Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
18/09/2019
Per citet qe jan ne kerkim te nje mashkulli
Per ciftet qe jan ne kerkim te nje mashkulli sekret dhe korrekt Me ekperjenc me ciftet
Durrës falas
18/09/2019
Kenaqesi
Jam burre 57 vjeqar. Mendoj te mu lajmrohet ndonje vajze,grua.e paguaje.
Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
Kërkoj grua të pjekur
Përshëndetje Jam një djalë 33 vjecar i paraqitshem dhe serioz. Jam i martuar, i arsimuar jashtë vendit dhe i punësuar në Tiranë. Kërkoj një femër të pjekur, jo adoleshente, preferoj tek mosha 40 vjeç e sipër, për marrëdhënie sekrete afatgjatë. Nuk ka rendesi pamja fizike, mosha apo statusi social, m...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Na ndiqni ne faqen tone ne instagram 18/09/2019
Na ndiqni ne faqen tone ne instagram
Na ndiqni ne faqen tone ne instagram
Kontrolloni me shitësin
Beni follow faqes 18/09/2019
Beni follow faqes
Na beni follow faqes
Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
Per il travestita scrivimi qua non ho whats app
Non ho whats app
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
****Tirane, ofroj vend pune TELEMARKETING ne gjuhen GREKE
TELEMARKETING Flet nje nga gjuhet e huaja: - Italisht - Anglisht - Gjermanisht - Greqisht Nese pergjigjja eshte PO, atehere ne po te kerkojme TY!!! Ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e Telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t�u rritur profesionalisht dhe ekonomikish...
400.00 Euro €
18/09/2019
Per marion me bythet e bukra
Me shkruaj
Kontrolloni me shitësin
Travestita italiano a Tirana 4 giorni per ATTIVI 33\55 enni super pompini 18/09/2019
Travestita italiano a Tirana 4 giorni per ATTIVI 33\55 enni super pompini
Travestito in privato a Tirana centro BLLOKU fino a domenica sera PASSIVO depilato sexy intimo faccio super pompini naturali CERCO ATTIVI 32-58ANNI.. gratis.. Contattami su whatsapp 00393391940655
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
Mashk per cift
Pershendetje, 34m per cifte 40-50vj. Viber: 0688226620
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
Veq per loqka
Pershdetje loqka ma mira nese ka naj loqk qe eshet e intersuar per takime me shkruani
Prizren Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
Kerkoj djem pasiv
Kerkoj djem pasiv me vend ,te paster dhe jo me shume se 27 vj. Me shkruani ne emaili [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/09/2019
Passive angli
Jam nje djal 34 vj pasiv ne angli Dua te njihem me aktiva ktu per tja kaluar mire. Secret ju lutem dhe jo time waisted Thx
Kontrolloni me shitësin
17/09/2019
Jam nje Djal 29 vjec kerkoj nje lidhje me nje vajze
kerkoj nje lidhje me nje femer,te jete ne tirane e sjellshme dhe e kuptushme me shkruani ne nr 0683421288
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Kerkoj mashkull me shpi tek 21 dhjetori 17/09/2019
Kerkoj mashkull me shpi tek 21 dhjetori
Jam 22 vjec , PASIV. Jeton ne tirane tek 21 dhjetori. Kerkoj mashkull ti bej gojore kundrejt nje pagese. Kam trup model dhe byth te bukur.Te ket shtepi afer 21 dhjetorit ne tirane. Te jet sekret dhe simpatik. Me shkruani ne Email: [email protected]
Tiranë 50.00 Lek
17/09/2019
KERKOHET SHOQERUESE PER 1 NATE NE MUAJ. PAGA FIKSE 800/EURO NE MUAJ + EKSTRA.
Kerkohet nje vajze e moshes 19 - 35 vjec, me paraqitje shume te mire fizike, sexy, si shoqeruese per 1 nate ne muaj. Paga eshte fikse 800 euro + ekstra eventuale. Cdo vajze e interesuar dhe serioze, mund te kontaktoje ne mailin: [email protected] TIRANE/DURRES
Tiranë 800.00 Euro €
17/09/2019
KERKOHET SHOQERUESE PER 1 NATE NE MUAJ. PAGA FIKSE 800/Euro ne muaj + EKSTRA.
Kerkohet nje vajze e moshes 19 - 35 vjec, me paraqitje shume te mire fizike, sexy, si shoqeruese per 1 nate ne muaj. Paga eshte fikse 800 euro + ekstra eventuale. Cdo vajze e interesuar dhe serioze, mund te kontaktoje ne mailin: [email protected] TIRANE/DURRES
Tiranë 800.00 Euro €
17/09/2019
Iteresohem per njohje me ndo nje Vajze te Siqert.
Jam Djal me orgjin nga jugu po banus Tirane mosha 32 vjec tip i qet i dashur serjoz shume simpatik merem me gym fitness. Jam pa vese te keqija kam shpin time jam pune bej Jet Normale . Jam iteresuar te njifem me ndo nje vajze te Siqert per njohje Serjoze . Vajza qe preferoj te jet e gjat me trup te ...
Kontrolloni me shitësin
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 34/58 anni 17/09/2019
ITALIANO bocca super PASSIVO A TIRANA PER ATTIVI 34/58 anni
Ciao sono a Tirana 41 anni passivo super bocca pompino cerco ATTIVI 34/58anni succhii e lecco ospito contattami su WhatsApp 00393338568116
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/09/2019
Do te bej byth kuqe ;) (spanked)
I'm 25, man, tall, sporty, I can only meet people in Tirane with a place. I love spank and cum (a lot). Write via e-mail, I will reply as soon as I read. Luciano
Kontrolloni me shitësin
16/09/2019
Cifti kerkon Vajz per Treshe
Prsh, jam djal nga kosova. un dhe gruja ime kerkojm 3she.. Jemi 21dhe 19 vjeq jemi nga Prizreni Gruja ime esht Bi dhe don me provu me nje Goce... Per me shum Info lajmrohu tek Emaili: [email protected] Vetum Femra!!!!
Prizren Kontrolloni me shitësin
16/09/2019
Kerkoj mami 100% sekret, paguaj shume dhe bakshishs
Kerkoj mami 35-45 vj, pagesa e larte me € dhe bakshishe shume, me kontakto ne email. Vetem mama jo fake,
200.00 Euro €
16/09/2019
Jam serjoz
Kerkoj nje cun per njohje afatgjate...nga Fieri ose Vlora...per me shume detaje sms ne whatsupp 0693825787
Vlorë Kontrolloni me shitësin
Info 16/09/2019
Info
Follow faqen ton ne insta per shum surpriza
Tiranë Kontrolloni me shitësin