Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë

Artikuj me pagese

Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...

Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament

Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.

Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira

Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...

Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...

Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️

Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti

Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze

Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....

Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze

Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...

Tiranë falas

Artikujt e fundit

WhatsApp-Viber: +381638369317 25/01/2020
WhatsApp-Viber: +381638369317

WhatsApp-Viber: +381638369317

Ferizaj
100.00 Euro €
25/01/2020
per cift ose zonje

ja i lir sonte nese keni deshir per te kaluar bukur me shkruaj flm 36 vjec e sekret

Kontrolloni me shitësin
25/01/2020
Kerkoj femer per lidhje/takime te fshehta

Prsh jam 28 vjec kerkoj lidhje te fshehte me nje grua/mami per te plotesuar deshirat/fantazite tona...jam i gjat tipare t zeza simpatik...kush eshte e interesuar mund tme kontaktoj ne whatsapp ne nr 00355683422636 ose ne fb igli krasniqi me foto profili me nje qen haski....ju mirpres

Tiranë
1.00 Euro €
25/01/2020
Kerkoj femer per takime sekrete 18-50 vjec. Paguaj shume mire. Instagram: djali.anonim69

Kerkoj femer per takime sekrete 18-50 vjec. Paguaj shume mire. Instagram: djali.anonim69 Email: [email protected]

Tiranë
100.00 Euro €
Pershendetje per te gjitha vajzat qe jan te interesuara te me kontaktojne ne fb tim ose ketu me sms 25/01/2020
Pershendetje per te gjitha vajzat qe jan te interesuara te me kontaktojne ne fb tim ose ketu me sms

Pershendetje per te gjitha vajzat qe jan te interesuara te me kontaktojne ne fb tim ose ketu me sms pastaj per kushtet qe mund te keni mund te meremi vesht nese biem dakort nese jo cdo njeri ne pun te vet ju falenderoj per mirkuptimin flm .. https://m.facebook.com/photo.php?fbid=585456691622610&...

Durrës
falas
25/01/2020
Kerkojm puntore

Kerkojm masazhiere te interesuarit te kontaktojne viber 0699771372

Tiranë
falas
Shitet Apartament 2+1 tek Kopshti Botanik 25/01/2020
Shitet Apartament 2+1 tek Kopshti Botanik

Ne kopshtin Botanik shitet super apartament 2+1! Organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, nje ballkon ku ka dalje nga salloni dhe nga dhoma matrimoniale si dhe nje tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe 80 m2 dhe jepet i mobiluar. Zona ne te cilen ai ndodhet eshte me infrastrukture te rregullt ...

Tiranë
85000.00 Euro €
25/01/2020
Djale 25 kerkon 2 vajza per treshe.

Jam 25, kerkoj 2 vajza elegante, me gjoks te bukur per seks treshe. Me shperblim. Shkruani ne [email protected] per detaje dhe dergoni foto tuajen te te dyja shoqeve dhe flasim per me teper.

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
24/01/2020
djale i virgjer

ka ndonje mami ose vajz te me heqi virgjerin

Durrës
Kontrolloni me shitësin
24/01/2020
Takim

Vajzat qe punojne tme bejne nje ms per takim

Kontrolloni me shitësin
ka ndonje femer per takim 24/01/2020
ka ndonje femer per takim

0692205748.NE TIRANE OSE QYET TJETER PAGESESA SIPAS CILESISE

Tiranë
100.00 Euro €
24/01/2020
Kerkoj nje vajze kundrejt pageses mujore per lidhje te fshehte !

Kerkoj nje vajze kundrejt pageses mujore per lidhje te fshehte ! wacap +393511899542

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
24/01/2020
Kerkoj nje vajze kundrejt pageses mujore per lidhje te fshehte

Kerkoj nje vajze kundrejt pageses mujore per lidhje te fshehte ! wacap +393511899542

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
24/01/2020
Lidhje te fshehte me nje grua

Prsh jam 28 vjec kerkoj lidhje te fshehte me nje grua/mami per te plotesuar deshirat/fantazite tona...jam i gjat tipare t zeza simpatik...kush eshte e interesuar mund tme kontaktoj ne whatsapp ne nr 00355683422636...ju mirpres

Tiranë
1.00 Euro €
24/01/2020
Djale 25 vj. Kerkoj vajze ne Shkoder me shperblim

Shkruani ne emailin [email protected] per info te tjera Me shperblim

Shkodër
50.00 Euro €
Shitet Apartament Okazion 24/01/2020
Shitet Apartament Okazion

Shitet apartament 2+1, 78 m2 siperfaqe bruto, perballe spitalit Amerikan 3, investuar dhe mobiluar ne menyre modern, pallat I ri, kati 1 banim, kompleks I paperfunduar, ne process hipotekimi. Apartamenti shitet tatalisht I mobiluar merren vetem sendet personale. telefononi per nje vizite ne apartame...

Tiranë
70000.00 Euro €
24/01/2020
Takim sekret pagese (cifte-goca-pasiva)

Jam 26 vjc. Kerkoj nje goc cift ose pasiv te vogel. Kam mundesine ta ftoj me pushime ne sarande ose te shkoj ne qytetin ku ndodhet. Jam 174 cm 84 kg i mbushur simpatik me buze te trasha. Me shkr ne viber ose whatssap ne nr 0693021811 ose ne email ose ne messenger me emrin Ani Albania me foto profili...

Sarandë
Kontrolloni me shitësin
Sekret pasjonant 23/01/2020
Sekret pasjonant

Jam djal 33 vjec single por i interesuar vetem per femra te zjarrta dhe te fuqishme,ruaj sekretin dhe nuk zgjenjej ne kenaqesi.Kontaktoni ne imail ([email protected]) dhe aty krijojm kontaktet te metejshme.Pres vetem femra serjoze dhe te pjekura

Kontrolloni me shitësin
23/01/2020
Ju mirëpres

Kërkoj një femër që ndihet vetëm deri në 40 vjeçe. Kush dëshiron whatsapp +355696508377

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
Kerkohet pastruese 23/01/2020
Kerkohet pastruese

Kerkohet pastruese hoteli per sezonin veror ne ishullin e Mykonos, Greqi. Kandidatet duhet te jene me eksperienc pune dhe te afta per pune. Preferohet mosha 25-40 vjece. Paga 1000Euro + akomodimi i perfshire.Per me shume informacione mund te kontaktoni nepermjet whats app ne numerin +355693758292.

1000.00 Euro €
23/01/2020
on

persh jam nje djal serioz 25 vjec po ka ndonje femer per takim sekret tme kontaktoj..gmail:[email protected]

Tiranë
200.00 Euro €
23/01/2020
Takim sekret me pagese

Kush vajz ben takim me pagese tme shkruaj ne email. Per kushtet flasim ne email.

Kontrolloni me shitësin
23/01/2020
Femer per njohje Tirane.

Pershendetje, Jam 30vjec, jetoj ne holland. Kisha deshir te njihesha me nje Femer ne Tirane ose Durres. Kush ka deshire whatsup +31687907070

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
23/01/2020
Gay Himare

Kerkoj nje cun aktiv serioz qe mund te vi ne himare se kam vend.sms viber 0693589548

Kontrolloni me shitësin