Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sende te humbura

Të gjitha Individ Kompanitë
23/11/2019
pasaporte maqedonase
Ka humbur nje pasaporte maqedonase e nje vajze adoleshente ne lagjen 14 Shkozet Durres
Durrës Kontrolloni me shitësin
02/04/2018
kerkoj nje femer super per takim
kush esht i interesuar te kontaktoj
Tiranë falas
kredi te shpejte dhe te besueshem 11/05/2017
kredi te shpejte dhe te besueshem
Pershendetje Sir / Madam, ofrojne kredi me normat e te perballueshme te interesit te vene kerkesa juaj. A keni qene te refuzuar nga shume banka? A keni nevoje per financa per te konsoliduar borxhin tuaj? A keni nevoje per financime per te ndihmuar kompanine tuaj te kthehet ne rrugen e duhur apo te f...
Berat falas
13/04/2017
Kerkoj
Kerkoj nje kujdestare femijsh per djalin 6 vjecar münchwilen-TG te interesurat Mund te me shkruajn ne email [email protected]
Zvicer falas
Kerkoj pune si kuzhinier jam ne zvicerr apo edhe si pastrus , Ju lutem shpejt shpejt 08/11/2016
Kerkoj pune si kuzhinier jam ne zvicerr apo edhe si pastrus , Ju lutem shpejt shpejt
Mund te punoj si kuzhunier ne pervoje jam 21 vjec punoj cfardo lloj pune ju lutem me kontaktoni sa me shoejt ne nr tel +355699727853 whatss app ,viber , jam nga Presheva
Itali falas
27/09/2016
seks ne grup
Jemi 3 shoke do preferonim 1 ose 2 ose 3 femra te cdo lloj moshe perm sex ne grup na kontaktoni ne inbox
Tiranë falas
28/09/2015
I make 4-5k a month using this service for FREE
https://quantumbinarysignals.com/ Hope I could help. Emily
Gjirokastër falas
20/08/2015
Ambika gruh udhyog and Enterprise
Ambika gruh udhyog We are provaided All taypes kharek,mouth freshner,lacha supari ,khopra for more information contact us on +91- 9173889780or mail us on [email protected] , hi5shr0221
Gjermani falas
06/08/2015
isak matranxhi
dua te blej nje makine te thjesh si golf 3 dhe4
Durrës falas
Findia Real Estate 19/12/2014
Findia Real Estate
Here you can find the largest real estate web portal active all around the world, which gives you the possibility to find the right home for you or selling and renting the properties, lands, and realty you need. http://www.findiagroup.com
Tuzi falas
17/12/2014
Celsa makine FORD , gjetur tek stacioni i kombinatit tek kthesa yzberishtit.
Celsat u gjeten ne DT 16.12.2014 rreth ores 11:30pm
Tiranë falas
26/10/2014
ka hunbur nje portofol me dekumenta
ne daten 25.10.2014 ka humbur nje portofol me dekumenta te Ura E Dajlanit, na interesojne vetem dekumentat me emrin Euglen Calaj.Kush na ndihmon ka dhe nje shperblim. Numer kontakti0692988809. Faleminderit.
Durrës falas
21/08/2009
Dokumenta te humbura
Kam humbur nje cante dore me dokumenta personale dhe te automjetit, gjithashtu edhe ca sende te tjera ka patur ne ate cante dore, ju njam mirnjohes kush i gjen dhe na lajmron.[URL]google[/URL] Dokumentat jan ne emer te Hafez Fazliut[URL]google[/URL]
Prishtine falas
11/07/2009
Kam gjetur nje pale dokumenta makine.
Kam gjetur nje kontrate shitje makine Ford Focus dhe mandat pagese te taksave vjetore te autovetures ne emer te Ahmet Agolli. Mund te telefononi ne numrin 2274338 ose mob 0693784195.
Tiranë falas
03/04/2009
2 lekshe shqiptare me duce e vitit 1939
pres oferta.... faleminderit
Librazhd falas
para antike 18/10/2008
para antike
kam disa monedha antike+ nje prej letre . me nje fjale 1 monedhe shqipni te 1927 1 monedhe greke te 1926 1 monedhe te hebrenjeve 1 monedhe bullgare te 1912 edhe 1 50 dhraxmi prej letre te 1939 Te interesuarit te me kontaktojne ne emailin e meposhtem.
Librazhd falas