Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë

Artikuj me pagese

Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...

Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament

Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.

Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira

Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...

Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...

Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️

Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti

Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze

Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....

Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze

Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...

Tiranë falas

Artikujt e fundit

PERRALLA SHQIP 21/02/2020
PERRALLA SHQIP

Perralla shqiptare, fabula, tregime, vjersha per femije https://perrallashqip.org

Tiranë
1.00 Euro €
Shtëpi private 3+1 për shitje në Ulqin 21/02/2020
Shtëpi private 3+1 për shitje në Ulqin

Sun Real Estate ofron shtëpi private 3+1 për shitje të ndodhur në Ulqin tek Mahalla e re . Shtëpija ka sipërfaqe prej 100 m² ndërtim dhe 118 m² oborr. Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – tre dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dhomat janë të mobiluara –ka k...

Ulqin
75000.00 Euro €
21/02/2020
Qifti per qifte

Jemi qift romantik dhe me trup te mire. Qiftet serioze te na lajmerohen dhe te lene nr e vib apo whatssap. Te lajmerohen vetem qifte nga Kosova!

Kontrolloni me shitësin
21/02/2020
Per ciftet qe kerkojn nje djal per trreshe

Vetem ciftet korrekt jam nje djal i interesuar per cifte 0683377296

Tiranë
falas
20/02/2020
M PER CIFTE OSE F

Jam M 22 vjec per cifte ose F qe kerkojn vetem kenaqesi Kontakt n wp +447438288129

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
Lidhje sekrete 20/02/2020
Lidhje sekrete

Jam nje djal 33 vjec simpatik dhe trup te rregullt kerkoj nje femer te nxeht dhe te mbushur per te plotesuar deshirat qe i mungojn kontakt ne imail ose ketu dhe shkembejm nr e tel ([email protected])

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
20/02/2020
KERKOHEN 2 APARTAMENTE PER MARRJE ME QIRA, MEDRESE DHE LIQENI I THATE

KERKOHEN 2 APARTAMENTE PER MARRJE ME QIRA, 1+1 TE MOBILUAR. MEDRESE DHE LIQENI I THATE. Tel: 0696679730 email: [email protected] facebook: AlketaD Imobiliare page: AlketaD Imobiliare instagram: AlketaD Imobiliare

Tiranë
200.00 Euro €
20/02/2020
Kerkojm Kujdestare per Femi ne Gjermani

Ne kerkojm nje Kujdestare per dy vajza tona binjake 3 vjet e gjysem per ne Gjermani. Nese ju jeni: - Rreth moshes 22-30 vjeqare - E dashtun dhe shum e kujdeshme me femi - E qet dhe Pa pression nga jasht - E paster dhe besnike - Kteative dhe e durushme Ather kontaktoni ne WhatsApp apo viber +49174452...

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
Stil Ndryshe veshje online 20/02/2020
Stil Ndryshe veshje online

Shesim veshje me shumice per nje stil ndryshe cdo gje me ofert na vizitoni ne Fb Instagram dhe faqja jone online

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
Apartamente për shitje tek rruga Arkitekt Sinani 20/02/2020
Apartamente për shitje tek rruga Arkitekt Sinani

Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 2+1 dhe 1+1 rruga Arkitekt Sinani te ish-Dekori. Pallati është ne proces ndërtimi . Cilësitë e ndërtimit të apartamenteve janë: – sistemi hidraulik prodhim italian i garantuar – dopio mur 27 cm polisterol 4 cm ne mes prodhim zvicerian – dritare dopioxham ...

Shkodër
650.00 Euro €
20/02/2020
Sherbime intime e sekrete

Pershendetje jam nje djal 28 vjec ofroj sherbime intime e shum sekrete per te gjitha femrat qe kan nevoj per nje sherbim te till cel 0685395858

falas
Shitet Dyqan perball ish ekspozites 20/02/2020
Shitet Dyqan perball ish ekspozites

Dyqani në shitje, ka një vendodhje mjaft të mirë në zonën e Tiranës së re, vetem 700 m nga qendra. Fare pranë unazës së vogël, dyqani në shitje ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, pasi pozicionohet pranë një rrjeti të mirëfillitë shoqëror, tregtar e shkollor. Në rrugën ku ndodhet dyqani ...

Tiranë
195.00 Euro €
Kerkoj femra per knaqsi 19/02/2020
Kerkoj femra per knaqsi

Kerkoj femra per knaqsi te pa harruar moment ose qifte

Prizren
Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Udhetim

Kush ka udhetim te gjate dhe do shok me vete te kontaktoj

Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Zjarre

Kush do

Kontrolloni me shitësin
bej pasivin 19/02/2020
bej pasivin

jam rreth 45 vjec nga nje fshat i korces me pelqen te kem shoqeri me nje shok 35-50 vjec te jete i fshehte dhe mundesisht te kete vend per intimitet... email [email protected]

Korçë
Kontrolloni me shitësin
sanchezaline24@gmail.com / whatsapp-Viber: +381638369317 19/02/2020
[email protected] / whatsapp-Viber: +381638369317

[email protected] / whatsapp-Viber: +381638369317

Gjilan
100.00 Euro €
19/02/2020
Paguaj per mami sexy

Kerkoj nje femer per takime sekrete te jet e sinqert dhe sekrete do ta perkrahi financiarisht dhe ne qdo aspekt.

50.00 Euro €
19/02/2020
Per pak adrenalin

Nese ndonje zonje ndihet e vetmuar ose e len pas dore do te ndryshoj dicka , te provoj emocionin e fshehtesise , le te shkruaj . Nuk eshte i domosdoshem seksi apo edhe takimi nga afer . Flasim dhe duke pare e duke bere . Preferohen mosha mbi 30 vjece . Une jam 41 vjec i martuar

Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Kamarjere dhe banakjer

Kerkoj kamarjer kamarjere per lokal te ri Te interesuarit te marrin ne nr 0674805127

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Vetem mashkull serioz

Pershendetje kerkoj nje mashkull ose zoteri per takim nga 100 € der varet sa or do ket kenaqesi terim vetem njerez serioza pasi un jam serioze si natyr

Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Kamarjer Banakjer

Kerkoj kamarjer o kamarjere per lokal te posahapur.Mire do ishte me eksperience. Te interesuarit te tel nr 0674805127

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
18/02/2020
SUPER OKAZION

Shes apart 2+1+2banjo, prane shkolles bashkuar, sip 105 m2, pall ri, me hipoteke, me diell, bosh kati7, 500€/m2. Cel 0688798068

Tiranë
50000.00 Euro €
18/02/2020
Kerkoj nje zonje intel intelektuale qe ndihet e vetmuar...ska rendesi mosha rendesi ka njeriu

Jam nje djal 29 vj jam shum i dashur i dhimbsur i sinqert...por ndihem shum i vetmuar,do kisha deshire te njihja nje zonje intelektuale te sinqert dhe te vetmuar ta plotesojm sadopak njeri_tjetrin pres sma [email protected]

100.00 Euro €