Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
08/12/2019
kerkoj femer ta mbaj me lek
kerkoj nje vajze ne tirane ta mbaj me lek jam nje djal qe jetoj jashte kam bisnese ne shqiperi ,dua nje femer ta mbaj me lek mujore , kontaktoni ne wacap +393336474495
Tiranë Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Propozim per lidhje serioze
Pershendetje, jam nje djale 35 vjec nga Durresi.Jetoj ne Itali prej gati 20 vitesh dhe punoj ne sektorin metalmekanik afer ne Milano.Them se kam nje paraqitje te mire,jam i gjate 1.77 dhe kam trup mesatar.Jam njeri me koken mbi shpatulla, njoh vlerat e jetes. Perkushtimi ndaj punes, edukata dhe resp...
Durrës Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Propozim per lidhje serioze
Pershendetje, jam nje djale 35 vjec nga Durresi.Jetoj ne Itali prej gati 20 vitesh dhe punoj ne sektorin metalmekanik afer ne Milano.Them se kam nje paraqitje te mire,jam i gjate 1.77 dhe kam trup mesatar.Jam njeri me koken mbi shpatulla, njoh vlerat e jetes. Perkushtimi ndaj punes, edukata dhe resp...
Durrës Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Kerkoj
Kerkoj naj djal te ri nen 20 vjeqe qe doket si femen,per te henen ne fushe kosove ,Sekret un jam 33 vjeqe..
Prishtine Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Kerkoj nje cift sekret
Prsh,jam nje djal nga fieri jam 28 vj kerkoj nje cift ose nje femer sekrete per dicka te bukur 0688861200
Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Kërkoj femër të mbushur
Përshëndetje Jam një djalë 33 vjecar serioz dhe i paraqitshëm. Jam i martuar dhe shumë diskret. Kërkoj një femër të mbushur, të shëndoshë për marrëdhënie seksuale sekrete. Nuk ka rëndësi paraqitja apo mosha, ofroj edhe mbështetje financiare nëse është nevoja, jam i interesuar për takim ose edhe për ...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Aktiv kerkoj pasiv per sex 21 vjec 100€
Persh Po kerkoj nje djal max 21 vjec kush eshte i interesuar te me kontaktoj
Durrës 100.00 Euro €
Shes Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit 07/12/2019
Shes Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit
Shitet apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit , sip 66m. Kubatur e rregullt , apartamenti ndodhet ne katin e katert pallat ekzistues . Komplet apartamenti esht investuar dhe rregulluar nga fillimi ne menyre moderne me te gjitha pajisjet e reja. Shum shum afer qendres ne nje zone shume te mire . Plus m...
Tiranë 81000.00 Euro €
07/12/2019
Kerkoj nje mike te mire
Përshëndetje! Jam nje djale 29 vjec, simpatik, i edukuar , dhe pozitive. Sapo jam kthyer nga nje eksperience profesionale jashtshtetit dhe kerkoj nje mike per pak ngrohetesi dhe intimitet. Nese ke nevoje edhe ti per ngrohtesi mos nguro, do ndihemi mire ne shoqerine e njeri tjetrit.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
07/12/2019
Kerkoj nji femer ku drejt pageses
Pershendetje kam interes per nji femer e cila asht e lir ne koh caktume nermal paguaj mosha 20v deri40v.jam nga gjilani 37vjeq te interesurt ne nr +38349644386 ose wiber +38643509066
Kontrolloni me shitësin
07/12/2019
Pershe
Kerkojme nje vajz per treshe ose nje cift
Elbasan Kontrolloni me shitësin
07/12/2019
Persh
Kemi shkruajte ne kete fare na Jane dale vetem meshkuj ,jemi nje cift 30 f 35 m kerkojme nje vajz per treshe ose nje cifte [email protected]
Kontrolloni me shitësin
Ambjent biznesi me qira tek rruga Qemal Draçini 07/12/2019
Ambjent biznesi me qira tek rruga Qemal Draçini
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi te rruga Qemal Draçini, tek Conadi. tek Dollari, me sipërfaqe prej 300 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë përballë rruge .Është i shtruar me pllakë , është e ndarë në dy ambiente ,ka vetratë xhami , ka një banjo, një banak për bar .Është i përshtatsh...
Shkodër 2000.00 Euro €
Looking for Girls Kerkoj vajza ekskluzive 07/12/2019
Looking for Girls Kerkoj vajza ekskluzive
Hello, MOS KONTAKTONI NESE JENI DJAL MASHKULL UNE PO KERKOJ FEMER EKSLUZIVE JO MASHKULL. Kush din shqip mire kush din english edhe me mire. Kerkoj ndonje vajze ekskluzive (ekskluzive) nenkupton diqka shum e mire duhet te jete e bukur sexy e menqur dhe te gjitha edhe pse sduhet ti kete te gjitha te p...
Sarandë 300.00 Euro €
07/12/2019
Pershendetje te gjithve
Jam igli nga fieri 23 vj kerkoj 1 femer per lidhje serioze po nga fieri
Fier Kontrolloni me shitësin
07/12/2019
Me pages
Sapo kam ardh nga europa vetem 2 dit kam dispozicion nese ka ndonje femer per takim sot me shkruaj
Kontrolloni me shitësin
06/12/2019
Kerkoj femra per seks me pagese !
Kerkoj femra per seks kundrejt pageses , te interesuarat te shkruajne watsapp 0696328669
Kontrolloni me shitësin
06/12/2019
kerkoj femer ta mbaj me lek
kerkoj nje vajze ne tirane ta mbaj me lek jam nje djal qe jetoj jashte kam bisnese ne shqiperi ,dua nje femer ta mbaj me lek mujore , kontaktoni ne wacap +393336474495
Tiranë Kontrolloni me shitësin
06/12/2019
Lidhje sekrete
Jam 30 vjec.kerkoj nje vajze per lidhje sekrete.mundesisht ta ndihmoj dhe nga ana financiare
falas
06/12/2019
Hello ladies
Prsh Kerkoj nje femer nga shkodra Thjesht shoqeri Te vin 12 te dollari Targa 3 444
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni 06/12/2019
Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni, tek Spari . Apartamenti ka sipërfaqe prej 120 m²dhe ndodhet në katin e tretë banim (III). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – dy banjo . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë du...
Shkodër 250.00 Euro €
06/12/2019
Kush eshte per takim serioz?
Jam nje vajze 25 vjece ,nese deshironi takim serioz dhe sekret atehere me shkruani ne 0682428489
Tiranë 100.00 Euro €
Per cifte reale 06/12/2019
Per cifte reale
Kush eshte gati per nete te cmendura ju mirpres ne viber watcup per me shume fjalet Jane te teper vetem vepra watcup Viber +4591103986
Korçë 1.00 Euro €
06/12/2019
Për-Zonje-30 deri 55 vj
Jam nje djale 28 vj simpatik nga tr i martuar familjar po kerkoj nje zonje 30 deri 55 vj per lidhje sekrete intime pa detyrim ndaj njeri tjetrit. cdo gje me mirkuptim dhe ne fshehtesi absolute per kenaqesi. vetem per zonjat serioze dhe shume sekrete. po ju le nr 0682975282. nuk pergjigjem me privat....
Tiranë Kontrolloni me shitësin