Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Nga mjeksia

Të gjitha Individ Kompanitë
P I K A S E X I 09/02/2021
P I K A S E X I
Femrat, të cilat më pas nën ndikimin e këtyre produkteve abuzohen me lehtësi prej atyre që i kanë si cak. Në rast se konsumohen përmes pijeve (jo) alkoolike ngjallin epshin tek femrat, duke i çuar ato në marrëdhënie seksuale pa qenë në dijeni se ai akt ndodh nën ndikimin e substancave stimuluese. Pë...
Prishtine 80.00 Euro €
TITAN XHEL - E RRIT DHE E ZGJERON PENISIN 23/01/2021
TITAN XHEL - E RRIT DHE E ZGJERON PENISIN
Super produkt per rritjen e penisit . Porosit online. Efektet ma te veqanta; rritja she trashja e penisit deri ne 5 - 6 cm ), Zgjat kohen e marredhenies, Permireson penguin produces tek mashkujt, 100 % me licence origjinal dhe barked Pa efekte anesore. Xhel per rritjen e penisit fale substancave akt...
Prishtine 40.00 Euro €
TITAN XHEL - Per rritjen dhe zgerimin e Penisit 20/01/2021
TITAN XHEL - Per rritjen dhe zgerimin e Penisit
Super produkt per rritjen e penisit . Porosit online. Efektet ma te veqanta; rritja she trashja e penisit deri ne 5 - 6 cm ), Zgjat kohen e marredhenies, Permireson penguin produces tek mashkujt, 100 % me licence origjinal dhe barked Pa efekte anesore. Xhel per rritjen e penisit fale substancave akt...
Tiranë 40.00 Euro €
RRITENI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM P 30/11/2020
RRITENI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM P
Produkti bimor - natyral e rrit penisin cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre eshte i njohure ne boten e sotme me ...
Prishtine 130.00 Euro €
05/10/2020
Femer simpatike
Nje femer simpatike ,kerkoj te tjerat fls nga afer thjeshte te set simpatike max 23vj ......Arjoni
100.00 Dollar US$
02/10/2020
Keshilla per gruan
Kerkoj nje njeri qe me keshillon per gruan pse ajo nuk eshte ne form të bej seks shpesh me mue por vetem njeher muaj, keshilltari duhet të jetë me eksperienc per ket lemi e Jo per shaka, dhe duhet jetë njeri i pjekur. Flm per mirekuptim [email protected]
Kontrolloni me shitësin
20/09/2020
E kam gruan etrash
E kam gruan me pesh nuk di qka bej nuk ka kurfar lezeti. Po vuaj
Kontrolloni me shitësin
15/08/2020
Libra
Shes gjith librat e Farmacis nga viti 1 ne te 5
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/07/2020
Gruja ime ezhgenjyer
Nuk di as nuk mund kuptoj pse gruja ime eshte zhgenjyer né raporte seksuale me mua qe dy vite, a thua pesha qe ka 86 kg dhe mosha 53 vj, une si burr i saj kam 55 vite jam ende ne form per seks, kjo me jep vetem njeher muaj. Cili mjek apo njeri me profesion di me tregoj rastin.
Kontrolloni me shitësin
Seks 18/06/2020
Seks
kerkim te gocave te etura per seks
Prishtine Kontrolloni me shitësin
Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany 16/02/2020
Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany
Shes Paisjen estetike per trajtimin e Celulitit -KaviationSK13 Germany (pothuajse e re) prodhim Gjerman, super super kualitet dhe cilsore, posedon te gjithe dokumentacionin perkates me dogane te paguar, eshte ne garancion nga firma SHR Germany ne Duseldorf, e cila paisje sherben per trajtimin e Celu...
