Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta

Të gjitha Individ Kompanitë
21/01/2009
Te gjitha qytetet falas
19/01/2009
Mini fabrike tullash e tjegullash ,dhe te gjitha prodhimet e baltes
Fabika ka nje sip prej 760 m ndertese e mbuluar dhe 2000m sip totale eshte e pajisur me 3 furra .dhome tharje Prese Greke per tulla me vrima dhe te plota,eshte e pajisur me te githa paisjet per prodhimin e vazove te luleve e ato te zbukurimit .te qypave e shtembave.ne inventar jane edhe 1 torno dhe ...
Berat falas
NDERTIME METALIKE 08/01/2009
NDERTIME METALIKE
PRODHOJME DHE MONTOJME KAPANONE DHE STRUKTURA INDUSTRIALE METALIKE
Durrës falas
07/01/2009
Shes lokalin Pica pub ARTE
BAR RESTORANT ne katin e pare 1 SALLE BANKETESH ME KAPACITET 300 VENDE 2 BALLKON PRITJE 3 BAR KAFE ME 40 TAVOLINA 4 KUZHINE 5 TUALET 2 COPE 6 LLOTO SPORTI. XHIRUA MUJORE 500000 LEKE PA LLOTON. SHITET PER MOSPATJE MUNDESI MENXHIMI PASI KEMI BIZNESE TE TJERA. VETEM PER PROFESIONISTE DHE FAMILJARE I GJ...
Tiranë falas
Shitet Linje Prodhimi per Patatina chips, Model FMC 1980, 180 kg/h 05/01/2009
Shitet Linje Prodhimi per Patatina chips, Model FMC 1980, 180 kg/h
Shitet nje linje prodhimi automatike "in-continue" dhe e kompletuar per patatina chips (patate fete e skuqur), kapaciteti 180 kg/hr, model FMC, e vitit 1980, gjithe pjeset ne kontakt me produktin jane inoks SS 304, ne gjendje te mire teknike, se bashku me shume pjese kembimi shtese. Ofrojm...
Vlorë falas
05/01/2009
SHES BIZNES
BAR RESTORANT ne katin e pare 1 SALLE BANKETESH ME KAPACITET 300 VENDE 2 BALLKON PRITJE 3 BAR KAFE ME 40 TAVOLINA 4 KUZHINE 5 TUALET 2 COPE 6 LLOTO SPORTI. XHIRUA MUJORE 500000 LEKE PA LLOTON. SHITET PER MOSPATJE MUNDESI MENXHIMI PASI KEMI BIZNESE TE TJERA. VETEM PER PROFESIONISTE DHE FAMILJARE I GJ...
Tiranë falas
26/12/2008
NITI KOMPANI
Perher te par ne kosov ju ofrojm ndihm ne shtepit tuaja kur ju keni defekte ne mbyllje te dyrve ne jua bejm zgjedhjen e keti problemi pra nese ju mbeneni mbrenda apo jasht edhe nuk mun te qelni deren ateher kompanija jon ju a ben ket zgjedhje te brenges tuaja pa e damtu deren apo dritaren tuaj sidhe...
Prishtine falas
23/12/2008
www.lumafashion.com
bizuteri fashion accessories
Ferizaj falas
18/12/2008
Asistente administrative
Kerkojme asistente zyre, asistente adnimistrative,asistent menagere, kordinatore etj. Kanditati/ja duhet te kete eksperience pune min 3 vjecare. Te kete mbaruar studimet e larta dhe te njohen italiane, prioritet ka kush njeh edhe gjuhen angleze. duhet te perdore shume mire kompjuterin dhe programet ...
Tiranë falas
16/12/2008
Oferte+shitje aktiviteti
Butik"SIRIS" me produkte cilesore ben nje ulje totale te mallit 20%. Nqs jeni te interesuar shitet si aktivitet i kompletuar sipas stilit modern dhe mallra shume cilesore per te gjitha moshat. cel 0693380022,tel 2351-531
Tiranë falas
03/12/2008
SHITEN PROFILE TE PETZUARA ÇELIKU KROM-40
Shiten profile te petzuara ÇELIKU KROM-40; Gjatesia 6100 mm; Gjeresia 135 mm; h=250 mm. Çmimi per 1kg 100 leke. Tel: +355682087343
Tiranë falas
25/11/2008
www.lumafashion.com
ofrojme bizhuteri fashion accessories me shumic dhe qmime shum te volitshne
Ferizaj falas
13/11/2008
Shes aktivitetin!
