Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
19/06/2019
Kerkoj pasiv max 18 vj me pagese
Prsh kerkoj nje pasiv max 18 vj ,te jete i bukur tip cun mami per ta qire ne byth pa bere naze,i jap edhe lek ose dhuratat qe deshiron,kush eshte i interesuar vertet te me shkruaj per tu takuar me mua,cdo gje do mbetet sekret nuk do e marri vesh asnjeri .ju mirpres ketrushat e mi
Vlorë Kontrolloni me shitësin
19/06/2019
kerkojm femer per lojra erotike
Pershendetje jemi nje cift 30 30 kerkojm femra per treshe bi ose jo dhe cifte
Kontrolloni me shitësin
18/06/2019
sekret
PERSHENDETJE JAM 24 VJ KERKOJ FEMER 24-34 VJECE PER LIDHJE SEKRETE AFATGJATE NR TEL 0698433733
Kontrolloni me shitësin
18/06/2019
Jam Burr
Jam burr shm simpatik nga Zvicera 50 vj kerkoj qift ose femer deri 60 vj per knaqesi intime sekrete 0766352928
Prizren Kontrolloni me shitësin
18/06/2019
Kerkoj Babysitter
Kerkoj Babysitter per nje femije si dhe punet e shtepis te interesuarat le te kontaktojn +41793519170
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Kerkoje vajza 18/06/2019
Kerkoje vajza
Pershendetje jam nje djal qe jetoje jashte kam deshire te njihem me ndnj vajze serioze per lidhje kush eshte e interesuar te shkruaj ne whats up: +32467823085
France Kontrolloni me shitësin
18/06/2019
Seks pa lek
Pershendetje nqs ndonje adoleshente d.m.th 18 vjec i bie ne mendje per lidhje intime te me shkruaj sepse jam personi i duhur per ty jam 16-17 vjec dhe me shkruaj do ngelesh e befasuar
falas
kerkoj aktiva 18/06/2019
kerkoj aktiva
ka aktiva te forte qe duan te dominojne ne seks nje pasiv me shkruani
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Biznes për shitje në Shirokë 18/06/2019
Biznes për shitje në Shirokë
Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shirokë. Ambienti ndodhet pranë rrugës kryesore. Ka një ndërtim shumë cilësor, bashkëkohor dhe totalisht funksional. Ndahet në dy ambiente kryesore: ambient...
Shkodër 33000.00 Euro €
PASIV QE DUA AKTIVA HAMSHORA 18/06/2019
PASIV QE DUA AKTIVA HAMSHORA
KERKOJ AKTIVA PER SEKS TE FORTE ME CONI FOTO SE DO JUA KENAQ FORTE FARE DER NE FYT K,,,, XXXX PRES SMS NGA JU
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/06/2019
JAM PASIV DHE KERKOJ HAMSHORA AKTIVA
KERKOJ AKTIVA SEKSI DHE TME QIJNE FORTE SI PASIV I EGER QE JAM ME SHKRUANI ME SMS INBOX DHE DO JU PERGJIGJEM ME CONI DHE FOTO XXXX SE ATA QE E KAN TE MIR DO JUA CMEND FARE DER FYT MMMM
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Ardi Bushi hiq njoftimet e reme do te gjej belaja 18/06/2019
Ardi Bushi hiq njoftimet e reme do te gjej belaja
I lutem Admistratorit Ky Person Ardi Bushi hap njoftime te reme eshte mashtrus ordiner fshija Postimet.
Lezhë Kontrolloni me shitësin
18/06/2019
Kerkoj vajze.
