Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta

Të gjitha Individ Kompanitë
Financuar posaçërisht 22/01/2020
Financuar posaçërisht
Financuar posaçërisht për të hequr qafe shqetësimet tuaja Kontakti Whatsapp: +33 754579959
Vitia 2.00 Euro €
18/01/2020
Kerkojm lavazhier
Kerkojm lavazhier me eksperienc mosha 18 deri30vjec paga me perqindje rr Jordan misja Tiran cel 0693010541
Tiranë falas
Kerkoj lokal me qera. Ne shkoder tel 0682079116 13/10/2019
Kerkoj lokal me qera. Ne shkoder tel 0682079116
Kerkoj lokal me qera ne Shkodër tel 0682079116
Shkodër Kontrolloni me shitësin
09/07/2019
RUAJME OBJEKTE
Ju ofrojme ruajtje te objekteve,bizneseve, vilave etj, me roje, me kamera e sinjale alarmi, ne cdo zone te Tiranes me cmimet me te ulta te tregut. Jemi polici private me pervoje te gjate.cel 0685146423
Tiranë falas
Zgjidhja për të zgjidhur të gjitha këto probleme financiare 20/06/2019
Zgjidhja për të zgjidhur të gjitha këto probleme financiare
Fundi i shqetësimeve tuaja financiare tani na kontaktoni Zgjidhja për të zgjidhur të gjitha këto probleme financiare Ju dëshironi të blini një shtëpi, dëshironi të blini një makinë apo të ndërtoni një hotel ose të investoni në pasuri të paluajtshme ose keni nevojë për ndihmë të vogël financiare na k...
Gjermani Kontrolloni me shitësin
19/04/2019
KURS PER THONJTE PER VETEM 1000 LEKE
SALLON BORA OFRON KURS PER THONJTE PER VETEM 10000 LEKE. OFERTA ESHTE E VLEFSHME PER MUAJIN PRILL. KURS PARUKERIE VETEM 100 EURO NE MUAJ. 069 66 79 730
Tiranë 10000.00 Lek
Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes. 26/03/2019
Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes.
🌺Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes🏞 🗓Nisje dt.30.mars & 6.prill. 🐾Udhetim 1 ditor. 👉🏻Grup i konfirmuar per udhetimin e dt.30.mars.👌🏻 âž– âž– âž– âž– âž– âž– 💰Cmimi: 1800 LEK/P 💰Cmimi per grupe mbi 5 veta e lart (te vete konfirmuar): 1500 LEK /P âž– âž– âž– âž...
Tiranë falas
Propozimet e huase 03/05/2018
Propozimet e huase
Une jam nje investitor privat dhe ofroj perparime ne te holla per te gjithe, te cilet kane sjellje te mira dhe jane ne gjendje nje pjese prej 3% dhe nje kohezgjatje prej 1 deri ne 30 vjet, ne varesi te shumes se kerkuar. Une dua te ndihmoj vetem ata qe kane veshtiresi financiare dhe ato te refuzuara...
Skenderaj falas
Programe per menaxhim Bar&Farmaci,Market,Butik,ExChange 01/02/2018
Programe per menaxhim Bar&Farmaci,Market,Butik,ExChange
Super Oferte $$ MASTERPOS $$ Program Menaxhimi per aktivitetin tuaj. Aksesohet nga Celulari,I thjeshte,Inovativ. Program+ Kompjuter+Lexues Barcode (Falas) = 266 EURO Ofrohet Suport Falas 3 muaj. http://master.al Vetem Programi 149 EUR Cel. : 0692130000
Tiranë falas
Fondet e shpejte. 16/01/2018
Fondet e shpejte.
I japin ndihme te garantuara per organizatat serioze te interesuara te biznesit dhe individeve ne nje te ulet kontakt te normes se interesit tani email [email protected]
Tiranë falas
01/01/2018
Ketkoj Babysiter
**kerkojm babysiter per femi 8 dhe 6 vjet per me shum info 0767075730**
Zvicer falas
12/12/2017
Raki rushi
Kam 30 liter raki rushi shume te mire dhe te bere pa hile shitet me 500 leke liter Vendndodhja ne Tirane komuna Parisit
Tiranë falas
Duhen punetoret e hotelit 26/10/2017
Duhen punetoret e hotelit
Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pun...
Shkodër falas
Duhen punetoret e hotelit 26/10/2017
Duhen punetoret e hotelit
Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pun...
Tiranë falas
04/10/2017
Itali falas
04/10/2017
Podujeva (Besiana) falas
KBH LOAN OFFER 2% LOAN OFFER APPLY NOW URGENT LOAN OFFER LOAN 11/09/2017
KBH LOAN OFFER 2% LOAN OFFER APPLY NOW URGENT LOAN OFFER LOAN
Are you Looking for urgent Loan??for Business/Personal or for any purpose then email us now to get fast approval, with Low Interest rates @ 2%, our E-mail address is below Email :: [email protected]
falas
Pershendetje 18/07/2017
Pershendetje
vajza me kontaktoni ne Fcb per me shum 💸💸
Tetove falas
16/07/2017
France falas
Sherbime dezinfektimi DDD ne gjithe Shqiperine 22/06/2017
Sherbime dezinfektimi DDD ne gjithe Shqiperine
Kompania D.N. PEST CONTROL ofron sherbime dezinfektimi kunder insekteve zvarritese e fluturuese, brejtesve, higjienizim per bare, restorante, apartamente, furra buke, magazina, hotele, kopshte e cerdhe, shkolla, institucione, qendra tregtare, spitale, ambiente te jashtme e te brendshme. PAJISJE ME Ã...
Tiranë falas
21/06/2017
Seks
Kerkoj nje femer per seks ne vlore. Ofroj 50 mij lek
Vlorë falas
12/06/2017
Ofroj vend pune Inxhinier Mekanik
Pershkrimi Pozicioni i punes: Menaxhimi dhe Ndjekia e te gjithe fazave te Implementimit te nje projekti Mekanik. Te koordinoj te gjitha punimet / sherbimet mekanike, gjate fazes se ofertes , si edhe gjate zbatimit te projektit ne nje kantier ose ne shume kantiere; Te mbikqyr instalimin e te gjitha s...
Tiranë falas
Cadra (tenda) me qera per evente te ndryshme dhe dasma, tavolina stola etj 11/06/2017
Cadra (tenda) me qera per evente te ndryshme dhe dasma, tavolina stola etj
ofrojme Çadra / Tenda me qera, stola dhe tavolina, kuzhinier, DJ per dasma, fejesa, panaire dhe raste te ndryshme, me cmimet me te lira, Çadrat posedojne ndriqimin perkates per naten, gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre, Per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.co...
Tiranë falas
Kerkoj Sponsor Per Te Publikuar Lojera Per iOS & Android 03/06/2017
Kerkoj Sponsor Per Te Publikuar Lojera Per iOS & Android
Kam zhvilluar disa lojera per iOS dhe Android, dhe kerkoj sponsor per ti publikuar.
Lushnjë falas