Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë
Takim 10/08/2020
Takim
Takim tiran Whtasapp-viber: +46765543913
Tiranë
Takim 10/08/2020
Takim
Viber-Whtasapp: +46 76 583 76 60
Tiranë
Shtëpi private në shitje në Xhabiej 10/08/2020
Shtëpi private në shitje në Xhabiej
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej. Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe 50m² është oborr. Shtëpia perbehet nga: – dy sallone – dy kuzhina – dy dhoma gjumi matrimoniale – dy dhoma gjumi – dy banjo – papafingo – ballkon – veran...
Shkodër 145000.00 Euro €
kerkoj 1 vajze per photo shooting 10/08/2020
kerkoj 1 vajze per photo shooting
jam nje fotograf nga qyteti i durresit me nje eksperience prej 5 vitesh ne fushen e fotografise , edhe jam duke kerkuar 1 goce qe ka deshire te bej foto me bikini ose nudes , privatesia 100% fotot j mban goca une thjesht jam fuke fitu eksperienca te reja ne ketr kategori , email : [email protected]
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE 10/08/2020
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
Bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre eshte i njohure ne boten e sotme ...
Prishtine
PIKA SEXI 10/08/2020
PIKA SEXI
PIKA SEXI 80 EUR Shitet nga: gashi Sot 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj Ruaj shpalljen gashi +38345386216 Viber: +38345386216 Dërgoni e-mail Ndryshoni + Ripërtërini Promovo shpalljen Fshini shpalljen Lloji i shpalljes Shitet Reklamuar nga Person fizik Komuna Prishtinë Përdoren ...
Prishtine
PIKA SEXI 09/08/2020
PIKA SEXI
Përdoren kryesisht për të ngjallur epshin tek femrat, të cilat më pas nën ndikimin e këtyre produkteve abuzohen me lehtësi prej atyre që i kanë si cak. Në rast se konsumohen përmes pijeve (jo) alkoolike ngjallin epshin tek femrat, duke i çuar ato në marrëdhënie seksuale pa qenë në dijeni se ai akt n...
Prishtine
09/08/2020
Kerkoj dike per qejf
Pershendetje kerkoj nje vajze per te kaluar mire edhe kendshem pagesa te kenqeshme. Nqs se do te kalojme mire kontaktoni Whatsapp 0693811346 Do te kalojme mire
Tiranë
09/08/2020
Kerkoj vajze
Pershendetje kerkoj nje vajze per te kaluar mire edhe kendshem pagesa te kenqeshme. Nqs se do te kalojme mire kontaktoni Whatsapp 0693811346 Do te kalojme mire
09/08/2020
Kerkoj femer
Jam bessi kerkoj femer Jam 28 vjec Numri telefonit 0694489103 Me merni me telefon Ose me shkruaj ne whats app 00447770527445 Per takime kush tjet e lir
09/08/2020
Kerkoj te njoh nje vajze
Jam 28 vjec, sipermarres, me profesion Inxhinier, jetoj tek Komuna e Parisit, i kompletuar. Kerkoj te njoh nje vajze te rregullt 21-26 vjec, te jete e zgjuar dhe e bukur. Te interesuarat te shkruajne ne: [email protected]
Tiranë
09/08/2020
Jam mashkull, kërkoj femra ose çifte.
Jam Eri, jam 30 vjec. Jam i arsimuar, kam mbaruar ing. edhe ushtroj profesionin ne qytetin e Tiranes. jam 1.83 m i gjate, esmer, floket e zinj, trup te rregullt edhe elegant. jam shum i paster. jetoj ne Tirane. kam deshire te provoj eksperica te reja edhe do isha sh i lumtur nese ju cifte ose femra ...
Tiranë
09/08/2020
Ka Ndo nje Mami nga Tirana per lidhje intime.
Jam Andi nga Tirana jam 33 vjec . Serjoz dhe sekret. Jam Brun sy jeshil pak zeshkan merem me gym trup muskuloz. Iteresohem per lidhje intime per te kaluar nje eksperjenc te bukure me nje Mami mosh te re te mbajtur me forma te mira trupore. Kush Mami eshte iteresuar per lidhje intime pres sms viber o...
09/08/2020
Ofroj pagese
Persh Quhem Antonio 32 vjec nga Dr Kerkoj te njoh femra nga mosha 20 deri ne 35 per lidhje osé sex kundrejt pageses 1 ore 80 USD Sms WhatsApp 004915734511839
Durrës
09/08/2020
Mashkull bisex
Jam mashkull bisex 28 vjec i kulturuar mendje hapur kerkoj nje cift qe tja kalojm bukur, kush interesohet te me kontaktoj ne modul
09/08/2020
Jemi cift.jerkojm
Jemi cuft serjoz sekret te kulturuar .kerkojme nje mashkull 20 deri 30 vj te shkolkuar e kulruruar vetem sms ne watsap. Dhe mos humbni kohrn kot me telefonata se nuk pergjigjemi. Kerkojme djal te paster dhe te rregullt 0693869837
Pogradec
Vetem sot mami ose goca te reja 09/08/2020
Vetem sot mami ose goca te reja
Sot jam ne tirane quhem visi edhe kam 10 dite qe isha ketu pushime sot dua te kaloj bukur me dike qofte mami ose goce e re me pagese edhe cfare ti doj qejfi vetem sot sepse jam ne qejf nuk dua qe te ma prishi qefin edhe do i jap sa te doj me shkruani imail se kam nr londre jo shqiptare pre pergjigje...
Tiranë
09/08/2020
Kerkojm
Jemi çift m35f27 kerkojm te njihemi me nje cift tjeter deri ne 40vjec nese kini deshir viber00306981102058
Greqi
09/08/2020
EARNING MONEY ONLINE
Ne qofte se jeni te interesuar per nje hyrje mujore pasive me nje investiment minimal nepermjet platforma online me shkruani ne email per me shum info: [email protected]
Te gjitha qytetet 1000000.00 Euro €
09/08/2020
sekret
jam nga elb kerkoj vajza simpatike per seksk 22,30 vjec pres0682776535
Elbasan
09/08/2020
Aventure
Jam nje jave me pushime ne tirane doja te kaloja me nje studente.jetoj ne gjermani. Nqs ka te interesuara te me kontaktojn paguaj mire. [email protected]
Gjermani
Kerkoj Aktiv 08/08/2020
Kerkoj Aktiv
Pershendetje kerkoj nje burr per lidhje sekrete ne Tirane te ket vend mosha 35+ me shkruani vetem neqoftese plotesoni ato qe kerkoj flm.
Tiranë
08/08/2020
Çift per eksperience Treshe
Jemi nje Çift simpatik dhe kerkojme nje vajze per eksperience Treshe. Nuk duam meshkuj. Jemi 30 dhe 25 vjeç dhe me status shoqeror te lart. ofrojme miqesi dhe mbeshetje. Vajzat qe jan te interesuara te na kontaktojne ne adresen [email protected]
Tiranë