Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
28/05/2020
Per njohje dhe momente te paharrueshme
Jam ervisi nga Dr 35 vjec jam simpatik i paster dhe teper sekret merem me biznes kshu qe e shikoj te arsyeshme te shkr per mami bukuroshe e qeflie qe I pelqejne gjerat e bukura .per gocat qe duan nje babi qe ti mbeshtes per cdo gje si dhe perciftet familiar dhe mendjehalur qe u pelqejne aventurat un...
Durrës Kontrolloni me shitësin
27/05/2020
Prsh!
[email protected] Kerkoj te njoh nje vajze per takim intim.Jam 37 vjeç, me trup normal..dua te kaloj momente te embla ne kete periudhe stresuese. Per detajet flasim ne privat..mosha ska rendesi
Kontrolloni me shitësin
27/05/2020
Prsh Vajza
Kerkoj te njoh nje vajze per takim intim.Jam 37 vjeç, me trup normal..dua te kaloj momente te embla ne kete periudhe stresuese. Per detajet flasim ne privat..mosha ska rendesi
Kontrolloni me shitësin
27/05/2020
Vajza ose mami qe duan seks per qejf
Djal i ri 23 vjec Kerkoj femra te cdo moshe qe duan llap dhe seks per qejf 100% sekret Kontakt email dhe me lini numrin te flasim ne whatsapp
Kontrolloni me shitësin
27/05/2020
Takim
Kerkoj 1 vajz vetem per sot ne tiran ,Paguaj 40 mij leke per 1 ore .kush eshte e interesuar te m kontaktoj cdo lloj moshe deri 45 vjec.0699669180
40.00 Euro €
27/05/2020
Dua Cd
Persh,dua te njihem me crossdresser sekret nga Tirana,kontakt ktu [email protected]
Kontrolloni me shitësin
27/05/2020
Kerkoj femra
Kush goc apo mami qe i mungon kenaqesia seksuale, i ofroj kundrejt pageses, e kenaq ne max, jam 33 vjec, me trup normal qe do i pelqente cdo femre. kontakt : [email protected]
Tiranë 50.00 Euro €
27/05/2020
Kerkoj nje femra ose cift per lidhje sekrete
Jam 44 vjec dhe nje hamshor I vertete, dua lidhje me femra ose cifte Shume sekret
Kontrolloni me shitësin
27/05/2020
kerkoj goca dhe mami qejflije
Dua mami ose goca qejflije per seks kundrejt pageses, jam 30 vjec, simpatik, ju pres bukuroshe.
Te gjitha qytetet 100.00 Euro €
27/05/2020
Kerkoj femer
Kerkoj femer kundrejt nje pagese ... me shkruani
Kontrolloni me shitësin
27/05/2020
Pasiv
Psh jam pasiv 20 vjeq kerkoj nje akt te mire dhe te me ndihmoj nga gjendja ekonomike dhe te kalojme mire bashke kontakt ne istagram lediledi017
Kontrolloni me shitësin
27/05/2020
Dicka me shum se njohje
Pershendetje jam nje djale nga veriu deshiroj te njihem me nje vajze nga veriu ose tirana qe te pershtatemi me njeri tjetrin me shkruani se do te mbeteni te kenaqura rrespekte
Kontrolloni me shitësin
26/05/2020
Dua mami sekret
Psh jam oni na tr jam 26 vjec jam sekret kerkoj mami per lidhje sekrete afatgjate jam shum sekret vdes per mami kam pas eksperienca me par nqs ka na nje tme kontaktoj ne fb soni soni kam foton time qe kam dalcme gjermani para kishes flm ju pres respekte
Tiranë falas
26/05/2020
kerkoj vajze ne tirane
vetem per sot paguaj 70 mij lek te interesuarit te kontaktojn ne wp 0682997887
Tiranë 7000.00 Lek
26/05/2020
Kërkoj një vajzë për ditën speciale
Pershendetje! Quhem Elio dhe diten e sotme e quaj shume speciale pasi mbush 35 vjec. Une jam me origjine nga Korca por lindur dhe rritur ne Tirane. Punoj menaxher tek Birra Korca dhe per efekt qe puna me merr shumicen e kohes, po kerkoj shoqerine e nje vajze me ane te ketij njoftimi ketu. Meqenese s...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/05/2020
PRODUKTI E ZGJAT SEXIN EDHE 72 ORE PA U NDALUR
Jetegjatesia” është emri më i ri i drogës e cila ju lejon që të bëni seks për disa orë me radhë pa u ndalur. Në Britani ka dalë në treg dorga më e re, e quajtur “Jetegjatesia”, e cila është stimulant shumë i fortë dhe që ju bën të mundur që të bëni seks për shumë orë, edhe me partner të ndryshëm. Pë...
Prishtine 130.00 Euro €
26/05/2020
Gjermani
Persh. Kerkoj femer per njofje jetoj ne gjermani kush eshte e interesuar te shkruaj mosha e preferuar 24 30.
Kontrolloni me shitësin
25/05/2020
250 euro
kerkoj femer per takim. faleminderit. te interesuarat te shkruajne [email protected]
250.00 Euro €
25/05/2020
Shes apartment
Shes apartment me tapi e mobiluar bukure me 2 balkone te mbyllur me vetrata 40m ne Kate te dyte me pamje nga deti
Durrës 18000.00 Euro €
25/05/2020
Seks me pagese
Kerkoj nje vajze ose mami per seks me pagese deri ne 150euro .Te interesuarat te kontaktojne ne whatsap ne nr 0677176570 ose ne instagram mario.salvi.3598
Tiranë 150.00 Euro €
25/05/2020
50/50
Nese ka ndonje goc qe do te punoj jasht.te kontaktoj whats app 00491630393774
Tiranë 1000.00 Euro €
25/05/2020
Takim 3-4 here/muaj pagese fikse 300€
Pershendetje, Jam i interesuar per nje vajze 20-30 vjec per takim 3-4 here ne muaj. Pagesë fikse per cdo takim 300 €. Ato qe jane te interesuara, te dergojne nje foto dhe numrin e celularit.
Tiranë 300.00 Euro €
24/05/2020
Kerkoj urgente babysitter
Urgjent kerkoj nje Babysitter per di femijet ne Zürich te Zvicres. Per me teper me kontaktoni nepermejt e-mailit. Perparesi kane ato qe kane eksperienc te punojn me femije.
Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Kerkoj femer serioze
Jam nga Tirana 45 vjec serioz i qyteteruar jam biznesmen , dua te njihem me femer te kulturuar te sinqerte qe e ndien veten te vetmuar per te kaluar momente te kendshme, ju lutem mos te shkruajne ato femra qe nuk kane ca bejne dhe gjejne numra tek njoftimet dhe shkrujne tek te gjithe,kush femer esht...
Tiranë Kontrolloni me shitësin