Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Partneritet

Të gjitha Individ Kompanitë

Artikujt e fundit

Kerkoj ortak me capital per investim ne blegtori dhe ne bujqesi per ne spanje 21/03/2019
Kerkoj ortak me capital per investim ne blegtori dhe ne bujqesi per ne spanje

Kerkoj aksionere qe duan te investojne ne bisnesin e blegtorise stallve te lopeve deleve dhe dhive dhe bujqesise per ne spanje. Fitimet jene te medha ne kete bisnes ketu ne spanje. Leket Jepen dhe meren me nje kontrate noteriale spanjolle. pastaj perqindja ndahet sipas shumes qe ke futur dhe fitimet...

Lushnjë
falas
I sapo ardhur nga anglia,kerkoj shoqerine e nje super MILF xx 02/08/2018
I sapo ardhur nga anglia,kerkoj shoqerine e nje super MILF xx

Hello every1 jam 27 vj,i ardhur nga londra dhe kerkoj shoqerine e 1 hot Mami a.k.a MILF.. £ not a problem. Viber 00447455194412

Tiranë
falas
04/06/2018
Kerkoj vajze

Kerkoj vajza per lidhje zerioze oseper seks

Lezhë
falas
Mandato diretto luce e gas senza storni per call center in Albania 18/04/2018
Mandato diretto luce e gas senza storni per call center in Albania

Novità assoluta... Nuovo progetto partnership Per ampliamento nostra rete commerciale Ricerchiamo call center attivi nella vendita telefonica, per affidare mandato diretto luce e gas. Offriamo: - Acconti OK inserito - provvigioni ai massimi livelli - pagamenti mensili - gare e bonus su produzione -...

Tiranë
falas
25/03/2018
KERKOHET PARTNER BIZNESI

KERKOHET PARTNER BIZNESI PER DY LINJA PRODHIMI TE SIGURTA DHE ME KLIENTELE TE REGULLT NE GJITH SHQIPERINE. GARANTOJ SERIOZITET DHE KORREKTESI

Korçë
falas
Nasi 01/11/2017
Nasi

Prsh .jam 41 vjeqar jeto ne zvicer po kisha pasur deshir qe ta njoftoja nje vajz serjoze per te jetuar ne ch ..po mosha nuk prish pun fare spse veq te jet e menqur edhe simpatike .ju lutem mundi me me sjel ne imelin ti [email protected]?ju Mir pres

Zvicer
falas
20/10/2017
kerkoj pune ju lutem

pershendetje, jam nje djale nga elbasani 35 vjec, ju lutem jam shume i interesuar per nje pune, jam korrekt dhe i pergjegjshem i paraqitshem dhe komunikueshem, kush ka mundesi te me ndihmoje tme shkruaj ne 0666177055, flm

Tiranë
falas
11/10/2017
kerkoj ndihme

ju lutem ju lutem te me mirkuptoni, jam nje djale dhe me besoni qe jam ne nje gjendje te veshtire, nqs do mundeshit te me ndimonit me 250 Mije leke te vjetra per nje problem familjar do ju isha mirenjohes perjetesisisht dhe sigurisht keni fjalen time ne nder te familjes do jua rikthej, nqs do ma ben...

Tiranë
falas
20/09/2017
pershendetje, jam nje djale simpatik, interesohem per te njohur nje mami ose jo mami, kush eshte e

pershendetje, jam nje djale simpatik, interesohem per te njohur nje mami ose jo mami, kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne 0666294900, flm

Tiranë
falas
06/09/2017
njohje me nje vajze

pershendetje, jam ne djale 35 vjec, i punesuar, interesohem per te njohur nje vajze vertet serioze, ju lutem kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne 0666294900, flm

Tiranë
falas
27/06/2017
Kerkoj partneritet ne Biznes

kerkoj partneritet ne zhvillimin e nje biznesi te madh

Korçë
falas
24/05/2017
red light district belgium

Per tgjith ato goca qe duan te punojn ne belgjik ne "Red light district" , te kontaktojn . Shtepia , letrat , rruga cdo gje e paguar fitimet 50% me 50% . Nese doni me teper informacjon rreth punes kerkoni ne google RED LIGHT DISTRiCT ose te kontaktojn ne email [email protected]

Tiranë
falas
02/02/2017
KERKOHET RROBAQEPESE

Kerkohet rrobaqepese e re dhe energjike. Komunikuese me klientin dhe ta bej punen me pasion. 0695175375

Tiranë
falas
11/01/2017
KERKOJ FEMER TE NXEHTE

JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peR CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM

Tiranë
falas
09/09/2016
Kerkoj partner ne biznes

Kerkoj nje partner ne biznes/investitor per te ndertuar hotele, qender biznesi, qender tregetare, spital, etj.

Lezhë
falas
09/09/2016

Lezhë
falas
17/07/2016
Bashkpunetore, Partnere Biznesi

Kerkoj bashkpuntore dhe Partner Biznesi, ofroj 700m2 kapanon multifunksional dhe 700m2 shesh. Ofrojme partneritet.Vendodhja, Lushnje qytet,ne Autostrade.

Lushnjë
falas
29/06/2016
Pershendetje

Jam nje Femer 36 Vjeqare Nga Kosova jetoj ne Gjermani jam nene e 4 engjujve Fatkeqsisht Bashkshorti ndrroj Jete para 3 vitev kerkoj lidhje per Martes!

Podujeva (Besiana)
falas
29/06/2016
Pershendetje

Jam nje Femer 36 Vjeqare nga kosova Jetoj ne Gjermani nene e 4 engjuive bashkshorti para 3 vitev Fatkeqsisht ndrroj Jete kerkoj Lidhje per Martes!

Podujeva (Besiana)
falas
26/06/2016
kerkoj investitor te huaj app shqiptar

Kerkoj investitor te huaj apo shqiptar per ndertimin e nje hotel bar restorant ne kodren e divjakes me pamje shume te madhe qe kap qytetin fushat pyllin lagunen dhe nje pjes te detit .siperfaqja e tokes te rreth 20000 m2

Tiranë
falas
29/04/2016
MANDATI CALL CENTER

OFFRIAMO MANDATI DIRETTI TELECOM PRESA APPUNTAMENTI E CONTRATTI CON RACOLTA DATI. PROVIGIONI ALTE PER IL MERCATO ALBANESE. PAGAMENTO ENTRO IL 10 DELL MESE SUCCESSIVO. PER MAGGIORI INFO NON ESITATE A CONTATTARCI.

Tiranë
falas
CMS INDUSTRY SHPK 27/04/2016
CMS INDUSTRY SHPK

C.M.S. INDUSTRY SHPK CMS INDUSTRY SHPK eshte nje ndermarrje e krijuar si rezultat i nje eksperience pune dhe aktiviteti 20 vjecar te titullareve te saj ne Itali, si dhe makinerive moderne qe kjo kompani ka ne dispozicion. Kompanıa ploteson te gjıtha kerkesat tekniko - profesionale te klienteve te ...

Durrës
falas
20/03/2016
Kerkohen partner ne biznes

Kerkojme partneritet per te zhvilluar nje ose disa lloje biznesesh.Ne dispozicion eshte nje ndertese ku siperfaqja totale eshte rreth 425m^2 e cila eshte vendosur ne nje territor me siperfaqe rreth 700m^2.Leja e mare eshte per nderteshe 2 kateshe por kati i pare eshte i ndertuar.Eshte 5.70m i larte ...

Korçë
falas
25/02/2016

Tiranë
falas