Shes aktivitetin e licensuar per Turizem,Sigurime dhe Imobiliare ne rrugen Qemal Stafa. Per me teper mund te paraqiteni ne zyren e agjensise. Cmimi 55000 euro. tel/fax 04 222 3 666
Tiranë falas
13/11/2008
Linje per prodhim te suvave dhe koleve
Ofrojme linja per prodim te Suvave,Kolit,bojave,beton dhe asfalt. Firma Bersa nga Turqija me perfaqsi ne Tetove Per me shume informata ne telefon: 0038970600730 Zija Plava
Te gjitha qytetet falas
27/10/2008
shes Hotel ne Golem
Hoteli eshte ne Golem, ne koder me nje pamje fantastike te detit Adriatik , rreth 1 km nga plazhi. Hoteli eshte rikonstruktuar teresisht ne 2001-2002. Sip 2.500 m2 . Vend parkimi, 15 dhoma,me banjo dhe kondicioner Restaurant i brendshem per 50 veta Salle konferencash per 40 veta 2 salete per takime ...
Tiranë falas
09/10/2008
Njoftim Shitje
Disponoj raki rrushi 2-3 vjecare shitet me 550 leke kilja (deri ne 400 kg)
Elbasan falas
05/10/2008
TRANSPORT DETAR DURRES-BRINDISI-DURRES,VLORE-BRINDISI-VLORE
OROJME TRANSPORT DETAR ME ANIJE 250t.KONTAKTONI NE NUMRIN CEL.0692130031
Durrës falas
MAQINERI PER PRODHIMIN E THASEVE PER CIMENTO,MIELL ETJ 25/09/2008
MAQINERI PER PRODHIMIN E THASEVE PER CIMENTO,MIELL ETJ
MAQINERI PER PRODHIMIN E THASEVE TE CIMENTOS DERI NE 5 SHTRESA + 1 SHTRESE PP/PE TE REJA PRODHIM I 2008 TEKNOLOGJI GJERMANE DHE JAPONEZE.
Tetove falas
"BAUMAX"shpk ofron PARKET, MOBILJE, DYER, DRITARE, SHKALLE TE BRENDESHME 22/09/2008
"BAUMAX"shpk ofron PARKET, MOBILJE, DYER, DRITARE, SHKALLE TE BRENDESHME
"BAUMAX"shpk tashme e njohur ne tregun Shqiptare per prodhimin e dhe shtrimin e PARKETIT. MOBILJEVE, SHKALLEVE TE BRENDESHME, DYER, DRITARE. Per me shume informacione rreth produkteve tona ju mund te gjeni ne [URL]http://www.donimeraj.com[/URL]
Tiranë falas
19/09/2008
SHITJE
TREGETOJME PER PICERITE DHE DYQANET MOZARELA DHE 7 LLLOJE TE TJERA DJATHI (CILIEGINE ,TRECINE,GORGONZOLA ETJ) TE PRODHUAR NGA KOMPANIA JONE NGA NJE MJESHTER ITALIAN .TRANSPORTI I GARANTUAR NGA ANA JONE .KONTAKTONI TEL 04367350
Tiranë falas
02/09/2008
SHES / JAP ME QERA APARTAMENTE DHE OBJEKTE BIZNESI
Jap me qera keto ambiente : -Nje bar (lokal) me cmim 300 Euro/ne muaj -Ambjenti poshte eshte 300 m2 keshtu si eshte 4 Euro/m2 (me mundesine per shfrytezim te ambjentit jashte perpara barit ) -Ambjenti siper(lokali-keshtu si eshte)me S=85 m2 me cmim 300 Euro/pagese mujore -Salle bilardo me S=85 m2 me...
Durrës falas
Produkte Letre "Harmony" 15/08/2008
Produkte Letre "Harmony"
Tregtojme produkte letre
Tiranë falas
Transport 15/08/2008
Transport
Bejme transportin e mallrave me kontejner nga Greqia per ne Kosove apo nga Durrsi per ne Kosove
Ferizaj falas
Okazion Biznesi 30/07/2008
Okazion Biznesi
Shes nje aktivitet mobilerie (per shitje mobiljesh)te krijuar prej 3 vitesh per arsye biznesi jasht shtetit.Mobileria ka eskluzivitetin e nje fabrike prestigjoze serbe qe eshte e njohur ne te gjith boten per prodhimet e saj,per me teper mund ta vizitoni ne sitin:www.simpo.co.yu Per cdo informacion m...
Durrës falas