Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
23/08/2019
Njeri serioz!
Interesohem te njoh nje person serioz qe te mund te me mbeshtese ne cdo aspekt,jam 23 vj nga tr,email [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Jam Donzhuani me pushime ne Jale ka ndo nje mami ketej apo vajze per nje nate te zjarrt ne sex 23/08/2019
Jam Donzhuani me pushime ne Jale ka ndo nje mami ketej apo vajze per nje nate te zjarrt ne sex
Jam Donzhuani me pushime ne Jale jam shume qeflli ne sex dhe potente kam k... 20 cm shifeni ne foto. Ka ndo nje Mami ketej nga Jala apo vajze qe do te kaloj nje nate te zjarrte ta shuaj epshin me mua pres inbox viber whats aap 0682143082
Kontrolloni me shitësin
Jam Djal Tek me pushime ne Jale ka ndo nje Cifte qe eehte ne Jale per sex treshe. 23/08/2019
Jam Djal Tek me pushime ne Jale ka ndo nje Cifte qe eehte ne Jale per sex treshe.
Jam Djal tek 32 vjec serjoz dhe shume sekret . Jam simpatik me shume fantazi sensuale dhe me ejsperjenc ne Cifte sex treshe ose une sex ne femren dhe partneri eshte prezent shef. Ka ndo nje Cifte qe eshte ne pushime nga Jala e deshiron dicka te re per te dal pak nga rutina sex treshe ose partneri sh...
Kontrolloni me shitësin
23/08/2019
NESE KA NDONJE VAJZE DERI NE 25 VJ PER LIDHJE E NDIMOJ NGA TEGJITHA KUPTIMET ME KONTAKTONI FLM
[email protected] ☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️
Durrës Kontrolloni me shitësin
22/08/2019
Gocat me.pagese
Goca per pak qef kundrejt pageses me kontaktoni ne whatsp +19405321851
Kontrolloni me shitësin
22/08/2019
Kerkoj nje Vajz per qaste te mira...
Kerkoj nje vajz per qaste te mire dhe qef,gjindem ne Velipoj per pushime Te me shkruaj ne Viber +19029920201
Shkodër 123456789.00 Euro €
Pioneer DDJ-SX3 Controller = $550USD, Pioneer DDJ-1000 Controller = $550, Pioneer XDJ-RX2 = $850 22/08/2019
Pioneer DDJ-SX3 Controller = $550USD, Pioneer DDJ-1000 Controller = $550, Pioneer XDJ-RX2 = $850
Pioneer DDJ-SX3 Controller = $550USD, Pioneer DDJ-1000 Controller = $550, Pioneer XDJ-RX2 = $850, Whatsapp Chat : +27837724253 We are a Supplier of DJ Equipment . We have store in United Kingdom and South Africa. We do delivery to most countries in the world through DHL, FEDEX and UPS courier servic...
Angli 550.00 Euro €
Apple iPhone XS 64GB = $450USD , iPhone XS Max 64GB = $480USD ,iPhone X 64GB = $350USD 22/08/2019
Apple iPhone XS 64GB = $450USD , iPhone XS Max 64GB = $480USD ,iPhone X 64GB = $350USD
Apple iPhone XS 64GB = $450USD , iPhone XS Max 64GB = $480USD ,iPhone X 64GB = $350USD , Apple iPhone XR 64GB = $390USD Whatsapp Chat : +27837724253 We are a mobile phone supplier. We have stores in United Kingdom and South Africa. We deliver to all countries around the world via Fedex, DHL and UPS ...
Angli 300.00 Euro €
22/08/2019
Kerkoj 1 vajz te na e lej pak me lir
Jam 18 vjec dua tshtyj 1 or ose me pak me 1 vajz. Mundsisht moshatare te ul pak cmimin se 100€ i keni qr sikur do beheni transplant.
Tiranë 20.00 Lek
22/08/2019
Lidhje serioze
Kerkoj femer per lidhje serioze ne itali ,svizerr apo gjermani e rendesishme te jet jasht shqiperis .un jam nje djal simpatik 35 vjec qe punoj ne itali ,1 80 i gjat .le email per komunikim [email protected]
Kontrolloni me shitësin
22/08/2019
Lidhje benefite
Prsh nqs ka ndonje goce ose mami secrete dhe simpatike te me shkr kundrejt benefiteve (email [email protected])
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/08/2019
Kerkoj nje femer nga Tirana
Jam 30 vjec kerkoj nje femer qe jeton ne tirane per nje lidhje,per me shum flasim nga afer,rendesi ka te jet femer e mire me te mira
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/08/2019
Pershendetje
Jam 27 vjec Jam interesuar per nje mami ose nje vajz qe ndihet e vetmuar ju garantoj sekret 100% Me kontakto ne [email protected]
Kontrolloni me shitësin
22/08/2019
kerkoj femra per argetim
jam 42 vjec m kerkoj femra per shum qejf
Durrës Kontrolloni me shitësin
Apartament me qira në qendër të qytetit 22/08/2019
Apartament me qira në qendër të qytetit
Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur në qendër të qytetit. Apartamenti gëzon sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e shtatë. Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me parket - dritaret janë duralumini - banjo e kompletuar - e pa arreduar - ka ashensor. Apartamenti ofron mundësi...
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Takime njohje 22/08/2019
Takime njohje
Dua te njoh ndonje femer vetem per sex te eger jam 1 cun qij fort , jam mashkulli ideal per momente te cmendura kenaqesie
Kontrolloni me shitësin
22/08/2019
Kerkoj moshatare
Jam 1 djal 18 vjec, simpatik, sa pash ket website dhe dua tbej 1 njoftim nqs ka ndonje goc 17,18,19 hajd mo dhe 20
Tiranë 20.00 Lek
22/08/2019
Kerkoj vajz nga jugu
Nese k ndonje femer 18-40 vjece nga jugu (Fieri , Lushnja , Berati , Vlora) qe deshiron seks kundrejt pageses te me kontaktoj. 100€/ora ofroj.
Durrës 200.00 Dollar US$
Diaspor 22/08/2019
Diaspor
Persh te gjithve jam mashkull 43 vjeqar 100% i sinqert dhe sekret i garantuar jetoj ne zvicerr Ju mirpres +38344771351
Zvicer Kontrolloni me shitësin
22/08/2019
kerkoj njohje me nje zonje
0692274067 jam blerim rrucaj nga levani i fjerit pershendetje jam nje ish perendi jam krijusi i kesaj bote kerkoj dike qe me pranon e qe me mban ne shtepine e vet kam qene perendi e te gjitha fete e kesaj bote un i bera dhe i sundoja por gruaja ime e ligjit te natyres me ka denuar sepse u mashtrua n...
Fier Kontrolloni me shitësin
22/08/2019
Sex me pare me mi Fëmer ne Kosovë
Dua ni Fëmer per sex me pare apo te me shoqeroi gjate pushimitë ne Kosovë. Mosha juajë 22 deri ne 45. James hollë dhe simpatico I mishear 45 vjeqar. Lajmrohu ne [email protected]
Zvicer Kontrolloni me shitësin
22/08/2019
Dua nje lidhje
1.77 i gjat Jo i virgjer
20.00 Euro €
21/08/2019
Per vlonjate
Kerkoj goca vlonjate per sex me pages .
Kontrolloni me shitësin
Takime njohje 21/08/2019
Takime njohje
Deshiroj te njohem me 1 femer jam 35 vjec , 1.85 , fizik atlet , me plq ta jetoj jeten ne maximum , me plq te udhtoj , jam shum atraktik kur bej sex
Itali Kontrolloni me shitësin