ne 0696222517***

Tiranë
falas
21/09/2016
KERKOJ FEMER SEKRETE

JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM

Tiranë
falas
04/01/2016
Kurse matematike!

KURSE MATEMATIKE Per stundentet dhe maturantet qendra e kurseve "Albanian Maths Center" ofron kurse matematike, si me poshte: - Per studentet, kurse intensive per provimet e sezonit; - Per maturantet, kurse per rritjen cilesore dhe thellimin e njohurive ne matematike (provimet e matures); - Kurs per...

Tiranë
falas
13/10/2015
Ofrojm Pun ne Zvicer

Kerkojm per dy vajzat ( 3 vjeqare dhe 7 muajsh) tona ni Babysitterin per 3 Muaj ne Zvicer. Jetojm me ni Banes me 5 1/2 dhoma moderne. per Info ma shum lajmrohi ne Email [email protected] me Rrespekt Davidi

Zvicer
falas
17/07/2015
kurse matematike per studentet, maturantet dhe nxenesit gjate periudhes se veres

"ALBANIA MATHS CENTER" Ofron kurse matematike per studentet, maturantet dhe nxenesit gjate periudhes se veres;  per studentet - kurse intensive per provimet e sezonit te vjeshtes;  per maturantet - kurse per rritjen cilesore dhe thellimin e njohurive ne matematike  per nxenesit - kurs per r...

Tiranë
falas
13/07/2015
Kujdestare/dado/babysitter

Kerkoj nje babysitter per 3 femije ne zvicerr.

Tiranë
falas
RROBA ME SHUMIC NGA GJERMANIA 030 CENT COP 01/05/2015
RROBA ME SHUMIC NGA GJERMANIA 030 CENT COP

RROBA ME SHUMIC NGA GJERMANIA 030 CENT COP rroba per femra,meshkuj dhe femije rrobat jan shume t e bukura dhe te rujtne

Prishtine
falas
19/02/2015
kujdestare per foshnje

Ofroj pune per kujdestare per nje foshnje 7 muaj . Paga eshte 100 euro per 3 muaj , ne maj paga rritet 150 nese pastron

Prishtine
falas
31/01/2015
Matematike!

"Albania Maths Center" Ofron kurse matematike per studentet, maturantet dhe nxenesit; - Per studentet - kurse intensive per provimet e sezonit te dimirit - Per maturantet - kurs per provimet e matures shteterore 2015 - Per nxenesit - kurs per provimet e lirimit MOTOJA JONE ESHTE "THJESHT & CILES...

Tiranë
falas
07/12/2014
Kurse Matematike

Te dashur studente, maturante dhe nxenes! "Mathematics & English World Center" Ofron kurse matematike per te gjitha nivelet. Kursi zhvillohet ne gjuhen shqipe ose ne anglisht, sipas kerkeses Tuaj! Rruga Teodor Keko (Unaza e Re, Astiri) Nga e hena deri te premten 09:00-20:00, (fundjave 10:00 - 18...

Tiranë
falas
03/10/2014

Tiranë
falas
22/03/2014
arta

kerkoj nje babysitterin per vajzen time 2 vjeqare.. per ne zvicer banim dhe haje te ktu .. qmim per gjdo muj 400 fr..kontaktohnu ne nr 0763306141.

Gjakove
falas
03/08/2009
Shes rroba dhe artikuj per bebe

Shes rroba per bebe kryesisht te moshes 0-1 vjec me cmime shume te arsyeshme. Disponoj rroba shume pak te perdorura dhe te reja me etikete. Gjithashtu shes edhe artikuj te ndryshem si sterilizues, karroce , kangur etj. Nr kontakti 0692379959

Tiranë
falas
08/05/2009
Oferte, shes sterilizues biberonash

Shes nje sterilizues te madh biberonash, te ri. Eshte i markes italiane Pappe Sicure dhe ben sterilizim me avull te te gjithe aksesoreve qe perdoren per ushqyerjen e femijes. Cmimi 50 euro Kontakt 069 23 79 959

Tiranë
falas
02/03/2009
Shes mbajtese kangur 3000 l

Mbajtesja kangur eshte e re, e ardhur nga Italia.Ka dy pozicione per te mbajtur bebin: e kthen nga vetja ose e kthen nga perpara. Mund te mbaje femije deri ne 7 kg. Mund te me kontaktoni ne kete nr. tel: 0692379959

Tiranë
falas
10/02/2009
per femijet

Shes nje karroce te markes Bertoni, vetem 2 muaj e perdorur. Eshte e pajisur me sistemin e mbrojtjes ndaj eres,me mundesi per lekundje kur karroca nuk eshte ne levizje. Cmimi:9000 l te reja. Nr kontakti 069 23 79 959

Te gjitha qytetet
falas
01/11/2008
kerkoj sende per femije

jam nje nene e ardheshme jam e interesuar per krevat per femije, karroce, lodra te ndryshme te perdorura por te mirmbajtura mire kundrejt nje cmimi te arsyeshem. Nese ndokush eshete e interesuar te me kontaktoj ne adresen time te e-mail: [email protected]

Tiranë
falas
23/07/2008

Tiranë
falas