Prsh. Jam nje djale 30 vjec. Nuk kam paguar ndonjeher e as qe kam per te paguar per ndonje femer. Nese ka ndonje vajze qe eshte e interesuar vetem per mardhenie intime pa angazhime te tjera, gjithsekush ne jeten e vet. Ne dr ose tr le te lajmerohet. Klm
Kontrolloni me shitësin
18/06/2019
Samiri
Jam djal 30 vjeq i bukur i gjat romantik sexy jam per lidhje serioze ose takime sekrete zdo zhgenjeheni vajza ose mami +38972211455 ose 0038972211455
Shkup 1000000.00 Euro €
JAM Djale 24 VJEC , KERKOJ NDONJE FEMER QEFLIE SEKRETE TEL 067 6993 147 18/06/2019
JAM Djale 24 VJEC , KERKOJ NDONJE FEMER QEFLIE SEKRETE TEL 067 6993 147
JAM AURONI 24 VJEC , KERKOJ NDONJE FEMER QEFLIE SEKRETE TEL 067 6993 147
Kontrolloni me shitësin
18/06/2019
Per femrat
Pershendetje jam nje djale 25 vjec kerkoj femer per te bere gjithcka, per ti kthyer deshirat dhe fantazite e tua ne kenaqesi reale dhe ndjeshmeri ne maksimum
Tiranë Kontrolloni me shitësin
OKAZION: Apartament 2+1 në shitje tek Ura Dervishbeg 18/06/2019
OKAZION: Apartament 2+1 në shitje tek Ura Dervishbeg
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg. ✔Apartamenti përbëhet nga: -sallon -kuzhinë të bollshme -2 dhoma gjumi -2 banjo -2 ballkone franceze ✔Cilesi të apartamentit: -dyer cilësore druri -lavastovilje pianurë -sistem...
Shkodër 77000.00 Euro €
Pershendetje te gjitha zonjave.ne vecanti atyre qe jan mami 18/06/2019
Pershendetje te gjitha zonjave.ne vecanti atyre qe jan mami
Kushdo qe esht e interesuar per te kaluar momente te bukura te kontaktoje nuk do zhgenjehet.do ju plotesoj cdo gje qe doni ne qoft se dini te kenaqni ashtu si duhet nje mashkull, ju premtoj.0693680005
Elbasan Kontrolloni me shitësin
Objekt 2-katësh me qira 18/06/2019
Objekt 2-katësh me qira
Sun Real Estate ofron me qira një objekt 2-katësh me sipërfaqe 440 m² për secilin kat. Objekti ndodhet në rrugën “Adem Jashari”, pranë kolaudimit të makinave. ✔Cilësitë e ambientit: – Ka vetratë të madhe xhami në të dy katet. – Ndodhet buzë rrugës kryesore. – Katet mund të lëshohen me qira edhe të n...
Shkodër Kontrolloni me shitësin
18/06/2019
Kerkoj femer te vetmuar dhe serioze
Jam nga Tirana 41 vjec serioz me shkolle te larte dhe i punesuar ne pozicion te mire pune kerkoj nje femer te vetmuar dhe qe nuk jane plotesuar deshirat ,te jete serioze dhe e kulturuar kush eshte e interesuar te bej sms ne watcap 0682643792 flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
⚠️⚠️⚠️EDHE 1 HER BENI KUJDES NA KI PERDORUS SE ESHT MASHTRUS KUJDES⚠️⚠️⚠️ 18/06/2019
⚠️⚠️⚠️EDHE 1 HER BENI KUJDES NA KI PERDORUS SE ESHT MASHTRUS KUJDES⚠️⚠️⚠️
I bej thirje administrator te ksaj faqja tja bllokoj ose te me heqi numrin nga lajmerim se doti ket punet keq ai mostra ju falminderit per mirkuptimin
Tiranë Kontrolloni me shitësin
⚠️⚠️KUJDES NGA KI MASHTRUSI SE DO JU SHPENDAJ NUMRAT ⚠️⚠️ 18/06/2019
⚠️⚠️KUJDES NGA KI MASHTRUSI SE DO JU SHPENDAJ NUMRAT ⚠️⚠️
Ju litem administrator te ksaj faq qe ti pastroj kto tipa se jan te rezikshem ju bej thirjet te gjidhve qe futen ke kjo faqe te bejn kujdes nga manjaket ⚠️⚠️⚠️❗️
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Kosovo Detective 18/06/2019
Kosovo Detective
Hetues Privat / Detektiv Privat
Zvicer Kontrolloni me shitësin
17/06/2019
Burri i martuar kerkon njeF per mom.tezjarrta me 28 gusht 2019 ne durrs
Jam nje burr i martuar 39v. Nga KS.punoj e jetoij qe 30v.ne shtetet e perendimit kerkoj nje F. Qe kur te vi ne pushim pasi e kam edhe shtepin time ne durrs te kaloim disa momente te zjarrta se bashku ju premtoi se nuk do te zhgenjeni jam i dukshem edhe sportist me me kontakto ne skype [email protected]
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin