Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Partneritet

Të gjitha Individ Kompanitë
Blej tartufa 27/11/2019
Blej tartufa
Unë jam duke kërkuar për të blerë tartufa. Blej tartufa të zi 7500 lekë dhe tartufa të bardhë 20000 lekë një kilogram. Unë jam në Durrës, ja numri i telefonit tim 06 75 90 13 76
Te gjitha qytetet 20000.00 Lek
29/09/2019
Mundesi Bashkepunimi
Pershendetje, kerkoj nje vajze me eksperience pune ne sallon,parukeri, per nje mundesi investim/bashkepunimi. Per me teper info, me shkruani ne WhatsApp tek ky nr. 0699610279.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Kerkoj ortaker me Kapital per investuar me stalla Lope e viça ne veri te Spanjes Galicia 17/08/2019
Kerkoj ortaker me Kapital per investuar me stalla Lope e viça ne veri te Spanjes Galicia
Kerkoj ortaker me kapital per te investuar ne stalla Lope e viça. ne veri te spanjes Galicia. Me kapital fillestar 10000 euro fitimet Jane te konsiderueshme. Fitimet mujore variojne nga 1000-2000 euro. Kush eshte i interesar te me shkruaj nga ketu. Cdo contrate biznesi me ortaket behet legale sipas ...
Prishtine 10000.00 Euro €
Kerkoj ortaker me Kapital per investuar ne blegtori ne veri te Spanjes Galicia 16/08/2019
Kerkoj ortaker me Kapital per investuar ne blegtori ne veri te Spanjes Galicia
Kerkoj ortaker me Kapital per te investuar ne blegtori ne veri te Spanjes Galicia. Te githa kotratat qe do te nenshkruhen dhe firmosen per cdo capital depositado do te behen sipas ligjeve Spanjolle. Intereset parave ndahen sipas fitimeve per aq euro sa fut. Minimumi I lekeve qe mund te investosh esh...
Te gjitha qytetet 10000.00 Euro €
16/08/2019
Kerkoj ortaker per te investuar ne blegtori ne spanje
Kerkoj ortaker me kapital per te investuar ne blegtori ne spanje. Ofroj contrata kompanie te gjitha te legalizuara sipas ligjeve spanjole. Biznesi i blegtorise ne spanje. Este shume fitimprures. Kujt tju interesoje te me shkruaj ne watssap dhe flasim. Kapitalistat qe duan te investojne. Nga 10000 eu...
Te gjitha qytetet falas
19/07/2019
Seks me leke ne shkoder
Paguaj mire , jam M 22 emigrant Takime vetem per femra 16-45 vjece Me shkruani , flm x
Shkodër 1000.00 Euro €
09/06/2019
Mekanik
Kerkoj mekanik gjenerik per makina o me perqindje o me rrog te kenaqur me eksperienc gomisteri konvergjenc gjenerik me paisjet me moderne per nje ofiqin +lokal+lavazh mirpres tel 0683280449 flm
Dibër Kontrolloni me shitësin
Kerkoj ortak me capital per investim ne blegtori dhe ne bujqesi per ne spanje 21/03/2019
Kerkoj ortak me capital per investim ne blegtori dhe ne bujqesi per ne spanje
Kerkoj aksionere qe duan te investojne ne bisnesin e blegtorise stallve te lopeve deleve dhe dhive dhe bujqesise per ne spanje. Fitimet jene te medha ne kete bisnes ketu ne spanje. Leket Jepen dhe meren me nje kontrate noteriale spanjolle. pastaj perqindja ndahet sipas shumes qe ke futur dhe fitimet...
