Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë

Artikuj me pagese

Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament

Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.

Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira

Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...

Tiranë falas
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...

Shkodër 4600000.00 Lek
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...

Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️

Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti

Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze

Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....

Tiranë
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze

Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...

Tiranë

Artikujt e fundit

25/01/2021
mamica qe dun sexx te zjarrt 0684743059

Jam djal 31 vjech 0684743059

Durrës
25/01/2021
ME TEL...

Pershendetje kerkoj femra qe duan te kalojne disa caste intime dhe mbi te gjitha te ruajne sekretin me kontaktoni 069 57 97 107

Tiranë
Apartament 2+1 me qira në Ndocaj 25/01/2021
Apartament 2+1 me qira në Ndocaj

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me:

Shkodër
18000.00 Lek
Qift kerkon ni femer ose ni djal ose qift 25/01/2021
Qift kerkon ni femer ose ni djal ose qift

Cift i buker kerkon ni cift te ri ose ni vajz ose ni djal ju lutem duhet te jeni shum sekret dhe te paster ju mir presim ne ket .eml. [email protected]

Prizren
25/01/2021
Lidhje sekret!

Jam nje djal 31 vjec nga elbasani.Kerkoj nje mardhenie top sekret me nje mami ska rendesi mosha.Nr 0688335475 stop meshkujve

Kuçovë
25/01/2021
Ku jan Bo$$at ^Takime Hot^

Per takime sekrete me lek beni follow ne instagram dhe shkruani miss_albania_01 100$ oraa 200$ 2 ore. Instagram miss_albania_01

Tiranë
25/01/2021

Vlorë
Kontrolloni me shitësin
24/01/2021
KERKOJ NJE MIKE

Jam nje zoteri nga Tirana 44 vjec, po shkruaj per here te pare ne kete sit dhe shpresoj qe te kontaktoj vertete ate qe kerkoj. Dua te nis nje lidhje sekrete me ndonje vajze me cfaredo statsusi te moshes nga 20 - 40 vjec, te jete vajze qyetare e edukuar ka shume rendesi te jete elegante.Please stop v...

Tiranë
24/01/2021
Cift per cift serjoz she qefli

Jemi nje cift nga dr m 40 f 36 , Jemi te dashur me njeri tjetrin jemi shume te paster teper sekret dhe shume qefli ne kemi deshire te njifemi me cifte ose femra per tja kalu bukur meshkuj vetem jo 0694207283 ky nr ska vvats ap me shum esht fil tmarin njrz serjoz dhedhe u japim nr tone thjesht per qe...

Durrës
24/01/2021
KERKOJ FEMER ME PAGESE$$

kerkoj nke femer me pagese .te interesuarat te me shkruajne ne instagram kinder_boy1

Tiranë
Samsung Tv 4K 55 inch edhe Mi box s 2020 24/01/2021
Samsung Tv 4K 55 inch edhe Mi box s 2020

Shitet SAMSUNG SMART TV 4K UHD 55 inch Tv eshte ne gjendje te shkelqyer edhe xiaomi mi box s te vitit 2020 ka edhe abonim iptv

Tiranë
650.00 Lek
Jetoj ne itali 24/01/2021
Jetoj ne itali

Me quajn Mentor jetoj ne itali kerkoj nje lidhe serioze, jam 31 vjec per me te per ifo... 00393343011815

Itali
24/01/2021
Per femra qe duan te ngelen shtatzane

Per femra qe duan te ngelen shtatzane 0684097694

24/01/2021
Nuk po ngon plaka

Nuk po ngon plaka me ba qef me ndonje zonje apo qift sikur mosh tonë Pse jo dhe ndoj burr, pesha madhe ka humb oreksin ndoshta dhe mosha ne jemi 53-55 vj të bukur por kot nga kjo,eshte pa besi e madhe tek shumica njerzish ?

Gjyshi per femra 24/01/2021
Gjyshi per femra

Jam 52 vj nga diaspora deshiroj të kem kontakt me ndonje zonje apo qift mosha ska rendesi, pesha 48-70 kg, vetem oferta Serioze .email,[email protected]

Zvicer
24/01/2021
m per cift!

Pershendetje, 38m per cifte te hapur dhe pa komplekse... Viber: 0688226620

Tiranë
24/01/2021
Kerkoj vajz per seks

Kerkoj nje vajz per seks paguj shum mir vetem te jet e mir mosha nga 18 deri 25 vjece edhe te jet shum sekrete ❤️me shkruani ne insta rajr.ajn

Tiranë
23/01/2021
Kerkoj Lidhje Serioze

Jam Danieli nga Shkodra 22 Vjeq Kerkoj te njihem me nje Vajze per Lidhje Serioze jo Tallje!!!! 0688247151

Shkodër
23/01/2021
kerkoj nje vajze per lidhje serioze

Persh jam albani nga elb 24vj, Jam i interesuar per nje njohje shoqerore me nje vajza nga elb whatss..0677306449

Elbasan
23/01/2021
Per mamushet!

Jan nje djal 31 vjec.Jam i interesuar per mami te pa plotesuara,gjithcka ngelet sekret dhe midis miqsh.Nr 0688335475 jan i interesuar veten per femra stop gayve!

TITAN XHEL - E RRIT DHE E ZGJERON PENISIN 23/01/2021
TITAN XHEL - E RRIT DHE E ZGJERON PENISIN

Super produkt per rritjen e penisit . Porosit online. Efektet ma te veqanta; rritja she trashja e penisit deri ne 5 - 6 cm ), Zgjat kohen e marredhenies, Permireson penguin produces tek mashkujt, 100 % me licence origjinal dhe barked Pa efekte anesore. Xhel per rritjen e penisit fale substancave akt...

Prishtine
40.00 Euro €
23/01/2021
Vetem per vajza serioze

Kerkoj nje vajz serioze per seks Paguj shum mir vetem tjet e mir mosha nga 18 deri 25 vjece vetem te jet e paster dhe shum sekrete sepse jam ne nje lidhje marojm pun dhe nuk njifena mo

Tiranë
23/01/2021
Takim!!! Sot!!!tani

Pershendetje, jam 35 vjec, me pelqen te takoj ndo nje femer duke qen se skam kohe ne jeten e perditshme jam shum i zen me bizneset e mia. Duhet te jet e paster simpatike te ket komunikim te mire mosha ska rendesi apo ststusi . Nese me pelwen do dua ta takoj 3 her ne mua . Per shpenzimet dhe per cfar...