Prishtine Kontrolloni me shitësin
30/12/2019
Kerkoj falltor
Kerkoj falltor per rregullim mendjesije per gruan time
Prizren Kontrolloni me shitësin
Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike 13/12/2019
Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike
Ne jemi prodhuesi kryesor, tregtari, eksportuesi dhe furnizuesi i produkteve farmaceutike të cilësisë. Ne përqëndrohemi në eksportimin e produkteve shëndetësore në pjesë të ndryshme në botë. Ne kemi cilësinë më të mirë në dispozicion. Duke qenë një udhëheqës në biznesin e farmacisë, ne ju ofrojmë pr...
Tiranë 100.00 Euro €
Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef me mire , Mjalte 100% Natyral 01/09/2019
Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef me mire , Mjalte 100% Natyral
I sapombledhur, i freskët, plot vlera e plot aromë. Perse duhet te na zgjidhni ne ? Ky prodhim eshte bio per faktin sepse i perket kesaj stine , ndryshe nga prodhimet industriale te cilat gjenden ne cdo lloj kohe duke e shtuar prodhimin me metodat me te ndryshme ne ditet e sotme , Por vleresimi juaj...
Përmet 25.00 Lek
DUANI NGRITJE 21/08/2019
DUANI NGRITJE
Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre eshte i njohure ne boten...
Prishtine 130.00 Euro €
14/08/2019
PSE NUK TE RRITET
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithash...
130.00 Euro €
31/07/2019
Nuk po ngritet
Nuk di pse nuk me ngritet penisi ndoshta shkaku kur gruja nuk ka ereksion dhe rrall ben raporte me mua
Mitrovice Kontrolloni me shitësin
20/07/2019
Urologji gjinekologji per seks femer
Kush mjek di me tregoj Pse gruja ime nuk eshte e nxeht per seks fare mosha apo pse me lajm Fb shokisinqert per femraqifte
Prizren Kontrolloni me shitësin
Qumesht Blete Ne Shitje 100%Bio i sapo nxjer i gatshem per cdo lloj prove 09/06/2019
Qumesht Blete Ne Shitje 100%Bio i sapo nxjer i gatshem per cdo lloj prove
Qumështi i bletës është një produkt i krijuar nga gjëndrat hipofaringeale të bletëve të reja dhe shërben për ushqimin e mbretëreshës dhe larvave,Ka efekt qetësues dhe çlodhës, ul nivelin e hormoneve të tiroides. Ndihmon zhvillimin dhe rritjen. Stimulon gjëndrat seksuale, ndihmon prodhimin e vezoreve...
Kontrolloni me shitësin
makineri oksigjeni jepet vetem me qera 0695808383 22/04/2019
makineri oksigjeni jepet vetem me qera 0695808383
makineri oksigjeni jepet vetem me qera
Berat 8.00 Lek
Medikamente per in vitro 09/02/2019
Medikamente per in vitro
Pershendetje Shesim medikamente per nje in-vitro te plote me 3600 IU te blera ne greqi vlera te te cilave eshte rrethe 1000 euro dhe shiten 600 euro per arsye mosperdorimi tel 0675555309
Tiranë falas
17/06/2017
star dent - sherbime dentare
klinika star dent, nen mbikqyerjen e dr. Droubi, doktor me fame boterore, me shume patenta nderkombetare, ofron te gjitha sherbimet dentare me cilesi e standarte te larta, implante me metoden Droubi, pa prerje, me kohe e cmim nga me konkurueset ne gjithe rajonin e Ballkanit. na kontaktoni ne: 069922...
Tiranë falas
17/06/2017
star dent - sherbime dentistri
klinika star dent, nen mbikqyerjen e dr. Droubi, doktor me fame boterore, me shume patenta nderkombetare, ofron te gjitha sherbimet dentare me cilesi e standarte te larta, implante me metoden Droubi, pa prerje, me kohe e cmim nga me konkurueset ne gjithe rajonin e Ballkanit. na kontaktoni ne: 069922...
Tiranë falas
17/10/2016
kerkoj nje vajz nga mosha 18 -22
jam nje djal 22 vjec kerkoj nje vajz per lidhje serjoze
Fier falas