Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
01/06/2020
Hamshor
Per vajzat dhe mamit qeflie te kontaktojn ne nr 0683790880
Kontrolloni me shitësin
31/05/2020
Turi
28 vjec tirane 0695550809
Kontrolloni me shitësin
31/05/2020
kerkoj femra me pagese deri ne 50 mij
Persh jam nje djal qe jetoj ne angli kerkoj femra me pages +447448257889 whatsup
50.00 Lek
Me qe hapen rruget neser 31/05/2020
Me qe hapen rruget neser
Kush do nga femrat ofroj 100 euro per sex Cdo gje korrekte dhe serioze kontaktoni ne email tim [email protected]
100.00 Euro €
Kerkoj aktiv qe me blene kete makine 31/05/2020
Kerkoj aktiv qe me blene kete makine
Jam 22 vjec pasiv nga Lezha kerkoj nje aktiv qe me blen kete makine qe kam fiksim, edhe do takohemi sa here te doj ai, jam mesuar te takoj vec njerez me lek prandaj kerkoj shume. Me shkruani ne fb “Noel Pasiv”
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj 1 goc 31/05/2020
Kerkoj 1 goc
Përshëndetje, Jam 1 çun 24 vjeç me banim ne tr kerkoj 1 goc per lidhje , të me kontaktojn ne adresen [email protected] Kjo është adres sa për kominikim pasi nuk dua ta bëj publik nr tim këtu duke par Dhoj e dhoj njerzish pa bes ketu flm.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
31/05/2020
Përshëndetje
Jam një 45 vjeçar nga Tirana dhe jam në kërkim të një studente ose edhe grua të martuar të pa kënaqur. Ofroj ndihmë ekonomike.
Kontrolloni me shitësin
31/05/2020
Kerkoj nje femer dinjitoze deri ne 42 vjece per lidhje te cdo lloj natyre qe ajo deshiron
Jam 52 vjec nga Tirana. I divorcuar. Me arsim universitar dhe i punesuar. Jam tip romantik, me kulture dhe edukate. Te tjerat i bisedojme gjate takimit dhe njohjes. Kerkoj nje femer dinjitoze deri ne 42 vjece per lidhje te cdo lloj natyre qe ajo deshiron. Jeta duhet jetuar dhe shijuar ashtu sic e me...
Te gjitha qytetet falas
31/05/2020
Kerkoj nje femer dinjitoze deri ne 42 vjece per lidhje te cdo lloj natyre qe ajo deshiron
Jam 52 vjec nga Tirana. I divorcuar. Me arsim universitar dhe i punesuar. Jam tip romantik, me kulture dhe edukate. Te tjerat i bisedojme gjate takimit dhe njohjes. Kerkoj nje femer dinjitoze deri ne 42 vjece per lidhje te cdo lloj natyre qe ajo deshiron. Jeta duhet jetuar dhe shijuar ashtu sic e me...
Tiranë falas
31/05/2020
Kerkoj nje vajze kundrejt pageses.
Kerkoj nje vajze te moshes 18-30 vjece per takime kundrejt pageses. 70-150€
Tiranë 300.00 Euro €
Kerkoj bi 31/05/2020
Kerkoj bi
Jam 27 vjec kerkoj nje femer per martese formale un kam qef meshkujt por kam deshire ta shikoj gruan time te beje seks me te tjere ne krevatin tim pres vajza deri ne moshen 30vjec nr im what up 067 65 09 r32 prezantim ju lutem
Tiranë 20.00 Euro €
dua seks te eger 31/05/2020
dua seks te eger
dua seks me aktiva pasi jam pasiv me shkruani me foto xxx ne private thx
Durrës Kontrolloni me shitësin
31/05/2020
Djale top secret per cifte
Jam një djalë 28 vjeç.tip i qete e simpatik. Kerkoj te njihem me cifte te cfaredo lloj moshe per eksperienca 3-she. Ju garantoj secret ne max. Gjithashtu kërkoj të njëjtën gjë edhe nga ju. Nese esht ndonjë cift i interesuar te me kontaktoje ne nr 067 646 5602 dhe what's up e viber. Vetem ciftet seri...
Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
super apartament ne lungomare
super apartament ne lungomare 2+1+2 ballkone.119m² bruto 100m² neto apartamenti ndodhet tek lulishte e lungomares. kati 3 me me certifikate pronesie me ashensor i mobiluar apartamenti ka hapesire parkimi poshte palatit po ashtu edhe parkim nentokesor me kamera edhe roje nje 24 ore.ka edhe lulishte t...
Vlorë 710.00 Euro €
Kerkoj femer per njohje 30/05/2020
Kerkoj femer per njohje
Pershendetje Jam mashkull i rritur, serioz, intelektual, i paster.-Jam nga Prishtina. Ne Tirane vij shume shpesh. Kerkoj nje femer per njohje dhe per shkembim idesh, pervojash dhe fantazish Deri me sot edhe perkunder kerkimit dhe deshires, asgje reale nuk ka rezultu. Nuk pelqej njohjet kundrejt page...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
Kerkoj crossdresser
Jam nje djale 25 vjec,me profesion te mire ne Tirane sy bojqiell i paraqitshem, 180 cm i gjate, Kerkoj 1 crossdresser pasiv te paraqitshem. Me shkruani ne email per me shume info [email protected]
Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
Takim Hot
Jam nje djale 25 vjec,me profesion te mire ne Tirane sy bojqiell i paraqitshem, 180 cm i gjate, kerkoj goca nga mosha 18-45 te paraqitshme. Cdo gje kundrejt nje pagese. Me shkruani ne email per me shume info [email protected]
Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
0685829370
dua mue njo me vajzat te mir për sex
Lezhë 80.00 Euro €
30/05/2020
gay
kerkoj tullacin nga lezha. e kam takuar para shum vitesh dy here. nese e shikon sms te me shkruaj ne instagram albania.tours flm nese e postoni
Lezhë falas
30/05/2020
Takim secret
Kerkoj mami ose vajze me eksprienc per takim me pages.. Kontakt ne email [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
Takime gjate Veres - Sarande, Ksamil
Jam 25 vjec. Jam 174 cm i mbushur. Kam buze te trasha, brun. Jam simpatik. Nese ka cifte, gra, goca, pasiva qe duan njohje ose munden te vijne ne sarande gjate veres me shkruani. Jam serioz dhe sekret. Kush do te me shkr ne whatsapp ose viber ne nr e tel 0693021811 ose ne facebook me emrin ani alban...
Sarandë Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
Kerkoj shoqe per udhetim
Kerkoj shoqe udhetimi 3 ditor ne budva te interesuarat whatsap 0686303773
Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
2 cuna per nje treshe te vecante
Pershendetje vajza, Jemi 2 cuna straight, perkatesisht 24 dhe 18 vjec. Kemi deshire te provojme nje treshe te vecante dhe interesohemi per nje vajze te re dhe te bukur qe i pelqen seksi ekstrem. Deshira jone eshte qe te bejm nje treshe ,ku djali 18 vjec do bej te njejtat gjera qe ben vajza me 24 vje...
Kontrolloni me shitësin
30/05/2020
pershendetje
ckemi, kerkoj nje femer per takim kundrejt pageses te jete ne tirane, mosha nuk ka rendesi
Tiranë 50.00 Euro €