Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
Apartament 1+1, Gjiri I Lalezit 24/10/2017
Apartament 1+1, Gjiri I Lalezit
Disponojme apartament 1+1 Gjiri I Lalezit 78 m2 1000 Euro m2ne nje prej destinacioneve turistike me fantastike te individeve dhe familjeve qe deshirojne te shijojne natyren por edhe kerkojne siguri, cilesi ndertimi dhe infrastructure. Me nje shtrirje prej 10 km ne bregdetin e Adriatikut, Gjiri i Lal...
Durrës falas
Apartament 2+1 Bllok 24/10/2017
Apartament 2+1 Bllok
Disponojme nje apartament ne zonen me te preferuar dhe te sigurt te Tiranes, ne rrugen Zef Jubani perballe me shkollen Petro Nini . Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim dhe me siperfaqe te bollshme prej 108 m2. Perbehet 2 korridore qe benjne shperndarjen e dhomave, salloni i ndenjes se bashku me a...
Tiranë falas
Apartament 2+1 Laprake 24/10/2017
Apartament 2+1 Laprake
Disponojme nje apartament 2+1 per shitie me nje cmim prej 60000 eurosh ne nje zone te preferuar dhe te frekuentuar ne qytet, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me siperfaqe prej 97 m2. Ka organizim shume te mire te ambjen...
Tiranë falas
24/10/2017
Kerkohet estetiste
Klinika estetik italiane Biolaser kerkon te punesoje estetiste me/pa eksperience pune. Kriteret: -komunikimi shume i mire -mosha e pelqyer 25-35 vjec -aftesi bashkepunuese ne grup -te dihet gjuha italiane Meren parasysh cv e derguara ne adresen e meposhteme te e-mailit [email protected]
Tiranë falas
Shitet Apartament 2+1 83m2 24/10/2017
Shitet Apartament 2+1 83m2
Shitet apartament 83.m2 kati i 5 me ashensor . Dokumenta te rregullta
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 24/10/2017
Apartament per Shitje:
Shitet apartament, ne Rr. Misto Mame. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 88.5 m2 dhe nje cmim prej 580 EUR/m2 qe shkon ne total rreth 51000 EUR. Ky apartament ndodhet ne katin e 3 banim.
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 24/10/2017
Apartament per Shitje:
Shitet apartament, ne Rr. Misto Mame. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 82.6 m2 dhe nje cmim prej 580 EUR/m2 qe shkon ne total rreth 48000 EUR. Ky apartament ndodhet ne katin e 2 banim.
Tiranë falas
Jepet Magazine me Qira: 24/10/2017
Jepet Magazine me Qira:
Jepet magazine me qira, mbrapa Mondial. Magazina ka nje siperfaqe prej 500 m2 dhe nje cmim prej 3 EUR/m2 , qe shkon ne 1500 EUR/muaj.
Tiranë falas
Jepet Magazine me Qira: 24/10/2017
Jepet Magazine me Qira:
Jepet magazine me qira, mbrapa Mondial. Magazina ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe nje cmim prej 3 EUR/m2 , qe shkon ne 300 EUR/muaj.
Tiranë falas
Jepet Ambient Biznesi me Qira: 24/10/2017
Jepet Ambient Biznesi me Qira:
Ambienti ka nje siperfaqe prej 540 m2 , ndodhet ne katin 4 dhe ka nje cmim prej 13 EUR/m2 qe shkon ne 7020 EUR/muaj. Eshte I pershtatshem per zyra, klinika etj.
Tiranë falas
Jepet Ambient Biznesi me Qira: 24/10/2017
Jepet Ambient Biznesi me Qira:
Ambienti ka nje siperfaqe prej 270 m2 dhe ndodhet ne katin e 5. Ka nje cmim prej 12 EUR/m2 qe shkon ne 3240 EUR/muaj.
Tiranë falas
Jepen Ambiente Biznesi me Qira: 24/10/2017
Jepen Ambiente Biznesi me Qira:
Jepen ambiente biznesi me qira ne Rr. e Kavajes. Ambienti ka nje siperfaqe prej 500 m2 ndare ne 2 siperfaqe kati 1 dhe kati 2, mje nje cmim prej 9 EUR/m2 qe shkon 4500 EUR/muaj. Ambientet jane te pershtatshme per klinika, zyra etj. Mund te jepen edhe te ndare 200 m2 kati 2, 300 m2 kati 1.
Tiranë falas
24/10/2017
Ofroje vente te lira pune ne Prishtine
Kerkojme punetore,femra ,per pune si recepcioniste,masazhereNese ju jeni te interesuara,por nuk e njihni punen e masazheres,kjo nuk paraqet problem,sepse ju do te kryeni praktiken,ne qendren tone..Paga eshte shume e mire,banimin e keni te siguruar,gratis.Punetoret duhet te jene serioze,ju do te keni...
Prishtine falas
kerkoj pastruse per shpine edhe lokalin 24/10/2017
kerkoj pastruse per shpine edhe lokalin
kerkoj pastruse per shpin edhe lokalin te jete nga Fieri ose rrethinat afer tij,mosha deri ne 40 vjece,paga e kenaqshme,te interesuarat te me kontaktojne ne modul,flm
Fier falas
24/10/2017
Violeta
Kerkoj ni kujdestare per 2 femi Edhe punt e shpis mosah dote ket 45-58 Kush ka Interesse lajmrohu ne ket Nummer :+4179 936 55 24 ne viber ose WhatsApp
Shkup falas
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko 24/10/2017
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko . Apartament 1+1+1wc+1blk, me siperfaqe 76m2 , eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1AC. Cmimi 350 Euro/muaj. ------------------------------------------------------------...
Tiranë falas
24/10/2017
Kerkoj femer per lidhje sekrete
Jam nje djale 35 vjec nga Tirana. Kerkoj te krijoj nje lidhje me nje femer mundesisht familjare se i tille jam edhe vete. Vetem per qejf reciprok asgje me shume. Kujt i intereson te me kontaktoj nepermjet modulit. Jam ne pritje,sdo zhgenjeheni.
Tiranë falas
24/10/2017
Oforoj 30 mij lek per ndonje goc ose mami
froj 30 mij lek per 1 or per ndonje mami ose goc per tja kaluar bukur bashke [email protected]
Tiranë falas
24/10/2017
Oforoj 30 mij leke per ndonje goc ose grua
Ofroj 30 mij lek per 1 or per ndonje mami ose goc per tja kaluar bukur bashke. [email protected]
Tiranë falas
24/10/2017
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Barrikadave
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Barrikadave, prane shkolles Sami Frasheri. Apartament 2+1+ 1Wc+ 1 blk, me siperfaqe 93m2 , i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar, 2AC. Cmimi 400 Euro/muaj. --------...
Tiranë falas
Okazion 24/10/2017
Okazion
shitet shtepia kati i dyte . shtepia disponon dhome ndenje aneks gatimi korridor banjo ballkon dhe dhome gjumi . shtepia eshte e paisur me te gjitha dokumentat e rregullta
Fier falas
Kerkoj te njihem 24/10/2017
Kerkoj te njihem
Kerkoj nji mami per shoqeri Atin.
Greqi falas
Kerkoj nji mami 24/10/2017
Kerkoj nji mami
Kerkoj nji mami per shoqeri Ahin
Greqi falas
24/10/2017
London guy
Kerkoj nje vajze per lidhje serious jam 39 m jetoj me kinder munder te lini numrin per whatsapp
Elbasan falas