Lushnjë falas
I sapo ardhur nga anglia,kerkoj shoqerine e nje super MILF xx 02/08/2018
I sapo ardhur nga anglia,kerkoj shoqerine e nje super MILF xx
Hello every1 jam 27 vj,i ardhur nga londra dhe kerkoj shoqerine e 1 hot Mami a.k.a MILF.. £ not a problem. Viber 00447455194412
Tiranë falas
04/06/2018
Kerkoj vajze
Kerkoj vajza per lidhje zerioze oseper seks
Lezhë falas
Mandato diretto luce e gas senza storni per call center in Albania 18/04/2018
Mandato diretto luce e gas senza storni per call center in Albania
Novità assoluta... Nuovo progetto partnership Per ampliamento nostra rete commerciale Ricerchiamo call center attivi nella vendita telefonica, per affidare mandato diretto luce e gas. Offriamo: - Acconti OK inserito - provvigioni ai massimi livelli - pagamenti mensili - gare e bonus su produzione -...
Tiranë falas
25/03/2018
KERKOHET PARTNER BIZNESI
KERKOHET PARTNER BIZNESI PER DY LINJA PRODHIMI TE SIGURTA DHE ME KLIENTELE TE REGULLT NE GJITH SHQIPERINE. GARANTOJ SERIOZITET DHE KORREKTESI
Korçë falas
Nasi 01/11/2017
Nasi
Prsh .jam 41 vjeqar jeto ne zvicer po kisha pasur deshir qe ta njoftoja nje vajz serjoze per te jetuar ne ch ..po mosha nuk prish pun fare spse veq te jet e menqur edhe simpatike .ju lutem mundi me me sjel ne imelin ti [email protected]?ju Mir pres
Zvicer falas
20/10/2017
kerkoj pune ju lutem
pershendetje, jam nje djale nga elbasani 35 vjec, ju lutem jam shume i interesuar per nje pune, jam korrekt dhe i pergjegjshem i paraqitshem dhe komunikueshem, kush ka mundesi te me ndihmoje tme shkruaj ne 0666177055, flm
Tiranë falas
11/10/2017
kerkoj ndihme
ju lutem ju lutem te me mirkuptoni, jam nje djale dhe me besoni qe jam ne nje gjendje te veshtire, nqs do mundeshit te me ndimonit me 250 Mije leke te vjetra per nje problem familjar do ju isha mirenjohes perjetesisisht dhe sigurisht keni fjalen time ne nder te familjes do jua rikthej, nqs do ma ben...
Tiranë falas
20/09/2017
pershendetje, jam nje djale simpatik, interesohem per te njohur nje mami ose jo mami, kush eshte e
pershendetje, jam nje djale simpatik, interesohem per te njohur nje mami ose jo mami, kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne 0666294900, flm
Tiranë falas
06/09/2017
njohje me nje vajze
pershendetje, jam ne djale 35 vjec, i punesuar, interesohem per te njohur nje vajze vertet serioze, ju lutem kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne 0666294900, flm
Tiranë falas
27/06/2017
Kerkoj partneritet ne Biznes
kerkoj partneritet ne zhvillimin e nje biznesi te madh
Korçë falas
24/05/2017
red light district belgium
Per tgjith ato goca qe duan te punojn ne belgjik ne "Red light district" , te kontaktojn . Shtepia , letrat , rruga cdo gje e paguar fitimet 50% me 50% . Nese doni me teper informacjon rreth punes kerkoni ne google RED LIGHT DISTRiCT ose te kontaktojn ne email [email protected]
Tiranë falas
02/02/2017
KERKOHET RROBAQEPESE
Kerkohet rrobaqepese e re dhe energjike. Komunikuese me klientin dhe ta bej punen me pasion. 0695175375
Tiranë falas
11/01/2017
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peR CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
09/09/2016
Kerkoj partner ne biznes
Kerkoj nje partner ne biznes/investitor per te ndertuar hotele, qender biznesi, qender tregetare, spital, etj.
Lezhë falas
09/09/2016
Lezhë falas
17/07/2016
Bashkpunetore, Partnere Biznesi
Kerkoj bashkpuntore dhe Partner Biznesi, ofroj 700m2 kapanon multifunksional dhe 700m2 shesh. Ofrojme partneritet.Vendodhja, Lushnje qytet,ne Autostrade.
Lushnjë falas