Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta

Të gjitha Individ Kompanitë
15/05/2017
KURS PARUKERIE, THONJSH, VETULLASH TATOO.
OFROHET KURS PER PARUKERI, PUNIMIN E THONJVE, VETULLA TATOO. 0696679730
Tiranë falas
06/04/2017
KURS MANIKYR-PEDIKYR 10000 LEKE
Telefononi: 0696679730
Tiranë falas
31/03/2017
KURS PARUKERIE 10 000 LEKE NE MUAJ
Ofrohet kurs parukerie per vetem 10 000 leke ne muaj. 0696679730
Tiranë falas
31/03/2017
KURS MANIKYR-PEDIKYR
Ofrohet kurs per estetiken e thonjve per vetem 10 000 leke.
Tiranë falas
Auto Servis MARA 14/03/2017
Auto Servis MARA
**Autoservis Mara** ofron per automjetin tuaj me cmimet me te lira ne treg: - Sherbime Motorrike - Sherbime Xhenerike - Elektroauto - Baterist - Marmita Katalitike - Saldime
Tiranë falas
TetovCyti 12/03/2017
TetovCyti
Kerkoj nje vajz qe harxhon shum EURO ...Inbox..Kiss .
Tetove falas
02/02/2017
KURS PER THONJTE
Oferte per muajin shkurt. KURS PER THONJTE 15000 LEKE. 0696679730
Tiranë falas
25/01/2017
Ofroj pune instruktor teorie
Autoshkolla kristi kerkon nje inxhinier mekanik per te dhene mesimin e teorise. Te kete deshmine e instruktorit te teorise.
Tiranë falas
aiuto finanziario 11/01/2017
aiuto finanziario
Buongiorno Sono sig.ra Marchetti Martine, siamo una struttura di prestito rapido ed affidabile. Assegno di prestito ad tutte persona seria di buona moralità, onesta e sincera capace di rispettare il suo impegno, allora se siete nella necessità o nel problema di soldi sono disposto di un capitale c...
Itali falas
22/12/2016
JU OFROJME RUAJTJE OBJEKTESH ME ROJE PRIVATE, KAMERA E SINJAL ALARMI
JEMI POLICI PRIVATE ME 18 VJET PERVOJE. MARIM NE RUAJTJE OBJEKTE TE NDRYSHME, me POLICI PRIVATE, dhe ME KAMERA CILSORE E SINJALE ALARMI. CMIMET ME TE ULETA NE TREG. PERPILOJME KONTRATA LIGJORE PER KETO SHERBIME. Cel 0685146423
Tiranë falas
prodhojm dhe shesim kese te najllonit 22/12/2016
prodhojm dhe shesim kese te najllonit
Firma Grandplast nga peja bene prodhimin dhe shitjen e keseve te najllonit me ngjyra dhe madhesi te ndryshme sipas kerkeses tuaj per kontakt tel & viber 049460493 dhe 049422979 peje
Peje falas
19/12/2016
Doc.
Ju nevojitet nje leje qendrimi per ne Europe 1-2 vjecare e rregullt? Na kontaktoni nepermjet formularit.
Tiranë falas
Investment and Financing 05/12/2016
Investment and Financing
Investment and Financing Hi, We are seeking a business proposal with a fund manager with a good business project because we have an investor which is ready to deal with a good business plan after thorough study of the business summary. Kindly forward your business plan today. E-mail: [email protected]
Podgorice falas
Duke perdorur cdo projekt 03/12/2016
Duke perdorur cdo projekt
Duke perdorur cdo projekt Une e quaj Henri Durand, e-mail im eshte :[email protected] Ju jeni nje individ, biznes apo kompani qe kane nevoje per financim. Une jam ne dispozicion per te ndihmuar ju keni fondet e nevojshme per te realizuar projektet tuaja. Mos te humbim me kohe dhe te kontaktoni me...
