Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta

Të gjitha Individ Kompanitë
SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM 11/11/2015
SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM
SHITET ANIJE PESHKIMI 17,35 METRA DHE GJERESI 5,75 ME MOTOR MAN 360 KUAJ FUQI ME TE GJITHA LETRAT LICENCE LEJE LUNDRIMI TE GJITHA TE PAGUARA ANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NE KETE MOMENT PUNON ME MREZHA SHITET ME TE GJITHA MATRIALET QE KA SIPER KA STUKTURE QE MUND TA BESH DHE PER SARDELE OSE T...
falas
10/11/2015
Durres, shes Distribucion produkte profesionale parukerie+Dyqan 10.000 Euro
shes aktivitet qe meret me distribuzionin e produkteve profesionale per parukeri, aktiviteti esht i gatecem me te tera gati. ofroj kontakte dhe klientelen te ndertuar ne nje vit pune, te tera produktet importuara me fattura nga italia(MI). ofroj edhe nje dyqan ne nje pozicion kryesore te Durresit me...
Durrës falas
Chance.al 30/10/2015
Chance.al
**Chance.al** nje perandori qe po kalon kufinjte kombetar me prodhimin dhe ambalazhimin e lengjeve . Nje investim ne teknologjine me te fundit , bazuar ne standartet Europiane. Konjaku "Albanac " 12 vjecar eshte nje prej produkteve tona ,por jo vetem dhe se shpejti do te keni ne tryezat tu...
Tiranë falas
25/10/2015
Krujë falas
03/10/2015
Dizenjuse thonjsh
Tek Laura Nails kerkohet te punesohet nje vajze qe di te pikturoj ne minjature per dizaijnin e thonjeve Me orar te plote ose partime
Tiranë falas
Eshte me te vertete e vertete ne jemi duke i dhene te holla financiare 18/09/2015
Eshte me te vertete e vertete ne jemi duke i dhene te holla financiare
Me te vertete me te vertete eshte e vertete qe ne te japim siguruar ndihme financiare per individet dhe kompanite ne norme te ulet interesi respektivisht. Ne gjithashtu japin sherbime te gjate dhe te shkurter financiare afat. Firma jone ka regjistruar nje shume perparime ne ofrimin e sherbimeve te k...
Vlorë falas
18/09/2015
Te filluar nje biznes me kredi finacial
Te filluar nje biznes, nuk keni nevoje per nje kapital financiar shkolles, jeni ne nevoje per te holla per te paguar faturat tuaja, ose keni nevoje per kapital financiar per te ngritur nje biznes te ri, cdo lloj financave qe ju duhet te na kontaktoni, sepse Ne u japim te gjitha llojet e sherbimet fi...
Durrës falas
A eshte per te filluar ate qe ju deshironi ne jete 18/09/2015
A eshte per te filluar ate qe ju deshironi ne jete
Eshte ndihme per te filluar jeten tuaj ose per te ngritur nje biznes te ri, ne te nxjerre jashte dy sherbime afatshkurtra dhe afatgjata financiare ne kategori te ndryshme ne nje norme te perballueshme te interesit. A ka kompania juaj firme apo industri nevoje per ndihme financiare, atehere ju jeni t...
Elbasan falas
Mbeshtetja ime kapital me te gjitha llojet e financiar 14/09/2015
Mbeshtetja ime kapital me te gjitha llojet e financiar
ne mbeshtesim me te gjitha llojet e sherbimeve financiare ndihme, nese jeni te interesuar ne cdo kontakt ndihme financiare ne, ne te siguroje kapital personal financiar, financa e biznesit, projekti, ne te nxjerre jashte dy sherbime afatshkurtra dhe afatgjata financiare ne kategori te ndryshme ne nj...
Prishtine falas
ju keni nevoje per kapital per biznesin tuaj 10/09/2015
ju keni nevoje per kapital per biznesin tuaj
Pershendetje njerez te mire atje, ju lutem degjoni ne japin te holla garantuar financiare organizatave te renda te biznesit te interesuara dhe individet. A doni te vet biznesin tuaj dhe keni nevoje per kapital per biznesin e pastaj te vijne tek ne ne cdo mbeshtetje financiare qe ju duhet, Sherbimet ...
Suhareke falas
kane ndihmen tuaj financiare per te filluar biznesin tuaj 07/09/2015
kane ndihmen tuaj financiare per te filluar biznesin tuaj
Ndihma financiare per te filluar biznesin tuaj? A keni nevoje per nje kapital financiar shkolle ?, A keni nevoje per te holla per te paguar faturat tuaja ?, A keni nevoje per kapital financiar per te ngritur nje biznes te ri? Çdo lloj i financave keni nevoje te na kontaktoni sot sepse Ne u japim te...
Mitrovice falas
Ne jep mbeshtetje financiare 07/09/2015
Ne jep mbeshtetje financiare
Ne jep mbeshtetje financiare per cdo organ qe eshte ne nevoje per ndihme financiare, ne te nxjerre jashte dy sherbime afatshkurtra dhe afatgjata financiare ne kategori te ndryshme ne nje norme te perballueshme te interesit, ose keni nevoje per ndihme financiare urgjente, keshtu qe te na kontaktoni p...
Prishtine falas
01/09/2015
Pastrim kimik
Kerkoj punetore per pastrim kimik me experience
Tiranë falas
SHITJA E panxhar sheqeri 20/07/2015
SHITJA E panxhar sheqeri
Bardhe panxhar sheqeri        - Ne dispozicion 11,000 MT ne muaj me kontrate per nje vit.        - Blerje minimale eshte 5,000 MT / muaj me kontrate 12-mujore        - Origjine ukrainase,        - Çmimi eshte 465 USD / -incoterms MT DAP        - Paking - polippopilena ...
Tiranë falas
Puno nga shtepija fol gjermanisht 07/07/2015
Puno nga shtepija fol gjermanisht
Für unser Call Center suchen wir Verstärkung, von zu Hause aus, in folgenden Bereich: Telefonisten für Marktforschungsanrufe (Outbound) Ihre Aufgaben: Marktforschung (Outbound): Wir führen im Auftrag von Marktforschungsinstituten in Deutschland, Österreich und der Schweiz telefonische Befragung...
Tiranë falas
01/06/2015
Tiranë falas
27/05/2015
Tiranë falas
Klinika Dentare Dhori Hanxhari 07/05/2015
Klinika Dentare Dhori Hanxhari
OFERTAT E "KLINIKES Dhori Hanxhari" sezoni Maj-Shtator! Te gjitha sherbimet Dentare 40% me lire se tregu wink emoticon 1. Ura Porcelani 5.000 lek Elementi 2. Ura Zirkoni 10.000 lek Elementi. Punimet jo Turke por Italiane. 3. Nje Mbushje e thjeshte 1.500 Lek 4. Nje Mbushje e komplikuar 2.00...
Tiranë falas
05/05/2015
Tiranë falas
05/05/2015
Tiranë falas
10/04/2015
kamariere
Kerkohen dy kamariere femra per bar kafe . Paga e kenaqshme
Tiranë falas
KURS PER MANIKYR, PEDIKYR, THONJ ME XHEL 29/03/2015
KURS PER MANIKYR, PEDIKYR, THONJ ME XHEL
Estetika e thonjve BORA, ofron kurse per manikyr, pedikyr, thonj me xhel me metoda profesionale ne teori dhe praktike. 069 66 79 730 / 069 20 33 140
Tiranë falas
04/02/2015
Infermjer
Ofrojm perkujdesje infermjerore ne shtepin tuaj. cel:069 99 66 514 Email:[email protected]**
Tiranë falas