Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta

Të gjitha Individ Kompanitë
WEB Developer 21/07/2016
WEB Developer
Pershkrimi i punes Vend i lire pune per: - WEB Developer Detyrat - Mirembajtja e kodit te backend dhe frontend te itrendin. - Analizimi dhe permirsimi i kodeve ekzistuese. - Zgjerimi iideve ekzistuese dhe zhvillimi i tipareve te reja. Kualifikimet - Njohja e gjuheve progamuese: - PHP - MYSQL - Javas...
Gjilan falas
Ofrojme: Tenda Dielli, Tenda Kalceto, Tenda Kamionesh, Tapete kalceto. 25/06/2016
Ofrojme: Tenda Dielli, Tenda Kalceto, Tenda Kamionesh, Tapete kalceto.
Mabe Plastik Ofron 10% sconto per te gjitha produktet e saj per sezonin veror 2016 si me poshte: Tenda Dielli, Tenda Kamioni, Tenda Kalceto, Mushama te ndryshme, Tenda Vele. Tapete per kalceto. Mabe Plastik Durres Albania www.mabeplastik.com [email protected] Cel: 0692055588
Durrës falas
28/05/2016
u bej qefin femrave
kush te doje te beje qef te me telefonoje 0698965710
Tiranë falas
SHERBIME GJELBERIMI NE SHQIPERI 28/05/2016
SHERBIME GJELBERIMI NE SHQIPERI
OFROJME SHERBIME GJELBERIMI PER SHQIPTARE DHE TE HUAJ PASI KOMUNIKOJME ANGLISHT, GREQISHT. Sherbimet qe veme ne dispozicion jane: Shtrime bari; mbjellje lulesh; gardhe druri dekorative; larje pllakash me presion, etj per ambiente publike ose privat, shtepi ose vila, etj. Disponojme eksperience pune ...
Elbasan falas
Paulownia dru i cmuar 18/05/2016
Paulownia dru i cmuar
Ofrojme fidane Paulownia cilesia me e mire ne treg, klone Cotevisa fidanet jane te ritur ne sera speciale dhe jane te dimensioneve te ndryshme jane gati per mbjellje ne sezonin e pranveres-veres 2016 per informacione mbi projektin: www.paulownia-albania.eu cmimi i fidaneve 30cm --> 300 Lek cmimi ...
Vlorë falas
13/05/2016
Itali falas
04/05/2016
Itali falas
25/04/2016
OFROJME ruajtje objektesh me roje dhe kamera
JEMI POLICI PRIVATE PREJ 15 vitesh. JU OFROJME RUAJTJE TE OBJEKTEVE me roje ose me kamera DUKE JU OFRUAR cmimet me te uleta te tregut. Edhe ndermjetesi do shperblehet. Dergoni vetem me sms kerkesen tuaj, dhe do tju takojme e bisedojme per kushtet e kontrates ligjore. cel 0685246423
Tiranë falas
Oferta te mira per Kopshte/Bace te reja 07/04/2016
Oferta te mira per Kopshte/Bace te reja
MIRE SE VINI NE PASTRIMIN E SHERBIMIT TE KOPSHTARISE Ne krenohemi me besueshmerine tone, nje qasje miqesore dhe me e rendesishmja, njohurite tona te industrise. Ne kemi vite pervoje pune per klientet te shumte tregtare dhe te brendshme. Ne e dime se kenaqesine e konsumatorit eshte celesi per biznesi...
