Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Nga mjeksia

Të gjitha Individ Kompanitë
30/12/2019
Kerkoj falltor
Kerkoj falltor per rregullim mendjesije per gruan time
Prizren Kontrolloni me shitësin
Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike 13/12/2019
Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike
Ne jemi prodhuesi kryesor, tregtari, eksportuesi dhe furnizuesi i produkteve farmaceutike të cilësisë. Ne përqëndrohemi në eksportimin e produkteve shëndetësore në pjesë të ndryshme në botë. Ne kemi cilësinë më të mirë në dispozicion. Duke qenë një udhëheqës në biznesin e farmacisë, ne ju ofrojmë pr...
Tiranë 100.00 Euro €
Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef me mire , Mjalte 100% Natyral 01/09/2019
Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef me mire , Mjalte 100% Natyral
I sapombledhur, i freskët, plot vlera e plot aromë. Perse duhet te na zgjidhni ne ? Ky prodhim eshte bio per faktin sepse i perket kesaj stine , ndryshe nga prodhimet industriale te cilat gjenden ne cdo lloj kohe duke e shtuar prodhimin me metodat me te ndryshme ne ditet e sotme , Por vleresimi juaj...
Përmet 25.00 Lek
DUANI NGRITJE 21/08/2019
DUANI NGRITJE
Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre eshte i njohure ne boten...
Prishtine 130.00 Euro €
14/08/2019
PSE NUK TE RRITET
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithash...
130.00 Euro €
31/07/2019
Nuk po ngritet
Nuk di pse nuk me ngritet penisi ndoshta shkaku kur gruja nuk ka ereksion dhe rrall ben raporte me mua
Mitrovice Kontrolloni me shitësin
20/07/2019
Urologji gjinekologji per seks femer
Kush mjek di me tregoj Pse gruja ime nuk eshte e nxeht per seks fare mosha apo pse me lajm Fb shokisinqert per femraqifte
Prizren Kontrolloni me shitësin
Qumesht Blete Ne Shitje 100%Bio i sapo nxjer i gatshem per cdo lloj prove 09/06/2019
Qumesht Blete Ne Shitje 100%Bio i sapo nxjer i gatshem per cdo lloj prove
Qumështi i bletës është një produkt i krijuar nga gjëndrat hipofaringeale të bletëve të reja dhe shërben për ushqimin e mbretëreshës dhe larvave,Ka efekt qetësues dhe çlodhës, ul nivelin e hormoneve të tiroides. Ndihmon zhvillimin dhe rritjen. Stimulon gjëndrat seksuale, ndihmon prodhimin e vezoreve...
Kontrolloni me shitësin
makineri oksigjeni jepet vetem me qera 0695808383 22/04/2019
makineri oksigjeni jepet vetem me qera 0695808383
makineri oksigjeni jepet vetem me qera
Berat 8.00 Lek
Medikamente per in vitro 09/02/2019
Medikamente per in vitro
Pershendetje Shesim medikamente per nje in-vitro te plote me 3600 IU te blera ne greqi vlera te te cilave eshte rrethe 1000 euro dhe shiten 600 euro per arsye mosperdorimi tel 0675555309
Tiranë falas
17/06/2017
star dent - sherbime dentare
klinika star dent, nen mbikqyerjen e dr. Droubi, doktor me fame boterore, me shume patenta nderkombetare, ofron te gjitha sherbimet dentare me cilesi e standarte te larta, implante me metoden Droubi, pa prerje, me kohe e cmim nga me konkurueset ne gjithe rajonin e Ballkanit. na kontaktoni ne: 069922...
Tiranë falas
17/06/2017
star dent - sherbime dentistri
klinika star dent, nen mbikqyerjen e dr. Droubi, doktor me fame boterore, me shume patenta nderkombetare, ofron te gjitha sherbimet dentare me cilesi e standarte te larta, implante me metoden Droubi, pa prerje, me kohe e cmim nga me konkurueset ne gjithe rajonin e Ballkanit. na kontaktoni ne: 069922...
Tiranë falas
17/10/2016
kerkoj nje vajz nga mosha 18 -22
jam nje djal 22 vjec kerkoj nje vajz per lidhje serjoze
Fier falas
PAISJE DENTARE 26/01/2016
PAISJE DENTARE
**SHITEN PAISJE DENTALE (SHUME TE MIREMBAJTURA ME 1 VIT PERDORIM)** 1. SHITET KABINET DENTAL 2. Poltron Dentar 3. Dy angla 1 me push 1 me celes 4. 1 Mikromotor 5. 1 Kavitron 6. Kompresor 7. Aspirator kirurgjikal 8. Kamera intraorale + Monitor 9. Grafi dentare
Gjirokastër falas
poppers Holand 30/12/2015
poppers Holand
Shitje poppers origjinale, kuq buzesh, Amsterdam, ITL ... .... 24 ml -30 euro (permireson Thithja momente teper intime dhe krijon nje deshire te forte per seks) paketim origjinal. Me shume se 5 copa te sjell ne Gjilan! Telefoni + 38163 / 744-8501 Tony Telefoni + 38163 / 744-8501 Tony
Gjilan falas
06/12/2015
License
Jap LICENSE FARMACIE me qera.25000per farmaci,35000 per depo. cel. 0673860327
Tiranë falas
06/12/2015
License
Jap LICENSE FARMACIE me qera.25000per farmaci,35000 per depo. cel. 0673860327
Tiranë falas
21/07/2015
qaj per shendet te mire
me vite perpunojm nje qaj bimor natyral i cili eshte me efekte shum te larta sheruese. Eshte konstatuar se ky qaj sheron mbi 100 semundje ne veqanti hemoroidet, depresionin, ulqeren ne lukth, ndihmon trejten e ushqimit, permirson qarkullimin e gjakut, ul rrezikun nga sulmi ne tru, ndal gjakderdhjet ...
Lipjan falas
05/07/2015
Mirilayon Hotel
This hotel in Istanbul Aksaray is one of the best. Newly renovated. There are many satellite channels. Breakfast is not bad and the food quality as well. See More: [Mirilayon Hotel][1] [1]: http://web.mirilayonhotel.com
Lushnjë falas
Tirane, - perkujdesje infermjerore ne shtepin tuaj 15/01/2015
Tirane, - perkujdesje infermjerore ne shtepin tuaj
**Ofroj perkujdesje infermjerore ne shtepin tuaj. cel:0699966514 Email:[email protected]**
Tiranë falas
22/09/2014
Kerkoj femra per sex te cmendur per pasione
Kerkoj femra per sex te cmendur jam 25 vj 1.8 m i gjate me trup ne forme. [email protected]
Tiranë falas
22/09/2014
Femra per sex te cmendur, dhe kundrejt pages.
Je 25 vj dhe kerkoj cdo dit per nje pasion me te bukur. Me kontaktoni ne [email protected]
Tiranë falas
22/09/2014
Per sex te cmendur me pages
Jam nje dial 25 vj me pelqen te bej sex te cmendur me femra nga 18 deri ne 40 dhe paguaj per ato qe iu intereso leku me dergoni imel ne te [email protected]
Tiranë falas
15/08/2014
Sex anal
Kush femer e ka mar malli per sex te cmendur. Jam 25 vj per me shum ne 0682373123
Tiranë falas