Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
19/02/2020
Per pak adrenalin
Nese ndonje zonje ndihet e vetmuar ose e len pas dore do te ndryshoj dicka , te provoj emocionin e fshehtesise , le te shkruaj . Nuk eshte i domosdoshem seksi apo edhe takimi nga afer . Flasim dhe duke pare e duke bere . Preferohen mosha mbi 30 vjece . Une jam 41 vjec i martuar
Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Kamarjere dhe banakjer
Kerkoj kamarjer kamarjere per lokal te ri Te interesuarit te marrin ne nr 0674805127
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Vetem mashkull serioz
Pershendetje kerkoj nje mashkull ose zoteri per takim nga 100 € der varet sa or do ket kenaqesi terim vetem njerez serioza pasi un jam serioze si natyr
Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Kamarjer Banakjer
Kerkoj kamarjer o kamarjere per lokal te posahapur.Mire do ishte me eksperience. Te interesuarit te tel nr 0674805127
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/02/2020
SUPER OKAZION
Shes apart 2+1+2banjo, prane shkolles bashkuar, sip 105 m2, pall ri, me hipoteke, me diell, bosh kati7, 500€/m2. Cel 0688798068
Tiranë 50000.00 Euro €
18/02/2020
Kerkoj nje zonje intel intelektuale qe ndihet e vetmuar...ska rendesi mosha rendesi ka njeriu
Jam nje djal 29 vj jam shum i dashur i dhimbsur i sinqert...por ndihem shum i vetmuar,do kisha deshire te njihja nje zonje intelektuale te sinqert dhe te vetmuar ta plotesojm sadopak njeri_tjetrin pres sma [email protected]
100.00 Euro €
18/02/2020
Kerkoj femra
Jam nje djale, nga Tirana. Kerkoj ndonne femer per te dake nga rutina e jetes. Nqs nevojitet, ofroj shperblim.
Kontrolloni me shitësin
Punesim jasht per femra 18/02/2020
Punesim jasht per femra
Punesim per femra deri 35 vjece 70% _30% per ju .Vetem korrekte. contact [email protected]
Tiranë 11111.00 Euro €
Kemi dhoma 18/02/2020
Kemi dhoma
Kemi dhoma 10 mi leke nata 0676993466 Te shkembi I kavajes
Durrës 10.00 Euro €
PER MAMI TE VETMUARA 18/02/2020
PER MAMI TE VETMUARA
PER MAMI TE VETMUARA QE DUAN DIS ORE TE BUKURA DHE SEKRETE 0684097694
Kontrolloni me shitësin
Pricemimi me shumicë për të gjithë produktin tonë. 18/02/2020
Pricemimi me shumicë për të gjithë produktin tonë.
Oferta për Apple iPhone dhe Samsung Galaxy për shitje me shumicë çmimi. Këtu janë listat e Apple dhe Samsung për shitje më poshtë: Apple iPhone: Apple iPhone 11 64 GB kushton 700 € Apple iPhone 11 128 GB kushton 750 € Apple iPhone 11 256GB kushton 800 € Apple iPhone 11 Pro 64 GB kushton 850 € Apple ...
Tepelenë 650.00 Euro €
18/02/2020
Kerkoje femer me pagese
Per te gjithe ato femra qe duan me pagese te pa..., nuk eshte problem cmimi.
Kontrolloni me shitësin
17/02/2020
Per takim dhe fantazi!
Pershendetje! Quhem Endri, jam 33 vjec me origjine nga Tirana dhe banoj ne Tirane. Nese ka ndonje aktiv/pasiv (qe i ben te dyja) dhe interesohet per takim, me shkruani. Deshiroj dicka te bukur dhe ne takim deshiroj te perdorim fantazine, sikur imitojme situata e filmave por***. Ju falenderoj. Kontak...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Vetem per te Martuarat 17/02/2020
Vetem per te Martuarat
Nese ke deshir ta besh ne sy te burrit...... me kontakto
Kontrolloni me shitësin
17/02/2020
ofroj
pershendetje jam renato 35 vjec , familjar dhe njeri i rregullt, biznesmen ne fushen e trasportit, kerkoj nje mike kundrejt shperblimit mosha 25-35 vjece, [email protected]
Fier 200.00 Euro €
17/02/2020
Ai Sekret-40
Nese ke deshir te te shikoj burri kur e bene me dashnorin mund te me shkruash.....
Kontrolloni me shitësin
17/02/2020
Bar pasticeri stela kerkon punojse femra
Bar pasticeri stela int per menaxhere , banakjere kamarjere , dhe nje punojse per embelsirat paga e kenaqshme transporti mbulohet nga lokali mosha 20 deri 45 vjec 0694207283
Durrës Kontrolloni me shitësin
17/02/2020
Kerkohen vajza
Kerkohen vajza te moshes nga 18-30 vjec per kinematografi aziatike, pagesa e kenaqshme. Te interesuarat te dergojne foto te tyre ne adresen e e-mail
500.00 Lek
Vetem per takime 16/02/2020
Vetem per takime
Tani 28 vjec. Vetem takime cdo gje sekrete mjafton kontakti nuk me interesojn te dhenat ku je. Si quhesh martuar apo jo. Bejm qefin e kenaqemi kjo ka rendesi email. [email protected]
Tiranë falas
Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany 16/02/2020
Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany
Shes Paisjen estetike per trajtimin e Celulitit -KaviationSK13 Germany (pothuajse e re) prodhim Gjerman, super super kualitet dhe cilsore, posedon te gjithe dokumentacionin perkates me dogane te paguar, eshte ne garancion nga firma SHR Germany ne Duseldorf, e cila paisje sherben per trajtimin e Celu...
Prishtine Kontrolloni me shitësin
2016 Nissan patrol le platinum 16/02/2020
2016 Nissan patrol le platinum
2016 Nissan patrol le platinum in good shape, clean and it is rarely used for some months, it runs on low kilometers, perfect tires, Gcc spec and it is in good and perfect condition, no accident or any mechanical issues. Email me for more information ( [email protected] )
Dardana 20000.00 Dollar US$
16/02/2020
Me lek
Jam anxhela 25 vjec kerkoj nje mashkull rreth moshes 45 vjec. Kush eshte i interesuar te shkruaj ne adresen time [email protected]
100.00 Euro €
16/02/2020
Kerkoj Aktiv ne München
Persh. Jam 24 vjeqar tip sportiv kam trup sexy e jam nga Kosova por jetoj ne Gjermanu jam pasiv full e kerkoj nje Aktiv ne qytetin e Münchenit
Gjermani Kontrolloni me shitësin
Cdo gje sekrete 15/02/2020
Cdo gje sekrete
Donaldi 28vjec nga elbasani. Kam deshir te njihem me nje vajz pasi e kam pasion sex. Mosha 25-40vjec. Cdo gje sekrete pa dhene informacion rreth vetes. [email protected]
Elbasan falas