Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
Duhen punetoret e hotelit 26/10/2017
Duhen punetoret e hotelit
Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pun...
Shkodër falas
Duhen punetoret e hotelit 26/10/2017
Duhen punetoret e hotelit
Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pun...
Durrës falas
Duhen punetoret e hotelit 26/10/2017
Duhen punetoret e hotelit
Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pun...
Tiranë falas
26/10/2017
Kerkoj te njoh nje femer
jam 37 vjec single 1.75 cm brun jetoj ne greqi dhe per moemntin jam me pushime ne tr dhe jam i interesuar te njoh nje femer mbi 30 vjec per njohje dhe takim kontakt ne nr tel 0694542167
Tiranë falas
26/10/2017
njohje+takim
te dal per takim me nje femer per takim njohje 0694542167 ose 00306978054470 nr GR
Tiranë falas
26/10/2017
lidhje
takim me pi nje kafe duke par e duke bere
Tiranë falas
26/10/2017
Kerkoj nje vajz per njohje
jam nje djal simpatik nga tr brun 33 vjec jam i interesuar te kerkoj nje vajz nga tr per njohje te mos jet materjaliste dhe e thjesht per me teper detaje kintakt ne tel ose edhe sms ne viber whatsap kush deshiron nr 0675545342 ose me shkruani edhe ne modul
Tiranë falas
26/10/2017
pershendetje
Jam toti nga zurichi 26vjecar kerkoj nje vajz te mire
Prishtine falas
APARTAMENT ME QERA PER ZYRE - 147 M2 - Gjykata - Ish Ekspozita, 600 Euro 26/10/2017
APARTAMENT ME QERA PER ZYRE - 147 M2 - Gjykata - Ish Ekspozita, 600 Euro
APARTAMENT PER ZYRE 147 M2 - ME QERA, Gjykata - Ish Ekspozita, 600 Euro Zyre me Qera Kati 2 me Ashensor , tek Gjykata - Ish Ekspozita 147 m2 - 4 Dhoma - 2 Tualete - Ballkon i madh . Orientim Jug, nga Bulevardi - me diell gjate gjithe dites. Ne gjendje shume te mire. Qeraja 600 Euro ne muaj. Tel. 069...
Tiranë falas
26/10/2017
Tiranë falas
ZYRE 147 M2 ME QERA, Gjykata - Ish Ekspozita, 600 Euro 26/10/2017
ZYRE 147 M2 ME QERA, Gjykata - Ish Ekspozita, 600 Euro
ZYRE 147 M2 ME QERA, Gjykata - Ish Ekspozita, 600 Euro Zyre me Qera Kati 2 me Ashensor , tek Gjykata - Ish Ekspozita 147 m2 - 4 Dhoma - 2 Tualete - Ballkon i madh . Orientim Jug, nga Bulevardi - me diell gjate gjithe dites. Ne gjendje shume te mire. Qeraja 600 Euro ne muaj. Tel. 069 77 63 141 - ALBA...
Tiranë falas
OKAZION - Shitet Apartament 3+1 afer Bulevardit - Min. Mjedisit, 170.000 Euro 26/10/2017
OKAZION - Shitet Apartament 3+1 afer Bulevardit - Min. Mjedisit, 170.000 Euro
OKAZION - Shitet Apartament 3+1 afer Bulevardit - Min. Mjedisit, 170.000 Euro Mbrapa Ministrise se Mjedisit, afer Qendres se Tiranes, Bulevardit dhe Ures se Tabakeve, ne Rr. Norbert Jokl, Shitet Apartament 3+1, 138.7 M2, Kati III, ne Pallat me Ashensor dhe administrim te rregullt, Soxhorno + Ambjent...
Tiranë falas
26/10/2017
Ofroja 100EUR
Pershendetje ofroj 100EURper nje ore femrave dhe grave
Tiranë falas
SHITET APARTAMENT 40 m2 NE QENDER TE TIRANES 26/10/2017
SHITET APARTAMENT 40 m2 NE QENDER TE TIRANES
Rruga Ded Gjon Luli, Pallati 1, Shkalla 3, Apartamenti 61, pas Muzeut Historik Kombetar, tek Restorant Piazza, kati i shtate; orientimi Veri - Jug, pallat i ndertuar ne vitin 1983, me hipoteke
Tiranë falas
26/10/2017
Kerkoj kujdestare per femi
Kerkoj kujdestare per binjaket 1 vjeqe. Kujdestarja duhet te jete mbi 20 vjeqare dhe me pervoje pune. Orari punes sipas nevojes. Per me shume informata kontakto ne numrin +41766030763
Zvicer falas
26/10/2017
kerkojme femer per sex treshe
jemi nje cift 25 dhe 24 vjec.kerkojme nje femer per sex treshe sekret .vec per nje here per te provuar dicka ndryshe .flm
Tiranë falas
Pershendetje pjeshka 26/10/2017
Pershendetje pjeshka
Kerkoj femra me lek te interesuarat te me shkruajn
Tiranë falas
26/10/2017
Cerco ragazza open minded 18/35 anni
Salve, sono un quarantenne italiano che lavora principalmente qui a Tirana. Sono interessato a conoscere una ragazza sola, anche se studentessa, per conoscenza e momenti piacevoli SENZA complicazioni. Posso aiutare a superare le difficoltà della vita. Per informazioni scrivete qui oppure alla mail ...
Tiranë falas
Ne shitje: shtepi me verande dhe oborr 26/10/2017
Ne shitje: shtepi me verande dhe oborr
Prone ne shitje! Prona perbehet nga: Apartament 70 m2 Verande 30 m2 Oborr 75 m2 Prona ndodhet ne fshatin turistik "Lura 3", ne Gjirin e Lalzit - Durres - Shqiperi. 200 metra nga bregu i detit. Infrastruktura perreth, eshte mjaft e mire dhe ambjenti i mire-organizuar ne formen e nje resort-...
Durrës falas
26/10/2017
Vetem cifte Sekret Tr
Jam m 31vjec. Kerkoj cifte tr per sekret. Kontakt nepermjet modulit.
Tiranë falas
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme 26/10/2017
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme. Apartament 2+1+ 2Wc+ 1 blk, me siperfaqe 100m2 , i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar, 1AC. Cmimi 370 Euro/muaj. ------------...
Tiranë falas
26/10/2017
Kerkoj nje femer per shoqeri dhe miqesi.
Jam nje djale 35 vjec, me shkolle te larte, me trup te mire, 175 cm, sekret, qejfli, pa paragjykime, dhe mendjehapur. Kerkoj ndonje femer ose cift qe kane qejf tia kalojne mire dhe deshirojne te perjetojne experienca te reja dhe kendshme. Personat e interesuar te mos ngurrojne te me kontaktojne. Kom...
Tiranë falas