Podujeva (Besiana) falas
Shitja - Vaj luledielli i rafinuar 24/11/2016
Shitja - Vaj luledielli i rafinuar
Paketimi: 1, 2, 5 liter shishe PET .. personalizuar e quajtur ne dispozicion qe do te thote qe ju mund te personalizohet etikete tuaj. Origjina: Spanje per Minimum: 100mt Order maksimale: 10000 mt Specifikimi vaj luledielli i rafinuar vetite fizike 1. Dukje: Nuk ka mbetje ne 40 deg. C 2. Testi Ftoht...
Tiranë falas
Finanzhilfe 20/11/2016
Finanzhilfe
Um Ihre Aufmerksamkeit, die Sie sind aus der Finanzierung Sie in großen finanziellen Schwierigkeiten sind; Ich bin bereit, Ihnen zu helfen, indem Sie Chancen für alle Menschen in Not mit einem sehr erschwinglichen Preis von 2% Finanzierung zu geben, bitte kontaktieren Sie mich, meine E-Mail-Adress...
Gjermani falas
14/11/2016
Zonje e nevojshme - Ndihmes
Kerkohet vajze terheqese 18-25 vjet per asistentet e punes / hostesses menaxher te huaj qe vjen ne Tirane nga 23 deri 28 nentor. Njohuri Mundesisht themelore te gjuhes angleze ose gjuhen serbe. CV me fotografi dergohet ne email [email protected] viber/whatsapp +38766677677
Tiranë falas
AlphaMarkets 19/10/2016
AlphaMarkets
Kompania **AlphaMarkets** kerkon te punesoj Avokat/e **Arsimimi dhe experience** -Diplome universitare e nivelit te dyte, Fakulteti i Drejtesise -Minimalisht 3 vjet eksperience pune si juriste **Te tjera:** -Njohuri shume e mire e ligjit mbi Shoqerite Tregtare -Njohuri mbi ligjin e Prokurimeve Publi...
Tiranë falas
23/09/2016
Depozite gazi 24000 litra me qera
Jepet me qera depozite gazi ne gjendje te shkelqyer per mbushjen e bombulave te gazit, vendosur ne 2500 metra toke ne sauk .Qeraja 30.000 leke ne muaj
Tiranë falas
ofrojme qadra me qera per dasma 15/09/2016
ofrojme qadra me qera per dasma
Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira.. gjithashtu transportimin dhe montimin e qadrave e bejme ne, Per hollesi te tjera Jeni te mirepritur te na kontaktoni ne numrin e celularit 0682290127 https://qa...
Lezhë falas
Ansig(kompani sigurimesh) Oferte per siguracionet e automjeteve. 07/09/2016
Ansig(kompani sigurimesh) Oferte per siguracionet e automjeteve.
Ansig eshte nje kompani sigurimi qe numeron rreth 17,900 kliente ne te gjithe Shqiperine.Shoqeria ka shtrire aktivitetin e saj ne te gjithe territorin e vendit.Ka ardhur prane jush ne Sarande,Rruga e gjykates,ne krah te ‘‘Foto Ladi'. Nese siguracioni I automjetit tuaj ka perfunduar ejani prane n...
falas
07/09/2016
Itali falas
asplus 25/08/2016
asplus
Sehr geehrte Damen und Herren Wir haben verschieden Projekte je nach Bedarf. Telekommunikation im Stammkunden bereich, oder auch Gelistete Aktie. Es hängt von Ihrem Personal bedarf ab. Es würde uns freuen wenn sie uns näheres über die Erfahrungen Ihrer Agenten mitteilen könnten. Mit Freundliche...
Prishtine falas
kerkoj nje vajz 20-30 ..... 18/08/2016
kerkoj nje vajz 20-30 .....
une 34 vjeqar jetoj e punoj ne gjermani kerkoi nje vajz te bukur per marrdhanje serioze nga trojet shqiptare.....
Gjermani falas