Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
24/08/2019
kerkojm dado
Pershendetje Kerkojm nje Dado per 2 femije prej Nentorit 2019. Personi i preferuar te jet prej moshes 40-60 vjeq, te ket experienc me femije, te di te gatuaj dhe gjithashtu te mirmbaj shtepin paster. Ne raste nevoje nuk heziton donje pun shtes sipas mundesis. per me shum ju mirpres te me [email protected]
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Hamshor 33 VJ per cifte osé femra te vetmuara 24/08/2019
Hamshor 33 VJ per cifte osé femra te vetmuara
Prsh jam nje hamshor 33 VJ i kompletuar ne cdo aspekt kerkoj cifte osé femra te vetmuara per takime intime sekrete , vetem te interesuarat vertet te me kontaktojne per me shume detaje, ju mirpres
Vlorë Kontrolloni me shitësin
24/08/2019
Kerkoj femer per lidhje mff
Kerkojme nje femer per nje lidhje treshe mff mosha nuk ka rendesi mjafton te jete kuck ne shpirt
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/08/2019
Takim me pages (Cifte-Vajza) Sarande
Jam 25 vjec ne Sarande. Kush cift ose vajze, mami eshte me pushime ose jeton ketu dhe deshiron tamim me pages le te me kontaktoj. Kam vend. Shtepi, makin. CDO GJE TEPER SEKRETE
Sarandë Kontrolloni me shitësin
Ne kerkim te babit aktiv 24/08/2019
Ne kerkim te babit aktiv
Pershendetje, jam 24 vjec. Jam ne kerkim te nje babit aktiv, shum sekret pasionant dhe teper serioz ....
falas
Vilë tri-katëshe me qira te shkolla Teknologjike 24/08/2019
Vilë tri-katëshe me qira te shkolla Teknologjike
Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”. Në katin e parë ofron mundësi shfrytëzimi për dyqan apo magazinë, ndërsa dy katet e tjera janë të banueshme. Ambjetet e brendshme janë të bollshme duke ofruar 5 dhoma gjumi dhe...
Shkodër 60000.00 Lek
Jam pasiv kerkoj Aktiv 24/08/2019
Jam pasiv kerkoj Aktiv
Kerkoj nje aktiv me vend ne tirane mosha 30+ per lidhje seksi me shkruaj ne skype Erjon Sapi
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/08/2019
Ne kerkim te cifteve top sekret
Jam ervisi nga Dr 35 vjec simpatik I paster dhe teper sekret , interesohem per cifte familiar qe duan te pro ojne dicka te bukur me nje mashkull qefli ku Teddy palet ta shijojm dhe gjithcka top sekret 0695826780
Durrës falas
24/08/2019
Gocat mbi 25
Ku jeni vajza
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/08/2019
per qef
kush nga ju gocat ose mamit kerkon tja kalojm bukur tme kontaktoj n whats app vetem 0685422016
Tiranë 40000000.00 Pound £
24/08/2019
KERKOJ FEMER PER ARGETIM
Jam 22 vjec Jam interesuar per nje mami ose nje vajz qe ndihet e vetmuar ju garantoj sekret 100% jap deri 50 euro Me kontakto ne [email protected]
Tiranë 50.00 Euro €
24/08/2019
Ofroj masazh/fizioterapi free per femra te cdo moshe
Pershendetje , jam i sapodiplomuar ne fizioterapi . djale simpatik dhe intelektual. ofroj masazh /fizio vetem per vajzat pa pagese. qellimi esht se e bej kete pune me pasion. e theksoj nuk kam qellime sexuale ose perverse. jam njeri korrekt e me limite.
Kontrolloni me shitësin
Takime x sex 24/08/2019
Takime x sex
Dua te njof 1 femer te zjarrte per momente te cmendura kenaqesie kush eshte e interesuar tme marri ne kte numer
Tiranë Kontrolloni me shitësin
denisa tirane 24/08/2019
denisa tirane
njoftimi per ata qe e din kush jam
Tiranë 100.00 Euro €
Takime njohje 24/08/2019
Takime njohje
Nqs se ndonje femer ka deshire te kaloje momente kenaqesie te paharruara mund tme kontaktoje ne kte numer , anonim nuk pergjigjem 0693494919
Shkodër Kontrolloni me shitësin
23/08/2019
Per qef
Hey goca per pak qef dhe deshire me kontaktoni ne +1 (940) 532-1851 ne wp
Kontrolloni me shitësin
23/08/2019
hello femrat
pershendetje kerkoj ndonje mami ose goca per takime sekrete kundrejt pagese te interesuarat te kontaktojne ne dm
200.00 Euro €
23/08/2019
Kerkoj femer me pagese
Kerkoj femer per shoqeri erotike me pagese. Kam vend ne qender. Ofroj 50
Tiranë 50.00 Lek
Jam djale nga tirana , kerkoj femra qeflie per lidhje , nuk ka rendesi mosha Tel 067 69 10 940 23/08/2019
Jam djale nga tirana , kerkoj femra qeflie per lidhje , nuk ka rendesi mosha Tel 067 69 10 940
Pershendetje . Jam djale nga tirana , kerkoj lidhje me femra qeflie , nuk ka rendesi mosha . Tel 067 69 10 940
Kontrolloni me shitësin
Jam djale nga Tirana , kerkoj femra qeflie dhe sekrete , nuk ka rendesi mosha Tel 067 69 10 940 23/08/2019
Jam djale nga Tirana , kerkoj femra qeflie dhe sekrete , nuk ka rendesi mosha Tel 067 69 10 940
Pershendetje . Jam djale nga tirana kerkoj femra sekrete dhe qeflie . Nuk ka rendesi mosha . Tel 067 69 10 940
Kontrolloni me shitësin
Jam Djale nga Tirana , kerkoj femra qeflie dhe sekrete nuk ka rendesi mosha Tel 067 69 10 940 23/08/2019
Jam Djale nga Tirana , kerkoj femra qeflie dhe sekrete nuk ka rendesi mosha Tel 067 69 10 940
Jam djale nga tirana kerkoj femra qeflie qe dine te mbajne sekretin , nuk ka rendesi mosha . Tel 067 69 10 940
Kontrolloni me shitësin
Jam djale nga tirana , kerkoj femra qeflie nuk ka rendesi mosha Tel 067 69 10 940 23/08/2019
Jam djale nga tirana , kerkoj femra qeflie nuk ka rendesi mosha Tel 067 69 10 940
Jam djale nga tirana kerkoj femra sekrete dhe te pastra nuk ka rendesi mosha Tel 067 69 10 940
Kontrolloni me shitësin
Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale 23/08/2019
Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale
Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë. Objekti ndahet në këtë mënyrë: Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm. Kati i dy...
Shkodër 1500.00 Euro €
23/08/2019
Dua te takoj nje mami sonte
Dua te takoj nje mami sonte ne Tiran
500.00 Euro €