Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
18/08/2019
Pershendetje
Pershendetje.Jam mashkull 37 vjec nga Tirana.Jam i martuar,kerkoj nje mike sekrete per marredhenie intime.Te jete simpatike dhe e komunikueshme.Nuk kerkoj prostituta as ndonje lloj materialisteje.Kerkoj nje femer qe ka nevoje per nje mik te mire per te kaluar momente te bukura.Nese dikush eshte e in...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/08/2019
Kerkoj nj vajz kundrejt pageses
Kerkoj nj vajz kundrejt pageses t interesuarat tm dr SMS 0699578241
Sarandë 100.00 Euro €
18/08/2019
Jam nje djale 194cm i gjate trup fitness Dhe kerkoj....
Jam nje djale shume potent 194cm i gjate dhe trup fitness.Shume serioz persa i perket sekretit. Kerkoj vajza ,gra, cifte per te shkuar bashke ne qiellin e 7 (shtate) . Ju le kontak email dhe nr per whatsapp ose viber: 0677181633 ose email [email protected]
Kontrolloni me shitësin
18/08/2019
50€
Kerkoj femer sot per nga darka ! Ofroj 50€ per 1 ore . Jam nga Tirana , jam 28 vjc , 175 i gjate , 73kg .
Tiranë 50.00 Euro €
18/08/2019
Jap 20 per 1 or seks. Femra 18 -45
Jam martini 22 vjec tiran. Jam sekret. Ofroj 20 per 1 or seks. Femrat e interesuara le t m shkruajn. Email [email protected]
Tiranë 20.00 Euro €
Mjalte Bio ne shitje 18/08/2019
Mjalte Bio ne shitje
I sapombledhur, i freskët, plot vlera e plot aromë. Perse duhet te na zgjidhni ne ? Ky prodhim eshte bio per faktin sepse i perket kesaj stine , ndryshe nga prodhimet industriale te cilat gjenden ne cdo lloj kohe duke e shtuar prodhimin me metodat me te ndryshme ne ditet e sotme , Por vleresimi juaj...
Kontrolloni me shitësin
18/08/2019
E RRITNI
PËRSHKRIM PËRSHKRIM Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre esht...
Prishtine 130.00 Euro €
18/08/2019
hi ciftet
pershendetje .kerkoj cifte ose mami per takime sekrete kundrejt pageses pagesa eshte shum e mir
200.00 Euro €
18/08/2019
kerkojm mashkull
kerkojm mashkull potent per njohtim,ne fillim ne camer pastaj shohim jetoj ne gjermani
Kontrolloni me shitësin
18/08/2019
Sex kundrejt pageses
Kerkoj lidhje me nje femer te jet me mosh max18- 30 kundrejt pageses te bej marrdhenie me mu Email [email protected]
Tiranë 50.00 Euro €
18/08/2019
Takime sekrete
Takime sekrete me goca dhe mami thjesht per nje eksperience ndryshe..jam 27 vjec
Tiranë falas
Kerkoj Aktiv me vend ne Tirane 30 vjec e siper 18/08/2019
Kerkoj Aktiv me vend ne Tirane 30 vjec e siper
Jam Erjobi 26 vjec kerkoj nje aktiv per lidhje seksi ne tirane te ket ven me shkruani ne fb Erjon kotoli ose [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Kerkoj femer që thith mirë
Kerkoj nje shoqe per lidhje intime qe di të thith mirë, sa her qe vij ne pushim të takohem pijm ham Dhe knaqem të jetë nga rrethi pz mosha me e vjeter të jetë 55 vjet
Prizren Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Jan nje djal shum sekret
Jam nje djal shum sekret Vetem ciftet korrekt te kontaktojn 0683377296
Tiranë falas
17/08/2019
Jam djal shum sekret per ciftet
Jam djal shum sekret dhe korrekt Vetem per ciftet korrekt dhe sekret
Tiranë falas
17/08/2019
hi
Kerkoj nje vajze lesbike ose bi per te kaluar caste te bukura te jet me eksperienc.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Kerkoj mami
Kerkoj nje mami nga mosha 40-60 te jet sex lady vetum 5 or ne Tiran , Prishtin, Shkup
500.00 Euro €
17/08/2019
Per gocat
Prsh!jam nje djal 24 vjec jetoj ne angli kush nga gocat ka deshire te kaloj sisa dite pushime super luksoze mund te me shkruaj !!ju pres....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Arming 17/08/2019
Arming
Kerkoi pune me arming ne europ kam pervoi pune 9 vite. Viber-0038970668658 ose Wp 0038970668658
Tetove Kontrolloni me shitësin
OKAZION!!! Shitet WORKSTATION 259 EURO. 17/08/2019
OKAZION!!! Shitet WORKSTATION 259 EURO.
Fujitsu Celsius H Series Procesor Intel Core TM i7 - 2620M CPU @ 2.7GHz RAM 8GB HDD 1TB 15.6' display NVIDIA Quadro 1000M Përdorur vetëm 2 vjet me programe inxhinierike dhe arkitekture. AutoCAD, REVIT, Civil 3D, SAP 2000 (fully licenced). Çmimi i diskutueshëm!!!
Tiranë 259.00 Euro €
17/08/2019
Prsh
Prsh isha i interesuar per nje femer qe di te bej masazh mund te me shkruani ne email
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Kerkoj femer XXL
Kerkoj nje femer te shendoshe, sa me e madhe ne peshe aq me mire per takim intim. Mosha nuk ka rendesi, per detajet flasim nepermjet modulit.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Kerkoj Nje Vajze per njohje Serjoze.
Jam Andi me banim Tirane mosha 32 vjec tip i qet i dashur serjoz jam i paraqicem. Kam Shpin time dita per mua fillon kafe pun shpi palester. Iteresohem te njifem me nje vajze per qellime serjoze. Vajza qe preferoj te ket keto cilesi te jet e gjat 1e70 ose 1e75 te ket trup te rregull e thjesht si tip...
Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Per Mami ose Vajza
Jam 32vjec. Kerkoj Femer per lidhje intime per qejf. Le numrin per whatsup/viber +393483612752
Tiranë Kontrolloni me shitësin