Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
Bukuroshi-sekret per femra 27/05/2019
Bukuroshi-sekret per femra
Jom 24 vjeqar nga peja jom i gjat 185-80kg jom i bukur ne trup , i pashem ne fizionomi k.... 19cm , kerkoj femer +18 per relax Mundeni mem kontaktu edhe whatssap +38649530120
Peje Kontrolloni me shitësin
ZHIGOLO 27/05/2019
ZHIGOLO
Jam duke punuar per nje te ardhme me te mir
15.00 Euro €
Takim per cifte..dhe femra.. 27/05/2019
Takim per cifte..dhe femra..
Hi! Serioz me vend 30 vj 185 87 kg me shume eksperience me cifte dhe sex ne grup..permasat.. 19 cm..paraqitje dhe gjithmone me vend..per te mirepritur..njerez..me te njetat deshira dhe ne kerkim te kenaqesive..te reja..
Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Kerkoj kamarjere femer
Kajo lounge bar kerkon te punesoje nje kamarjere femer. Rroga do jete e kenaqshme. Rr andon zako cajupi afer stadiumit dinamo
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Kerkoj femra ose mami
Kerkoj femra ose mami per takime intime gjithcka sekret jam 21 vjec per me shume kontaktoni ne whatsapp ose viber +38345634924
Prishtine Kontrolloni me shitësin
Pershendetje te gjitha femrave nga elbasani 26/05/2019
Pershendetje te gjitha femrave nga elbasani
per te gjitha femrat qe duan te kalojne momente te bukura.te me tel ne 0695139624.nuk do zhgenjeheni
Elbasan Kontrolloni me shitësin
Shqipopedia.org 26/05/2019
Shqipopedia.org
Shqipopedia.org ju ofron mundesine te gjeni cfare kerkoni: si njoftime dhe artikuj te kategorive te ndryshme, oferta, produkte dhe detaje mbi kompani e biznese. Vizitojeni nje here faqen shqipopedia.org dhe do shikoni qe aty do te gjeni veten. Faleminderit. https://shqipopedia.org
Tiranë falas
Kerkoj Femra dhe mama sita qe u mungon sexi ose dua te provojn sex te pa gopur . 26/05/2019
Kerkoj Femra dhe mama sita qe u mungon sexi ose dua te provojn sex te pa gopur .
Pershendetje Jam Romantiku me banim Tirane shume qeflli ne sex serjoz dhe sekret kerkoj lidhje intime me mama sita ose goca qe u mungon sexi dhe partneri nuk i josh mir te kalojn njeher nga une per nje sex te pa gopur rezistent . Kush mami ose vajze do sex potent dhe qe te dilni ne takim ruhet priva...
Kontrolloni me shitësin
Mashkull Tek Kerkoj Cifte per sex treshe ose partneri te shofi femren duke per sex me mua . 26/05/2019
Mashkull Tek Kerkoj Cifte per sex treshe ose partneri te shofi femren duke per sex me mua .
Jam Mashkull Tek serjoz dhe shume sekret kam eksperjenc me Cifte sex treshe ose partneri ta shofi femren duke per sex me mua jam shume simpatik dhe me shume epsh . Kerkoj ndo nje Cifte per takim sote per te kaluar nje eksperjenc te bukure . Pres me shkruani viber ose whats aap 0682143082 stop pedera...
Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Cift kerkon nje cift per Sex
Jemi cift kerkojm nje cift per Sex. F 42 viet M 46 viet. Jetojm jasht per moment jemi en pushjm en ks. Lemrojni se jeni cift Numrj +37745328467
Kontrolloni me shitësin
80 euro 26/05/2019
80 euro
80 euro.. e disponushme vetem ne fier. dergo numrin. nje foto te lekeve dhe nje foto trupi pa fytyren.. kis kis jo kalamaqe
Fier Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
kerkoj nje fermer
Kerkoj nje femer te bukur
Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
100 euro takimi per zonjat sekret
Prsh, jam 31 vjec nga Tirana. Trup normal, intelektual dhe shume sekret. Interesohem per nje lidhje sekrete kundrejt pageses me nje femer, sidomos moshat 40-60 vjec, cdo gje sekret dhe respekt i ndersjellte. Jam kurioz te eksperimentoj ne kete fushe :) te interesuarat te shkruajne ketu.