Durrës falas
23/02/2016
Elbasan falas
09/02/2016
Tiranë falas
22/01/2016
MIA CALL
Kerkon 30 operator te gjuhes italiane per fushaten GREEN NETWORK contrati.dehen te njohin mir gjuhen italine,nuk ka problem nese nuk ka punuar me par,te interesuarit te kontatojn ne TEL 0693105718.JU MIR PRESIM
Tiranë falas
Ofrojne kredi ne mes te individeve 16/01/2016
Ofrojne kredi ne mes te individeve
Pershendetje Une jam nje vecanerisht ne bashkepunim me disa banka qe ndihmon cdo person ne nevoje per financim dhe termat e mi jane te thjeshta dhe parate transferuar pronen e tij te sigurt nga banka ime
Vitia falas
01/01/2016
OFROJME RUAJTJE ME POLICI PRIVATE
OFROJME RUAJTJE TE OBJEKTEVE ME POLICI PRIVATE ose me KAMERA, ME CMIMET ME KONKURUESE NE TREG. KEMI PERVOJE 18 VJECARE DHE PERSONEL SHUME TE AFTESUAR. CEL. 0685146423
Tiranë falas
Kerkojme Call Agent/Team Leader te Gjuhes Gjermane 21/12/2015
Kerkojme Call Agent/Team Leader te Gjuhes Gjermane
DYNAMIC COOPERATION EXPLORE AGENCY Shpalle konkurs pune: Pozita: CALL AGENT dhe TEAM LEADER **KUALIFIKIMET DHE KUSHTET E PUNES:** 1. Agjenti duhet te njohe mire Gjuhen Gjermane 2. Orari i punes e Hene - e Shtune 09:00 - 17:00 (1 ore e 30 minuta pauze). 3. Kontate pune sipas ligjeve ne fuqi. 4. Trajn...
Prishtine falas
05/12/2015
Tiranë falas
20/11/2015
Trading
Per privatet dhe kompanite garantojme 20% fitim ne muaj te shumes se investuar per nje periudhe 10 mujore. Kapitali eshte i garantuar prej bankes. Per me shume informacion mund te na kontaktoni permes modulit.
Tiranë falas
Parmigiano-Rreggiano... 15/11/2015
Parmigiano-Rreggiano...
Pershendetje, jemi ketu per me ju ofruar shijet dhe profumin e produkte te Parmes: Parmigiano-Reggiano, Prosciuto, Sallam... cilesi e pare me cmim te arsyeshem. Per me teper info, na kontaktoni nepermjet email-it. Flm dhe ju uroj me te miren.
Tiranë falas
SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM 11/11/2015
SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM
SHITET ANIJE PESHKIMI 17,35 METRA DHE GJERESI 5,75 ME MOTOR MAN 360 KUAJ FUQI ME TE GJITHA LETRAT LICENCE LEJE LUNDRIMI TE GJITHA TE PAGUARA ANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NE KETE MOMENT PUNON ME MREZHA SHITET ME TE GJITHA MATRIALET QE KA SIPER KA STUKTURE QE MUND TA BESH DHE PER SARDELE OSE T...
falas
10/11/2015
Durres, shes Distribucion produkte profesionale parukerie+Dyqan 10.000 Euro
shes aktivitet qe meret me distribuzionin e produkteve profesionale per parukeri, aktiviteti esht i gatecem me te tera gati. ofroj kontakte dhe klientelen te ndertuar ne nje vit pune, te tera produktet importuara me fattura nga italia(MI). ofroj edhe nje dyqan ne nje pozicion kryesore te Durresit me...
Durrës falas
Chance.al 30/10/2015
Chance.al
**Chance.al** nje perandori qe po kalon kufinjte kombetar me prodhimin dhe ambalazhimin e lengjeve . Nje investim ne teknologjine me te fundit , bazuar ne standartet Europiane. Konjaku "Albanac " 12 vjecar eshte nje prej produkteve tona ,por jo vetem dhe se shpejti do te keni ne tryezat tu...
Tiranë falas
25/10/2015
Krujë falas
03/10/2015
Dizenjuse thonjsh
Tek Laura Nails kerkohet te punesohet nje vajze qe di te pikturoj ne minjature per dizaijnin e thonjeve Me orar te plote ose partime
Tiranë falas
Eshte me te vertete e vertete ne jemi duke i dhene te holla financiare 18/09/2015
Eshte me te vertete e vertete ne jemi duke i dhene te holla financiare
Me te vertete me te vertete eshte e vertete qe ne te japim siguruar ndihme financiare per individet dhe kompanite ne norme te ulet interesi respektivisht. Ne gjithashtu japin sherbime te gjate dhe te shkurter financiare afat. Firma jone ka regjistruar nje shume perparime ne ofrimin e sherbimeve te k...
Vlorë falas