Tiranë 100.00 Euro €
Takim tirane 26/05/2019
Takim tirane
Jam 30 vjece Takim tirane Me shkruaj WhatsApp-Viber: +491628569565
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Kerkoj nje femer deri ne 40 vjece per lidhje serioze
Jam 51 vjec, nga Tirana, 165cm, fatkeqesisht i divorcuar. Jam me universitet dhe punoj prej shume vitesh ne shtet. Jam njeri i mire, me dinjitet, i shendetshem dhe pa vese. Per te ruajtur privatesine time kaq mund te them ketu. Kerkoj te njihem me nje femer beqare deri ne 40 vjece, me universitet, p...
falas
26/05/2019
Per njohje serioze
Jam 51 vjec, i divorcuar, nga Tirana. Jam me universitet, i punesuar prej shume vitesh ne nje institucion shteteror. Interesohem te kem nje kontakt me nje femer deri 41 vjece, per cfaredolloj lidhjeje sidomos serioze. Per arsye personale, ketu nuk mund t'ju tregoj gjithcka per veten time, por ju the...
falas
Kerkoj lidhje intime me mama sita ose ndo nje vajze me banim Tirane. 26/05/2019
Kerkoj lidhje intime me mama sita ose ndo nje vajze me banim Tirane.
Jam Romantiku nga Tirana shume qeflli ne sex dhe me shume fantazi sensuale kerkoj lidhje intime me ndo nje mami ose ndo nje vajze me banim Tirane ose Durres per lidhje intime jam shume serjoz dhe sekret pres sms viber whats aap 0682143082
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Vajze per qellime serjoze. 26/05/2019
Kerkoj Vajze per qellime serjoze.
Pershendetje jam Nje Djal me orgjin nga jugu po banus Tirane jam 32 vjec tip i qet i dashur pa vese te keqija . Jam i gjat 191 cm brun pak zeshkan gjyra suve jeshile hund vogel trup i palestrum me muskuj . Iteresohem te njifem me nje vajze me banim Tirane per qellime serjoze Femra qe preferoj te jet...
Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Kerkoj nje Vajz per Fejes.
Jam NJe Djal me orgjin nga jugu po banus Tirane jam pa vese te keqija jam 32 vjec i paraqicem . Ka ndo nje vajze me banim Tirane per njohje serjoze flasim si fillim shifemi live camer whats aap po e pelqyem njeri tjetrin vazhdojm per me tej per ti len koh njeri tjetrir per tu njohur me mir dhe nje f...
Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Per zonja!
Pershendetje! Jam nje djale nga tirana 30 vjec! Jam shum serioz,korrekt dhe i rregullt! Me pune te mire, dua te njoh nje zonje nje mami nje femer qe kerkon te realizoje cdo deshire seksuale per tja plotesuar te gjitha fantazite erotike per ta bere te ndjeje dritherima orgazme do jem skllavi i saj ne...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Dua nje vajz per seks 25/05/2019
Dua nje vajz per seks
NJE VAJZ PER SEKS PAGUAJ DHE LEK SA TE DOJ NUK ESHT PROBLEM [email protected]
Durrës 100.00 Euro €
25/05/2019
Kerkoj nje femer per lidhje serioze
Quhem Edi. Jam 51 vjec, i divorcuar, nga Tirana. Jam i arsimuar me universitet, punoj ne nje institucion shteteror. Interesohem te kem nje kontakt me ate qe i interesoj per cfaredolloj lidhjeje sidomos serioze. Per arsye personale, ketu nuk mund t'ju tregoj gjithcka per veten time, por ju them nje t...
falas
25/05/2019
Kerkoj Trans/Crossdresser
Kerkoj nje trans/crossdresser per te kaluar momente dhe eksperience ndryshe.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Tokë në shitje në Bushat 25/05/2019
Tokë në shitje në Bushat
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bushat me sipërfaqe 10 dynym. ✔Cilësitë e tokës: – Toka ndodhet buzë rruge, në autostradë. – Është shumë e përshtatshme për ndërtim. – Zotëron dokomentacion të rregult pronësie. Çmimi: 30’000 €/dynymi ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në...
Shkodër 300000.00 Euro €